jaka możliwość zajscia w ciążę

Problemy natury seksualnej.

Re: jaka możliwość zajscia w ciążę

Postprzez Forsaken » 19 lis 2011, o 08:17

Ziomek tak czasem ma ze zachowuje sie troszke infantylnie ;) Mam go za napietnowac, zzylem sie za bardzo :D
Avatar użytkownika
Forsaken
 
Posty: 596
Dołączył(a): 22 wrz 2008, o 02:26

Re: jaka możliwość zajscia w ciążę

Postprzez blanka77 » 19 lis 2011, o 12:00

mahika napisał(a):mnie tam nie szkoda.
Trzeba czasem posłuchać co inni mają do powiedzenia,
zwłaszcza jak się zadaje pytanie.
a nie fochem strzelać.

:bezradny:


Zgadzam się. Bo co miałyśmy napisać, że nie przejmuj się Daro, na pewno się zaszła w ciąże po tej wpadce? To byłoby bez sensu.

Jeśli ma sytuację niejasną, to on powinien uważać 1000 razy bardziej, żeby nie zostać wkręconym w tę "wczesną rodzinę". Pojęcie dla mnie zbyt dużego kalibru, bo rodzina to coś więcej, niż tylko wspólne dziecko.

Forsa, rozumiem, że zżyłeś się z Daro. Ja nie, więc może łatwiej jest z tzw. zimną krwią podejść do tematu. Chociaż mi się wydaje, że jego nieostrożności nie da się wytłumaczyć na jego korzyść, czy się jest jego przyjacielem, czy nie. Dla mnie to było niedojrzałe i nieodpowiedzialne w jego sytuacji.

I skoro taki sam temat już był poruszany i nic sobie z tego nie zrobił, to wyciągnęłam wniosek, że najzwyczajniej kręcą go takie tematy i chciał pogawędzić.
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Re: jaka możliwość zajscia w ciążę

Postprzez mahika » 19 lis 2011, o 16:07

Forsaken napisał(a):Ziomek tak czasem ma ze zachowuje sie troszke infantylnie ;) Mam go za napietnowac, zzylem sie za bardzo :D


Nie muszę piętnować daro, nie mam zamiaru i proszę mi takich rzeczy nie aplikowac :|
Mam zdanie na ten temat jakie mam, niezmienne od poprzedniego wątku.
Żałowac jeśli juz to mogę, to te ewentualnie poczęte dziecię
i miec nadzieje że rodzice w pore wydorośleją
żeby dac mu to co w życiu dziecka jest najważniejsze.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: jaka możliwość zajscia w ciążę

Postprzez Bene » 20 lis 2011, o 18:41

13 listopada + jedna doba zywotnosci plemnikow minus 5 listopada (koniec okresu) daje okolo fifty-fifty mozliwosci zajscia w ciaze.Siedem dni tzw "wolnych".
Sa jednak z tego co wiem,kobiety nieomal lapiace "w lot" a inne musza sie niezle napracowac by zajsc.
Ten drugi przypadek dotyczy glownie kobiet z nieregularnym okresem.
Liczac dzisiaj test ciazowy bylby juz chyba miarodajnym.To tyle o skutkach tego co bylo.

Jednak trzeba bylo zaczac od powazniejszej rozmowy miedzy wami.Jesli juz sobie na tyle zaufaliscie by zaczac wspolzyc trzeba bylo tez porozmawiac o skutkach tzw awaryjnych.Czyli o niechcianej ciazy.Czy zgadzacie sie na to by zaistniala czy tez nie.Jesli tak,sprawa jest prosta.Jesli nie - niestety ale czegos trzeba sie trzymac.Kalendarzyk nie sprawdza sie przy nieregularnych,najpierw trzeba to starac sie jakos wyleczyc.
A wiec chemia.Tu trzeba niefundamentalistycznego doktora i aptekarza.Mysle ze jednak nietrudno takiego jeszcze poki co znalezc.
A teraz? Czekam na jakakolwiek wiadomosc.Bo gdzies sie zaszyles i nic nie gadasz.Strzeliles focha Bogda?
Bene
 
Posty: 307
Dołączył(a): 5 gru 2009, o 18:02

Re: jaka możliwość zajscia w ciążę

Postprzez mahika » 20 lis 2011, o 18:44

nie bogda tylko daro.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: jaka możliwość zajscia w ciążę

Postprzez Bene » 20 lis 2011, o 21:24

Masz racje Mahika,mój czeski błąd,daro miało być
Bene
 
Posty: 307
Dołączył(a): 5 gru 2009, o 18:02

Re: jaka możliwość zajscia w ciążę

Postprzez mahika » 20 lis 2011, o 21:28

pomyślałam że wątki i osoby Ci się pomyliły.
Czeski to czeski ...
Dawno Cię nie widziałam.
Znów na święta przybywasz :cmok:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: jaka możliwość zajscia w ciążę

Postprzez Forsaken » 20 lis 2011, o 22:32

Bene napisał(a):Jednak trzeba bylo zaczac od powazniejszej rozmowy miedzy wami.Jesli juz sobie na tyle zaufaliscie by zaczac wspolzyc trzeba bylo tez porozmawiac o skutkach tzw awaryjnych.Czyli o niechcianej ciazy.Czy zgadzacie sie na to by zaistniala czy tez nie.Jesli tak,sprawa jest prosta.Jesli nie - niestety ale czegos trzeba sie trzymac.Kalendarzyk nie sprawdza sie przy nieregularnych,najpierw trzeba to starac sie jakos wyleczyc.
A wiec chemia.Tu trzeba niefundamentalistycznego doktora i aptekarza.Mysle ze jednak nietrudno takiego jeszcze poki co znalezc.
A teraz? Czekam na jakakolwiek wiadomosc.Bo gdzies sie zaszyles i nic nie gadasz.Strzeliles focha Bogda?


Bene, informacje - super, dokladne i wczerpujace. Rada - o dupe roztrzaskac, przynajmnie w ty wypadku. No kto rozmawia z dziewczyna o sktukach, jak jeszcze nie wie czy cos bedzie ;) a jak juz wie... To pomartwimy sie pozniej. Sam wiesz jak jest...
Co do Daro, to im niej wiesci tm lepiej... Troche go czasami podpytam na priwie, ale nie wszystko moge ujawnic. Na razie czeka na test i jest szczesliwy... Jak sie dowiem jaki wynik to dam wam znac. Jak przestanie byc szczesliwy to sam Was powiadomi ;)
8)
Avatar użytkownika
Forsaken
 
Posty: 596
Dołączył(a): 22 wrz 2008, o 02:26

Re: jaka możliwość zajscia w ciążę

Postprzez z usmiecham jej do twarzy » 20 lis 2011, o 23:26

hello, po co gdybać przecież można się zabezpieczać.... Jest tak dużo różnych środków na rynku że eh... aż dziw że jeszcze tego niektórzy nie używają.

A co do takich wpadek jak się nie jest w pełni gotowym na dziecko to są tabletki poronne właśnie po takich wpadkach. tylko trzeba porozmawiać ze sobą z lekarzem czy dana dziewczyna może. Poczytać, w dobie internetu gogle to nasza 6 klepka he he

Poza tym przy takich fruwaniach raz się jest raz nie raz tu raz tam, to może prezerwatywy. Nawet tu nie o ciążę chodzi ale o Wasze zdrowie.

Pogadajcie pomyślcie to nie boli :mrgreen: trzymam kciuki za jak i przeciw ( w dobie - kto będzie pracował na nasza emeryturę eh...)
z usmiecham jej do twarzy
 
Posty: 24
Dołączył(a): 19 lis 2011, o 03:01

Re: jaka możliwość zajscia w ciążę

Postprzez Daro842 » 5 gru 2011, o 14:36

Witam wszystkich po dlugiej nieobecnosci. Poddajac sie bo i tak by nic to nie zmienilo postanowilismy czekac z dziewczyna na rezultaty... Nie miala zadnych objaw ktore by na ciaze wskazywalay a my czekalismy aby zobaczyc czy okres nadejdzie w tym terminie co zawsze... Oczywiscie tak sie zdarzylo i dzieki temu jestesmy spokojni... Dla pewnosci chcemy jeszcze zrobic test... Dziekuje wszystkim za pomoc...
Daro842
 
Posty: 91
Dołączył(a): 12 lis 2008, o 10:37
Lokalizacja: Wawa

Re: jaka możliwość zajscia w ciążę

Postprzez mahika » 5 gru 2011, o 14:39

wyciągnijcie wnioski, proszę... :(
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: jaka możliwość zajscia w ciążę

Postprzez sikorka » 5 gru 2011, o 15:12

Daro842 napisał(a): Dla pewnosci chcemy jeszcze zrobic test... .

tzn. ze jeszcze nie zrobiliscie? :shock:
wow - podziwiam za cierpliwosc. a co stalo na przeszkodzie zeby zrobic go odrazu po zalozeniu tego topicu?
masz/macie juz jakies strategie obgadane na przyszlosc?
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: jaka możliwość zajscia w ciążę

Postprzez Forsaken » 5 gru 2011, o 22:10

O... Moralizatorki sie znalazly :lol:
Kazdy czasem nie zrobi czegos na czas, pozatym napominania nic nie zmienia, wiec darujmy je juz sobie. Czemu kazdy tylko zawsze stawia sie w roli sedziego, prokuratora a nigdy obroncy? :|
Powinniscie zawsze o tym pamietac:
Ludzie przychodza tu po porade i otuche, a nie po ocene - Wy jestescie jego obronca z urzedu, nie Wam go oskarzac ani sadzic, Wy macie mu pomoc. To samo sie tyczy oczywiscie rowniez mnie. Wiadomo, kazdy sie czasami zapomni. Ale pamietajmy po co tu jestesmy (zeby juz nie bylo tak calkiem do Was :lol: )

Teraz ziomek, co do Twojej sytuacji... No oczywiscie mozecie juz byc spokojni, nawet test bym sobie darowal, bo to jeden przypadek na sto zeby krwawila bedac w ciazy. Teraz powiem Ci ziomeczku, skoro juz nie ma obawy ze wezmiecie zaraz slub i bedziecie tworzyc rodzine.. To powiem Ci bierz chlopie nogi za pas! Jestes nadal pieskiem kanapowym dla niej, i oleje Cie z pierwszym spotkanym psem na baby... Prawda w oczy ziomek: ona Cie zdradzila, spala z tym drugim, ona Cie oklamuje i manipulje Toba. Jesli nie zmienisz stosunku, swojej wiernopoddanczej postawy ona Cie zywcem pozre jak modliszka. Albo pokaz jej kto nosi spodnie w tym zwiazku (zacznij duzo od niej wymagac, nie dajac w zamian niczego oprocz pieknych slow i deklaracji), albo speirdalaj jak najszybciej, bo...

Ona Ciebie ziomus juz prowadza na smyczy!. :evil:

Trzym sie ziom i praktykuj codziennie usuwanie uczuc..
to moze dasz rade zmienic to beznadziejne podejscie 8)
Avatar użytkownika
Forsaken
 
Posty: 596
Dołączył(a): 22 wrz 2008, o 02:26

Re: jaka możliwość zajscia w ciążę

Postprzez Daro842 » 6 gru 2011, o 07:41

Testu nie zrobilismy poniwaz akurat teraz mija 2 tygodnie od momentu kiedy podejrzewalismy zaplodnienie... wczesniej test bylby tyle wiary godny co nic... Dlatego taka a nie inna decyzja... a co do spania z tym drugim... To nie tak. Ona z nim nie sypiala, nie wyladowala z nim nawet na chwile w lozku i nie miala az tak intymnej sytuacji...
Daro842
 
Posty: 91
Dołączył(a): 12 lis 2008, o 10:37
Lokalizacja: Wawa

Re: jaka możliwość zajscia w ciążę

Postprzez Forsaken » 6 gru 2011, o 07:47

Ziomek... Musisz wiedziec cos co Ci daje taka pewnosc. Mam nadzieje ze to nie tylko jej slowa, bo ona Cie oklamuje bez chwili wahania... Nie bede drazyl tego tematu, bo nie ma sensu, tylko sie wkurzysz...
Ziom zmien podejscie, przejmij paleczke, badz tym ktory karty rozdaje, a nie tym co gra takimi jakie od niej dostanie.
I trzymam kciuki za Ciebie Ziomek Obrazek
Avatar użytkownika
Forsaken
 
Posty: 596
Dołączył(a): 22 wrz 2008, o 02:26

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 212 gości

cron