Bardzo nietypowe pytanie..

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Bardzo nietypowe pytanie..

Postprzez Forsaken » 23 lis 2011, o 00:33

Elo ziomek,

Sluchaj... czy bylaby taka mozliwosc, zebym zalozyl swoj wlasny watek, i na nim, zebym mogl edytowac swoje posty bez limitu..
Chodzi mi o to zebym mogl sobie zrobic takiego jednego posta, ktorego w razie potrzeby bede mogl, zmienic poprawic, zmodyfikowc. Chcem pogrzebac sobie troche w bani, smierzyc sie ze swoim problemem. Znalazlem motywacje (zewnetrzna niestety) zeby nad soba popracowac.
Chcialbym zabrac sie to tego od strony podswiadomosci. Wyworzyc w sobie rutyne... Zebrac taki zbior zasad, do ktorych sie bede stosowal.. Z tym ze ten zbior na pewno bedzie ewoluowal. Niektorych zadan nie udzwigne inne przyjda mi pozniej do glowy, moze za czyjas rada. I chcialbym moc sobie taka liste rozwijac jako taki rodzaj auto terapii. Lecz bez sensu bedzie jak bede mial pierwszy punt na stronie 3 a a ostatni na 31... Potrzebuje niegraniczonej w czasie zmiany postu w swoim watku.. Da sie zalatwic?
Sorry za wybryki - mam problemy ze soba ktore czasem odbijaja sie niestety na innych.. Juz raczej nie bedzie ekscesow, kazdy juz wie ze do mnie bez kija nie podchodz..
Fors 8)
Avatar użytkownika
Forsaken
 
Posty: 596
Dołączył(a): 22 wrz 2008, o 02:26

Re: Bardzo nietypowe pytanie..

Postprzez agik » 23 lis 2011, o 07:36

Bloga se załóż, Fors. I zalinkuj tutaj, zeby ludziki wiedzieli, gdzie mogą Cię wspierać.
Z blogiem sobie mozesz zrobić wszystko, co chcesz, bo sam administrujesz: możesz go ukryć, i zapraszać tylko wybrane osoby, możesz edytować wszystkie notki, albo pisać cały czas jedną, możesz wyłączyć komentarze, albo ograniczyć do niektórych osób tylko.
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Re: Bardzo nietypowe pytanie..

Postprzez agik » 23 lis 2011, o 07:44

np na bloggerze: https://accounts.google.com/NewAccount? ... ger&naui=8
Trzy kliknięcia i masz swoje własne miejsce w sieci, począwszy od ubranka, skończywszy na notkach.

A swojego niekomercyjnego bloga, chyba można linkować, bo to nie jest żadna reklama.
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Re: Bardzo nietypowe pytanie..

Postprzez caterpillar » 23 lis 2011, o 16:01

Forsaken chyba sie spaliles za bardzo i wlasnie wymysliles sobie zaebista metode samoleczenia ..oczywiscie o 0.33 brzmi to dla ciebie bardzo interesujaco...ale moze poczekaj az faza zejdzie ??

:wink:

co do bloga- dobry pomysl nie jest zly- jesli musisz -to jest to jakas alternatywa.
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Bardzo nietypowe pytanie..

Postprzez Forsaken » 23 lis 2011, o 16:10

Cate.. Przeciez ja zawsze jestem na fazie :) Szczerze mowiac to wciaz mam na koncie tylko pol dnia bez bomby odkad tu zaczaelm piasac miesic temu :?
Co do bloga... Pomysle o tym , ale z moim zapalem, to zapomne o nim na drugi dzien rano... Juz kiedys zamierzalem blogowac :)
Tu mam wieksza motywacje do pisnia, do pracy nad soba, do pochwalenia sie osiagnieciami czy pozalenia sie po podknieciu... Dlatego ze jest ktos, kto chce sluchac... Czuje tez pewna odpowiedzialanosc za swoje slowa...

Co do bloga... to myslalem raczej o jakims obrazku dynamicznym... Podlinkuje moze sobie obrazek i jak bede chcial cos zmienic to bede bezposrednio bitmape zmienial i wrzucal w na samo miejsce na serwerze. Wtedy mimo ze post nie bedzie sie zmienial, bede mogl podmieniac do woli podlinkowane obrazy....
Taki pomysl..
Avatar użytkownika
Forsaken
 
Posty: 596
Dołączył(a): 22 wrz 2008, o 02:26

Re: Bardzo nietypowe pytanie..

Postprzez caterpillar » 23 lis 2011, o 18:28

Szczerze mowiac to wciaz mam na koncie tylko pol dnia bez bomby odkad tu zaczaelm piasac miesic temu


nie do konca rozumiem ..znaczy ,ze pisanie tu sprawia iz palisz i bierzesz wiecej ?

wiesz Fors ,zeby byl jaki kolwiek sens pisania trza by bylo robic to na trzezwo ..albo przynajmniej czytac na trzezwo inaczej bedzie to tylko psycho-radosna tworczosc spalonego goscia do niczego nie prowadzaca ..tak mysle.

ale mimo wszystko uwazam ,ze masz dar do (bajko) pisania ;) wiec...koles zrob cos z tym sensownego ..moze faktycznie jakis ciekawy blog :idea:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Bardzo nietypowe pytanie..

Postprzez Forsaken » 23 lis 2011, o 19:53

caterpillar napisał(a):
Szczerze mowiac to wciaz mam na koncie tylko pol dnia bez bomby odkad tu zaczaelm piasac miesic temu


nie do konca rozumiem ..znaczy ,ze pisanie tu sprawia iz palisz i bierzesz wiecej ?

wiesz Fors ,zeby byl jaki kolwiek sens pisania trza by bylo robic to na trzezwo ..albo przynajmniej czytac na trzezwo inaczej bedzie to tylko psycho-radosna tworczosc spalonego goscia do niczego nie prowadzaca ..tak mysle.

ale mimo wszystko uwazam ,ze masz dar do (bajko) pisania ;) wiec...koles zrob cos z tym sensownego ..moze faktycznie jakis ciekawy blog :idea:


Ale mi wszyscy slodza ostatnio... Czyzby koniec mial byc bliski? :nie:
Nie to oczywiscie nie od forum wiecej pale - ten okres moglbym rozciagnac znacznie dalej w przeszlosc - do wiosny gdzies...
I niestety musze Ci pzyznac ze po spaleniu, to wlasnie tak jest - to tylko "psycho-radosna tworczosc spalonego goscia do niczego nie prowadzaca"... Bo ja co sie zjaram to wszystko rzucam :) a na drugi dzien, tylko sie usmiechne na to i dalej swoje.... Kto by bral na powaznie obietnice zbakanca :)
Ale cos sie zmienilo... Czuje to bardziej, niz wiem...
8)
Avatar użytkownika
Forsaken
 
Posty: 596
Dołączył(a): 22 wrz 2008, o 02:26

Re: Bardzo nietypowe pytanie..

Postprzez caterpillar » 24 lis 2011, o 00:02

Fors bo ja to wszystko przerabialam ..jak bylismy nastolatkami i duzo jaralismy nagrywalismy na KASETY nasze "zabawne" imrezy "madre dyskusje" i potem sie tego sluchalo wniosek byl sawsze jeden -ale pierdoly

bylo nawet kiedys takie doswiadczenie przeprowadzone przez filozofow 8)

Ale cos sie zmienilo... Czuje to bardziej, niz wiem...


zmieni sie jeszcze bardziej jak przestaniesz tyle jarac :P



ok bo nas zaraz Admin Wszechmogacy ze schowka na szczotki pogoni ,ze mu spokoj zaklocamy :wink: :szczotka:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Bardzo nietypowe pytanie..

Postprzez Forsaken » 25 lis 2011, o 04:45

Dobra... Nie wazne... Poradzilem sobie :)

Bloga nie chcialem, bo w robocie mamy poblokowane wszystkie blogi i portale spolecznosciowe(nk nie znaja :) ) wiec nawet bym nie zajrzal w czasie jak sie kompiluje.. Niw chcialem tez was opuszczac bo bez widowni to tylko polowa przyjemnosci.. Lubie byc w centrum uwagi, taka slabostka :)

Na forum tutaj, na psycholkowie, chcem miec taka swoja izolatke... Zebym mogl sobie pisac po scianach i wariowac.. Dlatego musze miec jakies kredki. Zapytalem doktora Google jak sie do tego zabrac i powiedzial mi zebym sie nauczyl pehape :) Wiec w dwa dni (ew. noce) pozniej napisalem pierwszy programik w nowym jezyku programowania ktory daje mi calkowita wolnosc w formuowaniu mysli tu na forum i wolnosci ich pozniejszej edycji :) W kazdym CV pisze ze jestem swift-learner i wciaz mam problem jak to po Polsku nazwac.

Moje pierwsze demo (bardzo prymitywne - pracuje nad efektami specjanymi ;) ) mozecie ocenic sami. To jest wlasnie taki dynamiczny obrazek ( Catepilar ;) ), jeszcze do przedwczoraj obilo mi sie o tym jedynie o uszy... Teraz sam potrafie to napisac... To mi wystarczy by zdobyc kawalek przestrzenni na tym forum tylko dla siebie.. I wystawic swoja scene na ktorej odegra sie final mojej tragikomedii.
Oczywiscie musi skonczyc sie Happy End'em :lol:
8)

A demo ponizej:
Avatar użytkownika
Forsaken
 
Posty: 596
Dołączył(a): 22 wrz 2008, o 02:26

Re: Bardzo nietypowe pytanie..

Postprzez biscuit » 9 gru 2011, o 10:34

Forsaken napisał(a): Moje pierwsze demo (bardzo prymitywne - pracuje nad efektami specjanymi ;) ) mozecie ocenic sami. To jest wlasnie taki dynamiczny obrazek ( Catepilar ;) ), jeszcze do przedwczoraj obilo mi sie o tym jedynie o uszy... Teraz sam potrafie to napisac... To mi wystarczy by zdobyc kawalek przestrzenni na tym forum tylko dla siebie.. I wystawic swoja scene na ktorej odegra sie final mojej tragikomedii.
Oczywiscie musi skonczyc sie Happy End'em :lol:
8)

A demo ponizej:

oczywiście, poniżej postów Forsakena, nie moich
jasnowidz
:haha:
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Re: Bardzo nietypowe pytanie..

Postprzez agik » 9 gru 2011, o 17:18

Ja tylko chciałam powiedzieć, Forsowi, ze też jestem z nim całym sercem. I też czekam, aż wróci z wygnania.
Mam nadzieję, że z wysoko podniesioną głową.

:cmok:
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Re: Bardzo nietypowe pytanie..

Postprzez sikorka » 9 gru 2011, o 17:35

agik napisał(a): I też czekam, aż wróci z wygnania.

i znow bedzie rzucal bluzgami w kogo trzeba :ok: taaak - za tym tesknimy najbardziej :tak:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Bardzo nietypowe pytanie..

Postprzez biscuit » 9 gru 2011, o 23:00

a my tu same grzeczne dziewczynki

:kwiatek: sypiące kwiaty :kwiatek:
:kwiatek: na lewo i prawo :kwiatek:
:kwiatek: jak na Boże Ciało :kwiatek:

a jest przecież jeszcze całą gama biernej agresji
podstępnie pełzającej między wierszami złości
wbijanych szpil
sarkazmu, ironii, cynizmu
kpiny

nie mówiąc już o innych zaawansowanych formach
jak pobłażliwa zarozumiałość
pompowanie własnego ego czyimś kosztem
i rozmaite tego typu przyjemnostki serwowane ludziom

sama to czasem robię
tylko że sprytnie lokuję się w kanonie grzeczności
a nie że "uuuu, poszła czołgiem..."
no bo kultura, kurwa
obowiązuje kurwa każdego
:haha:
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Re: Bardzo nietypowe pytanie..

Postprzez administrator_Paweł » 9 gru 2011, o 23:07

biscuit napisał(a):a my tu same grzeczne dziewczynki

...
no bo kultura, kurwa
obowiązuje kurwa każdego
:haha:


No, no.. bez bluzgów mi tu, tu jest kącik na szczotki admina i się nie przeklina ;)
Avatar użytkownika
administrator_Paweł
Administrator
 
Posty: 805
Dołączył(a): 29 kwi 2007, o 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Bardzo nietypowe pytanie..

Postprzez biscuit » 9 gru 2011, o 23:09

ożesz Pan
kurtka modna
czujny jak ważka
8)
Avatar użytkownika
biscuit
 
Posty: 4156
Dołączył(a): 10 cze 2009, o 00:51

Następna strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 155 gości

cron