niedoświadczenie

Problemy natury seksualnej.

niedoświadczenie

Postprzez agawa890 » 16 lis 2011, o 21:16

Witam,
mam pewien problem może w tym dziale forum śmiesznie zabrzmi ale co mi tam tak więc jest nim brak seksu. :oops: Mimo swego wieku mam male doświadczenie w erotyce. Wielkiej miłości do tej pory nie przeżyłam, przygodnego seksu spróbowałam i wiem, że to nie dla mnie. No a popęd seksualny co tu nie ukrywać daje o sobie znać. Co prawda uprawiam sport ale czasami to również nie wystarczy... Wiem masturbacja tylko, że jakoś do końca to również do mnie nie przemawia.... Nie wiem może ze mną jest coś nie tak....Może moglibyście polecić jakieś inne sposoby ujścia popędu.....Tylko mam prośbę byście się ze mnie nie śmiali bo dużo mnie kosztowało by to napisać nawet anonimowo...
ufff napisałam
agawa890
 
Posty: 9
Dołączył(a): 29 wrz 2011, o 20:27

Re: niedoświadczenie

Postprzez blanka77 » 16 lis 2011, o 21:27

Agawo, to co odczuwasz to jest naturalne. Nie wiem jak można sobie poradzić, bo próbowałaś róznych metod. Mnie się wydaje, że znajdziesz kogoś kto zaspokoi nie tylko Twój popęd seksualny, ale także obdarzy Cię uczuciem.

Czasem za długie czekanie będzie dobre śniadanie, jak to mówiły nasze babki ;)
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Re: niedoświadczenie

Postprzez Abssinth » 16 lis 2011, o 22:53

Czasem za długie czekanie będzie dobre śniadanie, jak to mówiły nasze babki


hahah podoba mi sie :)

i w sumie...tez mysle tak jak Blanka - doczekasz sie na zwiazek i na fajnego faceta, ktory bedzie Cie kochal....i wtdy z lozka nie wyjdziecie przez dwa tygodnie, jak juz zaczniecie :)

a na razie...
hmmm - masturbacja to dobry sposob na rozladowanie napiecia, chociaz chcialabys wiecej...coz trzeba poczekac ..
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Re: niedoświadczenie

Postprzez caterpillar » 17 lis 2011, o 00:11

masz ochote na sex znaczy ,zes normalna :) przyjdzie czas ,ze poznasz kogos ale temu trzeba tez dopomoc ..pamietaj o tym ,staraj sie wychodzic do ludzi.

bedzie dobrze !

i witaj! :kwiatek:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: niedoświadczenie

Postprzez Forsaken » 17 lis 2011, o 03:10

caterpillar napisał(a):masz ochote na sex znaczy ,zes normalna :) przyjdzie czas ,ze poznasz kogos ale temu trzeba tez dopomoc ..pamietaj o tym ,staraj sie wychodzic do ludzi.

bedzie dobrze !

i witaj! :kwiatek:


Swiete slowa! Na kazdy problem jest zawsze jakies rozwiazanie :lol:
Witaj Agawa :cmok:
:kwiatek: 8)
Avatar użytkownika
Forsaken
 
Posty: 596
Dołączył(a): 22 wrz 2008, o 02:26

Re: niedoświadczenie

Postprzez agawa890 » 17 lis 2011, o 19:46

Hej,
dzięki za wszystkie słowa i za stwierdzenie, ze jestem normalna :)
tak sobie myślę, że może po prostu mam problem ze swoją cielesnością, może nie wpełni jestem z siebie zadowolona i nie chcę się pokazywać innym, po prostu wstydzę się sama siebie....
blanka77 myślę, że masz rację pisząc :Czasem za długie czekanie będzie dobre śniadanie, jak to mówiły nasze babki tylko, że już mam dość czekania :usmiech2:
a tak wogóle to podoba mi sie to stwierdzenie i chyba zostanie moim mottem na razie:)
agawa890
 
Posty: 9
Dołączył(a): 29 wrz 2011, o 20:27

Re: niedoświadczenie

Postprzez caterpillar » 17 lis 2011, o 20:06

Agawa pomysl co mozesz zmienic , co da rade zmienic w Twoim zyciu ,ciele itp ..no a reszte.... reszte trzeba zaakceptowac
:bezradny:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: niedoświadczenie

Postprzez agawa890 » 22 sie 2012, o 14:12

koniec długiego czekania pierwszy mały orgazm przeżyty co prawda nie przy współudziale mężczyzny tylko uzyskany samodzielnie bo doszłam do wniosku, że aby być z kimś w związku najpierw trzeba kochać siebie w sensie fizycznym i psychicznym a u mnie było z tym do tej pory kiepsko ale już jest lepiej i będzie coraz lepiej bo innego scenariusza nie przewiduję gdyż fajna kobieta jestem :haha:
agawa890
 
Posty: 9
Dołączył(a): 29 wrz 2011, o 20:27


Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 230 gości

cron