jak rozpoznac geya???

Problemy natury seksualnej.

jak rozpoznac geya???

Postprzez felicity » 19 sty 2008, o 19:29

jak rozpoznac czy fascet jest gejem?może ktos z was wie, albo sam jest homoseksualista i mógłby mi podpowiedziec jak to wyłapac z obserwacji?
a moze ktos miał różne doświadczenia albo przyjażnił się z osobami o takiej orientacji i wie jakie sa zachowania. Nadmieniam, ze pytanie wprost nie wchodzi w gre, bo zparzeczy ze względu na pozycje zawodowa.
Prosze o listy i Wasze uwagi.
Pozdr:)
Avatar użytkownika
felicity
 
Posty: 397
Dołączył(a): 28 lip 2007, o 23:31

Postprzez Filemon » 19 sty 2008, o 19:55

Jest jedna niezawodna metoda - zaprosić go do domu z prośbą o wbicie gwoździa pod jakiś obrazek i... zaciągnąć go do łóżka! Jeśli będzie fajnie, to znaczy, że to... nie gej! (tylko lekkomyślny, napalony, nieodpowiedzialny heteryk!!! :wink: :haha:)
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez Gaik_Kwitnacy » 20 sty 2008, o 01:30

W zasadzie po co ci informacje o czyiś preferencjach seksualnych..?Jeżeli będziesz z taka osoba w bliskiej relacji lub będzie miała ochote to pewnie sama o tym powie.Jeżeli chodzi o niepewnosć ,czy ryzykować np flirt, czy myśleć w kategoriach potencjalnego partnera to uważam że najlepiej po prostu zaryzykować i czekać na sygnały ewentualnego zainteresowania lub jego braku.
Oczywiście takie zainteresowanie lub jego brak mogą byc spowodowane jeszcze innymi czynnikami niż homoseksualizm ale wówczas i tak nic z tego:)Pewnie i są jakies zachowania charakterystyczne dla pewnej nazwijmy to subkultury środowiska gejowskiego ale po cóż na forum propagować stereotypy które potem moga odbijać sie na osobach wcale sie w takich kategoriach stereotypu nie mieszczących..
Gaik_Kwitnacy
 
Posty: 90
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 22:48

Postprzez mariusz25 » 20 sty 2008, o 14:31

jak rozpoznac, nie wiem, raczej nie lubi kobiet, sa dla niego pewnie aseksualne
mariusz25
 
Posty: 779
Dołączył(a): 8 maja 2007, o 18:22

Postprzez felicity » 20 sty 2008, o 18:46

mówić o homoseksualistach to jak wkładać kij w mrowisko...bo z góry ktoś zakłada że chce zrobić cos przeciw, choć nie wiecie jakie ma sie intencje, no cóż...
za uwagi odnośnie tego ze to prawdopodobnie aseksualny osobnik na kobiety bardzo dziękuje, bo naprawdę sama bym na to nie wpadła!
Avatar użytkownika
felicity
 
Posty: 397
Dołączył(a): 28 lip 2007, o 23:31

Postprzez KATKA » 20 sty 2008, o 20:47

hm....dla geja kobiety nie sa aseksualne.:))) przynajmniej ja takiego nie znam...a znajomych z tego środowiska mam sporo:) no cż....po jednych troszke widac...po drugich zupełnie nie.... ja jakoś wyczuwam co i jak....ale to chyba przez to, ze mam takich przyjaciół ;P poza tym czy to ważne...człowiek jak każdy inny :) i tyle...czasem wystarczy spytac......
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez laissez_faire » 20 sty 2008, o 22:51

a czy wpieprzanie sie komus w zycie nie jest zla intencja?

ale urzekla mnie twoja historia, to zdradze ci sekret... ale ciii zeby nikt sie nie dowiedzial: wszystkie pedaly maja znamie na lewym posladku i... i to jest pentagram... blizna naplywa krwia w czasie pelni...
pamietaj zdradzeie tej tajemnicy moze miec bardzo powazne konsekwencje!!!
laissez_faire
 

Postprzez agik » 21 sty 2008, o 01:12

Hmmm... Laissez... Jak jak skłonić osobnika, zeby objawił nam swoje ponętne pośladki?

To już chyba prościej spytać...
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez KATKA » 21 sty 2008, o 09:54

i na pewno zrezygnować z określenia pedał :) ja tam zadnych znamion nie widziałam....w każdym razie prawda jest taka, ze jeśli tej osobie będzie zależało na tym, zeby ktoś się dowiedział to poprostu sama powie :) i może lepiej sie nie domyślać tylko pozostawić sprawe taką jaka jest....Polacy tolerancyjni nie bywaja niestety- wbrew przekonania wiekszości z nich że tacy własnie są ;P
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Filemon » 21 sty 2008, o 10:51

Ponieważ lubię twórcze i kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów... a właśnie przyszedł mi do głowy jeszcze jeden świetny sposób na rozpoznanie geja, zatem się nim tutaj szybciutko podzielę! :D No więc... zwracasz się z prośbą do rzeczonego delikwenta, żeby Ci doradził... którą sukienkę (z piętnastu, które sobie ostatnio upatrzyłaś) powinnaś kupić, żeby dobrze wypaść na urodzinowym party Twojego chłopaka...;-) A poza tym jeszcze masz na myśli jakieś dodatki i nowe perfumy.

Już w tym momencie patrzysz uważnie na jego reakcję - jeśli nie przebiegł mu przez twarz lekki grymas (jakby ugryzł cytrynę :D ), gdy usłyszał o jakimś Twoim chłopaku i nie zauważyłaś dyskretnego dreszczu obrzydzenia, kiedy mówiłaś o lataniu po butikach, to masz pierwszą oznakę, że prawdopodobnie nie masz do czynienia z klasycznym, zepsutym konserwatywnym wychowaniem, prymitywnym i nudnym heteroseksualistą, lecz przynajmniej z subtelnym, wyrafinowanym i rozumiejącym kobiece potrzeby... metroseksualnym, nowoczesnym chłopakiem! ;) :D

Tak więc, jeżeli się zgodził Ci towarzyszyć i doradzić, to przystępujesz do drugiej części planu i... robisz najbardziej dziki rajd po sklepach z ciuchami, jaki w życiu miałaś!!! :D Przymierzasz wszystko jak leci - on może nawet w którymś momencie nie wytrzymać i też wskoczyć w jakąś fajną kieckę, żeby rzucić na siebie okiem przed lustrem (a co Ci zależy, niech sobie też zaszaleje a może nawet coś z rozpędu kupi to i ekspedientka będzie zadowolona i Ty będziesz potem mogła od niego pożyczyć, jeśli wybierze coś fajnego! ;) :lol:) W dalszej kolejności przerabiacie drogerie, gdzie wypróbowujesz z nim wspólnie każdą szminkę jaka Ci wpadnie w ręce i psikacie się (wzajemnie i zniecnacka!! :D ) różnymi perfumami na próbę i dla żartu - wszystko jedno. Potem przelatujecie się po dziale z balsamami i kremami, dalej przechodzicie do stoiska obok i robisz mu oko w paru kolorach a on doradza Ci, w którym cieniu wyglądasz najlepiej, jeszcze tylko trzeba wypróbować z kilkanaście podkładów, fluidów, może przelecieć też po pudrach, no i nie zapomnieć o lakierze do paznokci!!!

No, to z grubsza tyle, z najważniejszych rzeczy tak na pierwszy raz.... No i jak, wytrzymał, nie uciekł, fajnie było i dopytuje się kiedy wybierzecie się na następny wspólny wypad? Jeśli tak, to niekoniecznie Twój kolega jest gejem... tak na sto procent nie jest pewne, bo istnieją jeszcze przecież heteroseksualni transwestyci, oraz parę innych fajnych typów facetów, o których podręczniki do seksuologii wypisują różne idiotyczne i mało przyjemne rzeczy, bo nudziarze, którzy je pisali po prostu na pewno zazdroszczą tym opisywanym, że tak fajnie potrafią dogadać się z kobietą... ;)

Tak czy siak, w sumie razem niestety nie możesz być całkiem pewna czy ten facet z którym spędziłaś tak fajne i zabawne popołudnie, jak chyba jeszcze z żadnym innym, jest w końcu gejem czy też nie, ale... znalazłaś w nim właśnie swoją... najlepszą przyjaciółkę, która z uśmiechem na twarzy i autentyczną radością przebrnęła z Tobą przez wszystko, czego w życiu i za żadne skarby nie zniósł by Twój facet... :lol: Czy to nie miłe...? Zatem czy Cię jeszcze w ogóle tak właściwie obchodzi czy Twoja nowa najlepsza koleżanka, to gej czy nie gej?! Zapomniałaś już pewnie o tym "problemie", co nie? I słusznie! ;) Teraz tylko trzeba się zastanowić, czy kurcze w następną sobotę uda Wam się obskoczyć tych pięć butików, które masz na myśli, bo otwarte są tylko do piętnastej a zbyt wcześnie rano obydwoje nie lubicie wstawać, bo przecież przynajmniej w weekendy dobrze jest sobie dłużej pospać i dać odpocząć cerze...

:haha: :P
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez agik » 21 sty 2008, o 10:57

Filemon!!! Jesteś bardzo niegrzecznym kotem!!!
Nie dostaniesz dziś mleka!!!
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez mahika » 21 sty 2008, o 11:00

Filemon, ulżyło Ci chociaż???
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Filemon » 21 sty 2008, o 11:01

mahika napisał(a):Filemon, ulżyło Ci chociaż???



:haha: :haha: :haha: - chwilowo tak...!! :P

A co u Ciebie...? ;)

P.S.

Według mnie, jeśli potraktować ten temat na poważnie, to... należałoby zapytać o motywy autorki pytania o to "jak rozpoznać geja", bo już pojawiły się przypuszczenia, że te motywy mogą być niezbyt przyjemne i że być może nie należy... wpychać nosa w czyjeś życie osobiste (gej czy nie gej...?). Autorka pytania tych motywów do tej pory nam tutaj nie podała ani nie wytłumaczyła... Zatem jak dla mnie - najzdrowiej się trochę pośmiać - nie z autorki, bynajmniej, tylko Z TAK POSTAWIONEGO "problemu"...
Ostatnio edytowano 21 sty 2008, o 11:12 przez Filemon, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez mahika » 21 sty 2008, o 11:14

---------- 10:12 21.01.2008 ----------

nie wiem co powiedzieć, co u mnie hmmmm.....
Dobre pytanie :)
Żyje, na razie to sie liczy najbardziej, potem będę dalej myśleć....
Pozdrówka :wink:

---------- 10:14 ----------

Tak masz racje, motyw jest ważny, pierwsze co mi przyszło do głowy to jaki motyw szarpie autorkę do stawiania takich pytań :roll:

Nie sądze zeby felicity miała złe intencje. Nie.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Filemon » 21 sty 2008, o 11:15

mahika, serdecznie Cię pozdrawiam... :pocieszacz:

i przyznaję, że czasem złośliwa ze mnie "bestia", ale nie tak... "bezinteresownie"... - po Twojej uwadze dodałem P.S. do mojego poprzedniego posta, wyjaśniając mój punkt widzenia i motywy mojego żartu... :)
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Następna strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 80 gości