Prezentowe pomysły??

Rozmowy ogólne.

Prezentowe pomysły??

Postprzez Bianka » 3 gru 2011, o 14:11

Podzielcie się pomysłami na prezenty proszę, nie wiem co kupić bratu, mamie, mężowi, dziecku??? :roll: no i brat czeka, aż mu podpowiem co chcą rodzice albo ja i mąż, nie mam pomysłów..
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Prezentowe pomysły??

Postprzez ludolfina » 3 gru 2011, o 14:23

ah tez mam ten problem w tym roku. mam przesyt myslenia o tym, stwierdzilam ze kupie kazdemu zapachowe mydelko kolorowe, a poza tym popieram fejsbukowe: "Zdecydujmy się na kupno prezentów Bożonarodzeniowych od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec Świata. Robiąc tak - więcej osób będzie mogło przeżyć szczęśliwe Boże Narodzenie. Jeśli się zgadzasz, skopiuj to i wklej na swojej tablicy."
Avatar użytkownika
ludolfina
 
Posty: 689
Dołączył(a): 13 lip 2010, o 22:09

Re: Prezentowe pomysły??

Postprzez sikorka » 3 gru 2011, o 15:46

u mnie jakos nigdy nie bylo zwyczaju obdarowywania sie prezentami, no moze jak bylam mala to costam dostalam, ale z czasem ograniczalo sie to do zyczen :)
terazz duza wartosc ma dla mnie obecnosc drugiego czlowieka, bliskosc z nim dlatego zaprosilam Meza na wypad w gory po swietach i na sylwestra :) to taki czas dla nas, taki nasz prezent bycia razem - bez nikogo.

natomiast bianko, jesli Ty masz potrzebe kupienia czegos namacalnego to moge podpowiedziec:
mamie: kwiat doniczkowy, wyjscie do fryzjera, kosmetyczki, ozdobny szal, bilet do kina
tacie: dobry alkohol, jakas perfume
bratu: film na dvd, maszynke do golenia
mezowi: koszule, plyte do auta, ramke ze zdjeciem Waszej trojki
dziecku: zabawke (moze jakas muzyczna - tamburyno, grzechotke, trojkat), ksiazeczke

a czasem warto tez podpytac, moze ktos akurat czegos potrzebuje :kwiatek:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Prezentowe pomysły??

Postprzez caterpillar » 3 gru 2011, o 16:32

kurcze my tez nie obdarowujemy sie prezetami, noo moze ja z facetem i dziecko

ale jak bede teraz na swieta w PL i bedzie z 15 osob to lekka przesada kupowac prezent dla kazdego ,zazwyczaj kupujemy najmlodszym a doroslym jakas czekolade jesli juz

przeraza mnie juz jak pomysle o prezentach dla moich chrzesniakow :roll

a musicie Bianko? przeciez chyba z kasa nie jest u Was najlepiej ..kupcie cos dla dzieciakow i tyle
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Prezentowe pomysły??

Postprzez caterpillar » 3 gru 2011, o 16:33

Ludolfina tez to mam hehe

tak ,to jest jakis pomysl :idea:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Prezentowe pomysły??

Postprzez oliwia » 3 gru 2011, o 17:10

My też się jakoś specjalnie nie obdarowujemy prezentami. Mamie kupiłam drobny upominek- kilka kosmetyków, facetowi portfel, dobrą kawę i RÓZGĘ :) a przyjaciółce cieplutkie rękawiczki.
Tyle, na więcej brak funduszy :wink:
Avatar użytkownika
oliwia
 
Posty: 3388
Dołączył(a): 27 sty 2008, o 09:18
Lokalizacja: Oliwkowo

Re: Prezentowe pomysły??

Postprzez Bianka » 3 gru 2011, o 17:38

To u nas zupełnie inaczej, mamy taki zwyczaj, po wigilii, rozdajemy z pod choinki, zależnie od roku nie raz to były góry prezentów, jak chudszy rok to mniejsze kupki, taki zwyczaj a dwa lubimy sobie robić prezenty, są to najczęściej prezenty praktyczne, co komu się przyda, czego potrzebuje a nie ma...Dziecko na wigilii będzie jedno, nasze:) Sikorko fajne pomysły, pomyślę:)
Cat z kasą cienko, wszyscy to wiedzą i rozumieją dlatego prezenty od nas nie będą drogie ale przemyślane tak, żeby obdarowana osoba była zadowolona...przy całym tym naszym rytuale nikt nie wymaga od nikogo więcej niż może dać...
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Prezentowe pomysły??

Postprzez smerfetka0 » 3 gru 2011, o 18:02

u mnie jest tak jak u bianki :) jeszcze pamietam te czasy jak rodzice kombinowali zeby z pustej choinki przed wigilia zrobila sie pelna prezentow, oczywiscie w tajemnicy przede mna i reszta dzieci :)

uwieeelbiam kupowanie prezentow wiec podrzuce pomysly moze cos sie komus przyda.

tacie- jack'a daniels'a
babci- jakis dobry likierek babciny (nie to zeby u nas sie duzo pilo :P )
mamie- bizuteria, pendrive (akurat jej sie polamal ostatni), i torba na pranie bo juz ma taka paskudna :)
bratu - porzadne sluchawki bo ma badziewie a non stop czegos slucha
siostrze - ladna podstawke kwiata na bizuterie i taki smieszny pierscionek w jej typie :)
drugiemu bratu - spinki do koszuli z krawatem
chrzestnej - zestaw lakierow w jej tonacji i dluugi srebny naszyjnik bo takie dlugie uwielbia :)

a swojemu staremu koniowi kupilam zabawke samochod lexusa sterowanego, bo ostatnio u kolezanki bawil sie tym jak dziecko (samochod nie jest jak zabawka dla dzieci) i zestaw sprayow jego ulubionej firmy do graffiti bo juz dawno mu sie skonczyly wszystkie i marudzil ze nie ma czym graffiti robi.

w jakiej cenie maja byc pomysly ??

najlepsze sa takie praktyczne moim zdaniemm, takie kompletnie pierdoly to jako dodatek osobiscie staram sie kupowac:) ale czasem ciezko...
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Prezentowe pomysły??

Postprzez buka_lu » 3 gru 2011, o 18:13

U mnie też podobnie jak u Bianki.
Zwykle Wigilia odbywa się u teściów..
zjeżdża się rodzeństwo mojego męża..
i tak samo choinka późniejsze rozdawanie prezentów.
na prezenty często kupujemy z mężem książki, kosmetyki..
rok temu porobiłam szkatułki na herbatę metodą decuopage i lusterka to na prezent dla kobietek..
W tym roku postanowiliśmy, że wyprawimy sobie NASZĄ mała rodzinną Wigilię i zostajemy w domku
Ostatnio edytowano 3 gru 2011, o 18:20 przez buka_lu, łącznie edytowano 2 razy
buka_lu
 
Posty: 768
Dołączył(a): 16 sty 2010, o 00:41

Re: Prezentowe pomysły??

Postprzez buka_lu » 3 gru 2011, o 18:19

U mnie też podobnie jak u Bianki.
Zwykle Wigilia odbywa się u teściów..
zjeżdża się rodzeństwo mojego męża..
i tak samo choinka późniejsze rozdawanie prezentów.
na prezenty często kupujemy z mężem książki, kosmetyki..
rok temu porobiłam szkatułki na herbatę metodą decuopage i lusterka to na prezent dla kobietek..
W tym roku postanowiliśmy, że wyprawimy sobie NASZĄ mała rodzinną Wigilię i zostajemy w domku :wink:
buka_lu
 
Posty: 768
Dołączył(a): 16 sty 2010, o 00:41


Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 65 gości

cron