Ból na początku

Problemy natury seksualnej.

Ból na początku

Postprzez Claodie » 21 lis 2011, o 17:17

Hej. Mój problem polega na tym, że mimo iż kocham seks, sprawia mi on ból. Nie cały oczywiście. Najgorzej jest kiedy ma we mnie wejść. Czuje jakby mnie rozrywał. I tak jest za każdym razem. Po kilku ruchach ból mija i jest okej. Nie jest to raczej kwestia tego, że nie jestem "rozgrzana" , bo czasami aż za bardzo a i tak boli.
Jakieś pomysły co to za diabelstwo?
Claodie
 
Posty: 29
Dołączył(a): 15 lis 2011, o 14:00

Re: Ból na początku

Postprzez KATKA » 21 lis 2011, o 19:57

od kiedy uprawisz sex :)?
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Ból na początku

Postprzez Claodie » 21 lis 2011, o 22:32

od 6 lat
Claodie
 
Posty: 29
Dołączył(a): 15 lis 2011, o 14:00

Re: Ból na początku

Postprzez blanka77 » 21 lis 2011, o 22:52

Czasami przyczyna może leżeć w budowie Twoich narządów płciowych. Proponuję iść do lekarza. Bo może to być też jakaś drobna przyczyna, której można się szybko pozbyć.

http://www.endometrioza.aid.pl/leczenie ... a-bol.html

http://mamzdrowie.pl/bol-podczas-stosunku/

Na ten temat jest dużo w necie, ale nic nie zastąpi wizyty u ginekologa.
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Re: Ból na początku

Postprzez KATKA » 22 lis 2011, o 01:12

tez bym poszła do lekarza...ja odczuwałam dyskomfort przez 2-3 lata chyba...teraz czasem też mi sie zdarzy...to raczej kwestia nie nastrojenia się w moim przypadku ;)
lekarz nie zaszkodzi...najwyzej wykluczy i bedzie sie szukac dalej...
masz cały czas tego samego partnera??
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Ból na początku

Postprzez Claodie » 22 lis 2011, o 07:08

w czasie tych 6 lat? Nie. Z tym współżyję od 1,5 roku i ostatnio właśnie zaczęły się problemy. Możliwe, że to skutek uboczny tabletek, jakieś zapalenie. Do lekarza nie pójdę, bo nie powie mi więcej niż wiem. Zaleci się odprężyć i tyle.
Tak samo jak na ból przy okresie usłyszałam ( od kilku, gdyż obracam się w środowisku ginekologów): dzięki temu będzie mieć pani lekki poród, przejdzie po pierwszym dziecku.
Claodie
 
Posty: 29
Dołączył(a): 15 lis 2011, o 14:00

Re: Ból na początku

Postprzez caterpillar » 22 lis 2011, o 17:05

skoro od 1,5 roku to moze faktycznie jest to kwestia blokady, poczulas pierwszy raz organizm zakodowal i tak sie kreci..

uzywacie jakiegos zelu?

co do bolu miesiaczkowego alkohol ,slodycze, stres zla dieta sprzyjaja bolowi

jesli wejdziesz na forum rozmow w toku powinien byc program o naturalnych sposobach radzenia sobie z bolem ...ciekawy i wydaje mi sie pomocny .

pozdrawiam!
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Ból na początku

Postprzez mahika » 22 lis 2011, o 18:37

Claodie napisał(a):w czasie tych 6 lat? Nie. Z tym współżyję od 1,5 roku i ostatnio właśnie zaczęły się problemy. Możliwe, że to skutek uboczny tabletek, jakieś zapalenie. Do lekarza nie pójdę, bo nie powie mi więcej niż wiem. Zaleci się odprężyć i tyle.

Jakich tabletek, jakie zapalenie.
jednak byłabym za pójściem do lekarza.
Nie moze byc zapalenia, od tabletek, bo wtedy trzeba zmienic tabletki, jeśli sa to antykoncepcyjne.
Jeśli chorujesz i bierzesz jakieś leki czasowo, to na czas ich brania, moze trzeba zaniechać sexu?
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Ból na początku

Postprzez Claodie » 22 lis 2011, o 20:27

Biorę tylko preparaty żelaza ale to od ponad 2 lat.
Chodziło o tabletki antykoncepcyjne.
A zapalenie może być powodem bólu, nawet grzybica. Ale nic takiego nie mam.
Claodie
 
Posty: 29
Dołączył(a): 15 lis 2011, o 14:00

Re: Ból na początku

Postprzez ambrela » 22 lis 2011, o 23:41

Dokładnie- zapalenie może być przyczyną bólu, a tabletki antykoncepcyjne sprzyjają powstawaniu zapaleń. Na pewno warto sprawdzić tą wersję, a jeśli nie to, to zastanowić się faktycznie nad jakimś problemem z emocjami, psychiką.

Idź na wizytę po prostu do ginekologa i powiedz, że odczuwasz dyskomfort, albo w ogóle nic nie mów, tylko powiedz, że przyszłaś na 'przegląd'. Jeśli masz zapalenie, to lekarz powinien na pierwszy rzut oka to zobaczyć.
Avatar użytkownika
ambrela
 
Posty: 177
Dołączył(a): 4 wrz 2011, o 20:39

Re: Ból na początku

Postprzez sikorka » 23 lis 2011, o 10:45

na poczatku mojej przygody z seksem mialam sobie Pana z dosc pokaznym sprzetem ;) byl bardzo doswiadczony wiec i rozgrzac mnie potrafil niemal jednym spojrzeniem, ale mimo iz bylam zawsze bardzo dobrze przygotowana fizycznie do penetracji to z jego natura nie dalo sie wygrac :( nie bolalo tylko wowczas gdy robil to bardzo delikatnie, no ale dla niego to byla ciagla kontrola i na zywiol juz pojsc nie mogl :(
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Ból na początku

Postprzez mahika » 23 lis 2011, o 10:55

ambrela napisał(a):Idź na wizytę po prostu do ginekologa
...
w ogóle nic nie mów, tylko powiedz, że przyszłaś na 'przegląd'. Jeśli masz zapalenie, to lekarz powinien na pierwszy rzut oka to zobaczyć.

Bardzo dobry pomysł ambrelka :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Ból na początku

Postprzez Bianka » 24 lis 2011, o 17:46

Claodie napisał(a):Tak samo jak na ból przy okresie usłyszałam ( od kilku, gdyż obracam się w środowisku ginekologów): dzięki temu będzie mieć pani lekki poród, przejdzie po pierwszym dziecku.


Mam tak samo Claodie, nie przeszło po dziecku, budowa i sprawy gin. ok. ginekolog powiedział, że problem leży w psychice :bezradny:
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Ból na początku

Postprzez Claodie » 24 lis 2011, o 22:18

ja mam takie okresy, że 2 dni wcześniej zaczynam brać nurofen forte, żeby sobie zrobić taką baze i potem przez cały okres biorę. Kiedyś jakoś zapomniałam, że mam mieć okres i wylądowałam w csk w katowicach ;/
jak dostałam tabletki to troszkę się poprawiło, ale nie ma szału. Teraz mam dostęp do mocniejszych leków, więc jakoś umiem wytrzymać 12-godzinny dyżur, ale bez tego... Nie wyobrażam sobie.
Claodie
 
Posty: 29
Dołączył(a): 15 lis 2011, o 14:00

Re: Ból na początku

Postprzez Bianka » 24 lis 2011, o 22:23

Miałam na myśli podczas seksu nie przeszło po porodzie, bóle okresowe mam w normie...
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Następna strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 266 gości

cron