Co mam zrobić?!

Problemy z partnerami.

Postprzez nana » 23 maja 2007, o 23:05

ewka napisał(a):
Mania napisał(a):Wiedziałam, że będziesz pierwsza z odpowiedzi±, Ewa

Haha, mam dyżur :D :D :D

:D

a swoja droga ewka, to masz te dyzury! oj! chyba jako jedna z nielicznych masz opytimzm, wiec dobrze, ze sie nim dzielisz!
Avatar użytkownika
nana
 
Posty: 634
Dołączył(a): 21 maja 2007, o 19:59
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Janina » 23 maja 2007, o 23:08

mam takoe motto, ponieważ też zostałam skrzywdzona i wiesz tym ewko, bo Ci pisałam
Janina
 
Posty: 17
Dołączył(a): 10 maja 2007, o 21:05
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez ewka » 23 maja 2007, o 23:16

Janina napisał(a):mam takoe motto, ponieważ też zostałam skrzywdzona i wiesz tym ewko, bo Ci pisałam

Wiem:) Jak się miewasz dzisiaj??
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez Mania » 23 maja 2007, o 23:17

Dziękuję Wam wszystkim za odpowiedzi. Niektóre rozbawiły mnie bardzo, nawet warte przemy¶lenia :wink:
Biedrona napisał(a):ja tez tak jak Marynia, czytajac Twoj post myslalam, ze kartka bylaby odpowiednim sposobem zlozenia mu zyczen...
albo bukiet sztucznych tulipanow...wiesz, takich kupionych na bazarze w malo pastelowych kolorach... :lol:
ale teraz sobie mysle - szkoda Twojego czasu i zachodu...
trzymaj sie cieplutko


Loki86 napisał(a):My¶lę że nawet sms z życzeniami nie był by zły a wręcz bardzo ok nic zobowi±zuj±cego a zarazem dowód na to że pamiętała¶

Nad t± form± też się zastanawiałam, tyle tylko Wojtku, że podejrzewam, że on już nie ma mojego numeru telefonu, i niech tak zostanie.

nana napisał(a):Jesli mu zalezy, to go zaboli i moze w koncu zda sobie sprawe, ze popelnil blad. moze go nie naprawi, ale przynajmniej nie popelni drugi raz. (teoretyzuje co do bledu, ale zakladam, ze jak cie skrzywdzil, to popelnil blad). Jesli go nie zaboli, ze "zapomnialas", albo co gorsza nie zauwazy tego faktu, to nie warto tym bardziej pokazywac, ze pamietasz, bo dla niego to nie ma znaczenia, a ty przeciez pamietasz bez wzglendu na to czy to okarzesz czy nie.
moze to brzmi brutalnie, ale chcialam dobrze!


To absolutnie nie jest brutalne tylko prawdziwe, nana, dzięki. Jak napiszę "a co jak nie zaboli?" to Ewa mnie zbeszta :wink: , ten pomysł jest jednak bardzo kusz±cy, podejrzewam tylko, że czekanie, czy zauważył mnie zabije :wink:

Janina napisał(a): Nie znam tematu, ale ważam że możesz mu złożyć życzenia i życz mu szczę¶cia, ale nie omieskaj się dodać, że "nie budje się swojego szczę¶cia na łzach i nieszczę¶ciu innych"

Ewa, ma rację taki przycinek nie zrobi na nim najmniejszego wrażenia. I jest niepotrzebny i w złym gu¶cie, już wolę na chłodno "Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Milego dnia" klik, pi pi pi pi
Mania
 
Posty: 163
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 18:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ewka » 24 maja 2007, o 00:12

A co Ty Mania takiego starszaka ze mnie tutaj robisz? Besztam? No nie... to ja sercem całym, a tu się mnie potraktowało - normalnie idę spać;))

Papa;))
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez bromba » 24 maja 2007, o 00:16

ewka napisał(a):A co Ty Mania takiego starszaka ze mnie tutaj robisz? Besztam? No nie... to ja sercem całym, a tu się mnie potraktowało - normalnie idę spać;))

Papa;))


ja tam Cię lubię czytać :) nawet jak besztasz :)
bromba
 
Posty: 76
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 13:36

Postprzez Mania » 24 maja 2007, o 00:22

Ewa, kochana, przecież to był żart, i widzę, że się na nim poznała¶ :wink: na szczę¶cie. Wiesz przecież, że kto jak kto, ale Ty zawsze najszybciej reagowała¶ na moje ¶mieszne bol±czki :wink: .
¦pij dobrze, ja też już spadam, bo zaraz znów będę żyć na kredyt, wiesz, allegro.pl "milo¶ciwie nam kupuj±cy" :wink:
Mania
 
Posty: 163
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 18:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez marynia » 24 maja 2007, o 00:26

pa Dziewczyny, dobrej nocy.
I chłopaki. Też dobrej:*
marynia
 
Posty: 314
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 10:43

Postprzez ewka » 24 maja 2007, o 09:31

Mania napisał(a):Ewa, kochana, przecież to był żart, i widzę, że się na nim poznała¶ :wink: na szczę¶cie.

No jasne :D Na dobrych żartach zawsze się poznaję :D
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez Pytajaca » 24 maja 2007, o 20:13

Zarty sa dobre zawsze - na rozluznienie i oslode dnia. Oby tu zawsze tak wesolo!
Avatar użytkownika
Pytajaca
 
Posty: 690
Dołączył(a): 19 maja 2007, o 18:34

Poprzednia strona

Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 355 gości

cron