Prokrastynacja?

Rozmowy ogólne.

Re: Prokrastynacja?

Postprzez Honest » 12 gru 2011, o 22:46

Woman, zaryawsz dziś nockę, by to skończyć????

Ja też tak mam, wszystko na ostatnią chwilę. Ale nie zmieniam tego, ponieważ to wówczas staję się tak twórcza, że aż mnie podziw bierze :mrgreen:

Decyzje o zyciu tez odkładam na potem, bo widać jesli ktoś to robi, to nie jest gotowy na podjęcie decyzji.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Prokrastynacja?

Postprzez woman » 12 gru 2011, o 23:26

Honest, to co dziś przeżyłam to koszmar! Mam taką pracę, że niestety, co nagle to po diable.
W końcowej fazie projekt obłożony mnóstwem szczegółów bardzo obciąża system, wiesza mi się program, giną dane, coś tam znika, coś się przestawia... :( (wiem, czas zmienić komputer na lepszy :x )
Tak więc walczę cały dzień, oddech czasu na plecach, a tu nic się do przodu prawie nie posuwa... cały dzień bez jedzenia, tylko woda do picia i praca.
Kiedy już myślałam o popełnieniu sepuku, zadzwonili kontrachenci z informacją że jutro nie mogą i czy nie mogliby przyjechać dziś po odbiór projektu!!!!!!
Matko Boska, wszyscy święci, że co!!!!!!!
Powiedziałam, że dziś mam już napięty grafik i że nie mogę (oczywiście ani słowa o tym, że robota jeszcze jakby w polu). Stanęło na tym, że aż tak bardzo im się nie śpieszy i że może być po niedzieli :o
O biała lelijo, normalnie czuję się jak bym wygrała los na loterii :D
Teraz się relaksuję, w końcu po 12 godzinach harówy należy mi się, ale od jutra będę pomalućku kończyć dzieło i spokojnie sobie do psychologa zawitam 8) i w ogóle będę walczyć z odwlekaniem i wszystko zrobię, byleby już więcej nie być w takiej CZARNEJ za przeproszeniem DUPIE


Martwi mnie tylko milczenie Bianki.
Bianka, napisz jak poszło, przecież nawet jeśli coś nie tak, to nie koniec świata :cmok:
Avatar użytkownika
woman
 
Posty: 923
Dołączył(a): 26 sty 2009, o 21:12

Re: Prokrastynacja?

Postprzez Honest » 12 gru 2011, o 23:43

Woman!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tys się w czpeku urodziła!!!!!!!!!!!!!!!!
Super, że udało się przełożyc termin!!!! Ale nerwówki to nie zazdroszczę...
Ważne, że teraz masz czas na relaks i spokojnie to skończysz!!!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Prokrastynacja?

Postprzez Bianka » 13 gru 2011, o 00:17

Och kochane, nie widzę na oczy, dopiero usiadłam, po egzaminie załatwialiśmy inne sprawy firmowe, potem u jednych znajomych, drugich, w domu na chwilkę, oblewałam już z nimi egzamin bo obroniłam się na 4 :):):)!
Dopiero teraz przed spaniem odpaliłam na chwilkę, żeby napisać :) Padam na twarz więc lecę spać, stres jak opadł to poczułam ciężar każdej komórki wykończonej stresem! Było bardzo miło, a co najważniejsze nie było tego czego się najbardziej bałam, że nie będę znała odpowiedzi, że będę szukać odpowiedzi za oknem itp po prostu wiedziałam wszystko, nawijałam, promotor czasem zadał jakieś dodatkowe pytanie, ale to bardziej przypominało rozmowę :) super...Niestety małż nie został dopuszczony bo nie było kobiety która miała mu dac ostatni wpis, pojawiła się 2 godziny po obronie, więc ma zdawać za tydzień! strasznie mi go żal było, choć pocieszał się, że się lepiej przygotuje bo w sumie to mało poczytał :)

Justa gratuluję, Woman znam tą radochę z darowanego czasu, to uczucie, podarowania kilku dni, boskie :)
Ale jestem dziś happy, spadł mi wielki ciężar z pleców, aż w pewnym momencie zapragnęłam więcej, jednak boję się, że znowu mi to tyle zajmie :roll:
Cat spóźniłam się jakieś 3 lata z obroną więc to nie już tylko niestety dopiero, ale jest teraz najważniejsze :)
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Prokrastynacja?

Postprzez woman » 13 gru 2011, o 00:23

O ty franco jedna :D
To ja już pewna byłam, że masz złe wieści a Ty takie numery wykręcasz :D
Cieszę się razem z Tobą :hura: :hura: :hura:
I tak ma być, bo my prokrastynaci też mamy swoje sukcesy :D
Opłacone bólem, straconym czasem i stresem ale są i nikt nam ich nie odbierze :D

Gratki gratki i jeszcze raz wielkie gratulacje :kwiatek: :gites: :gites: :gites:
Avatar użytkownika
woman
 
Posty: 923
Dołączył(a): 26 sty 2009, o 21:12

Re: Prokrastynacja?

Postprzez Bianka » 13 gru 2011, o 00:41

Dziękuję :buziaki: a ten stres nieadekwatny bo na końcu okazuje się, że to była bułka z masłem :gites:
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Prokrastynacja?

Postprzez alteregon » 13 gru 2011, o 02:53

gratulacje :) mowilem Ci ze to betka :)
jaki kierunek studiowalas, sorry skonczylas?
na szczescie juz w czasie przeszlym! :mrgreen:
alteregon
 
Posty: 73
Dołączył(a): 8 gru 2011, o 19:52

Re: Prokrastynacja?

Postprzez Bianka » 13 gru 2011, o 11:35

Dzięki:) kijowy, Turystyka i Rekreacja :roll: jak się kiedyś wybiorę na magistra to zupełnie coś innego...:)
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Prokrastynacja?

Postprzez sikorka » 13 gru 2011, o 13:12

super bianko, nie bylo innej opcji :oklaski:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Prokrastynacja?

Postprzez Winogronko7 » 13 gru 2011, o 14:05

Bianko, turystyka i rekreacja na AWF?
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Re: Prokrastynacja?

Postprzez limonka » 13 gru 2011, o 14:20

Gratulacje!!! !!!
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Prokrastynacja?

Postprzez Bianka » 13 gru 2011, o 14:22

Bardzo dziękuję kochane :buziaki:
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Prokrastynacja?

Postprzez ambrela » 13 gru 2011, o 18:02

Nooo gratulacje :D nie taki diabeł straszny ;)
Avatar użytkownika
ambrela
 
Posty: 177
Dołączył(a): 4 wrz 2011, o 20:39

Re: Prokrastynacja?

Postprzez biscuit » 13 gru 2011, o 18:29

woman napisał(a): Teraz się relaksuję, w końcu po 12 godzinach harówy należy mi się

odpowiedni trening relaksacyjny to podstawa
8)

Przepis na Relaks

1. Wyobraź sobie, że stoisz obok cichego strumienia, który łagodnie szemrze pośród skalistych zboczy.

2. Dobiega się miły i spokojny śpiew okolicznych ptaków, które leniwie unoszą się w górskim powietrzu.

3. Nikt nie wie o Twojej tajnej kryjówce i nikt Cię tu nie szuka.

4. Jesteś całkowicie chroniony przed nieustannie pędzącym światem.

5. Kojące dźwięki pobliskiego wodospadu przepełniają Cię błogostanem.

6. Woda jest krystalicznie przejrzysta.

7. Wyraźnie widzisz twarz osoby, którą przytrzymujesz pod wodą.

:haha:

PS. Congratulations!
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Re: Prokrastynacja?

Postprzez laissez_faire » 13 gru 2011, o 19:43

Prokrastynacja? definicja tego słowa ta cudownie wżera się w moje życie, że to aż zabawne... i utwierdza mnie w jednym: póki nie kopnę się w dupę i nie zacznę działać, to całe moje życie będzie polegało na bezproduktywnym śmianiu się z dziwnych słów...
laissez_faire
 
Posty: 472
Dołączył(a): 10 lut 2009, o 20:47
Lokalizacja: Wroclaw

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 541 gości