Do Admina - zmiana adresu mejlowego...

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Do Admina - zmiana adresu mejlowego...

Postprzez Forsaken » 13 lis 2011, o 21:18

Elo ziomus,
po pierwsze gratulacje za portal i za forum. Wszystko wrecz blyszczy, jestem z branzy i moge co nieco ocenic, a to co widze oceniam na: 5- ;)
Ten minus to za to ze nie moge zmienic swojego adresu w profilu... Powylaczalem wszystkie ad-bloki no-scripty itd, dalej nie szlo. Odpalilem ie, to samo... Nijak nie moge wyedytowac pola adresu.
Jakbys mi mogl wejsc w ustawienia konta i zmienc mojego mejla na:
caspersbooy@yahoo.co.uk
to bylbym super wdzieczny, bo tamtego konta juz nie uzywam od lat...
To ze jestem oryginalny Forsaken chyba nie ulega watpliwosci... Ten sam prostacki styl dyskusji i grafomanstwo niewysokich lotow - to moj znak rozpoznawczy :haha:
Ciekawy tez jestem jak spowodowac zeby widomosci prywatne sie wyslaly... Mam je w skrzynce do wyslania i wisza tak juz kilka godzin... Znikna jak zostana przeczytane czy jak?
Pozdro, trzym sie..
P.S. oczywiscie ze na 5, nawet moze na 5+, bo kilka razy az sie do siebie usmiechnalem i stwierdzilem: o! jak fajnie to dziala - w ten sposob bym to wlasnie rozwiazal ;) I choc podejzewam ze to raczej uklony w strone autorow phpBB3, to tak czy inaczej jestem pod duzym wrazeniem :) Swoja droga to niesamowite uczucie czytac swoje mysli sprzed kilku lat, sadzilem ze to niemozliwe zeby przelezaly tyle na serwerze, bez awarii, bez utraty danych...
P.P.S. wiem ze upubliczniam mejla ale nie przeszkadza mi to, moze ktos kiedys bedzie potrzebowal ze mna kontktu a nie bede juz aktywny na forum, to sobie znajdzie... Jak wszedlem teraz to znalazlem kilka prosb o pomoc i dlugich historii nieszczescia... i wszystko sprzed ponad roku... Az zal w sercu scikal jak sie to czytalo. Wiedzac ze wogole nie odpowiedzialem tej osobie, ze nie otrzymala pomocy, bo sie nie dostukala do mnie...
Avatar użytkownika
Forsaken
 
Posty: 596
Dołączył(a): 22 wrz 2008, o 02:26

Re: Do Admina - zmiana adresu mejlowego...

Postprzez sikorka » 13 lis 2011, o 21:34

Forsaken napisał(a):Ciekawy tez jestem jak spowodowac zeby widomosci prywatne sie wyslaly... Mam je w skrzynce do wyslania i wisza tak juz kilka godzin... Znikna jak zostana przeczytane czy jak?

ano tak ;) cierpliwosci.
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Do Admina - zmiana adresu mejlowego...

Postprzez Forsaken » 13 lis 2011, o 21:44

sikorka napisał(a):
Forsaken napisał(a):Ciekawy tez jestem jak spowodowac zeby widomosci prywatne sie wyslaly... Mam je w skrzynce do wyslania i wisza tak juz kilka godzin... Znikna jak zostana przeczytane czy jak?

ano tak ;) cierpliwosci.

Ano przybieglem sie pochwalic ze wlasnie to odkrylem :) I w dodatku moga byc edytowane do momentu przeczytania :D
Avatar użytkownika
Forsaken
 
Posty: 596
Dołączył(a): 22 wrz 2008, o 02:26

Re: Do Admina - zmiana adresu mejlowego...

Postprzez sikorka » 13 lis 2011, o 22:22

no patrz jaki z Ciebie einstein :oklaski:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Do Admina - zmiana adresu mejlowego...

Postprzez administrator_Paweł » 13 lis 2011, o 22:23

Forsaken napisał(a):Elo ziomus,
po pierwsze gratulacje za portal i za forum. Wszystko wrecz blyszczy, jestem z branzy i moge co nieco ocenic, a to co widze oceniam na: 5- ;)
Ten minus to za to ze nie moge zmienic swojego adresu w profilu... Powylaczalem wszystkie ad-bloki no-scripty itd, dalej nie szlo. Odpalilem ie, to samo... Nijak nie moge wyedytowac pola adresu.
Jakbys mi mogl wejsc w ustawienia konta i zmienc mojego mejla na:
caspersbooy@yahoo.co.uk
to bylbym super wdzieczny, bo tamtego konta juz nie uzywam od lat...
To ze jestem oryginalny Forsaken chyba nie ulega watpliwosci... Ten sam prostacki styl dyskusji i grafomanstwo niewysokich lotow - to moj znak rozpoznawczy :haha:
Ciekawy tez jestem jak spowodowac zeby widomosci prywatne sie wyslaly... Mam je w skrzynce do wyslania i wisza tak juz kilka godzin... Znikna jak zostana przeczytane czy jak?
Pozdro, trzym sie..
P.S. oczywiscie ze na 5, nawet moze na 5+, bo kilka razy az sie do siebie usmiechnalem i stwierdzilem: o! jak fajnie to dziala - w ten sposob bym to wlasnie rozwiazal ;) I choc podejzewam ze to raczej uklony w strone autorow phpBB3, to tak czy inaczej jestem pod duzym wrazeniem :) Swoja droga to niesamowite uczucie czytac swoje mysli sprzed kilku lat, sadzilem ze to niemozliwe zeby przelezaly tyle na serwerze, bez awarii, bez utraty danych...
P.P.S. wiem ze upubliczniam mejla ale nie przeszkadza mi to, moze ktos kiedys bedzie potrzebowal ze mna kontktu a nie bede juz aktywny na forum, to sobie znajdzie... Jak wszedlem teraz to znalazlem kilka prosb o pomoc i dlugich historii nieszczescia... i wszystko sprzed ponad roku... Az zal w sercu scikal jak sie to czytalo. Wiedzac ze wogole nie odpowiedzialem tej osobie, ze nie otrzymala pomocy, bo sie nie dostukala do mnie...

Napisz mi na PW gdzie jesteś to będę wiedział, czy to ty, wystarczy jak mi kraj napiszesz :)
Avatar użytkownika
administrator_Paweł
Administrator
 
Posty: 805
Dołączył(a): 29 kwi 2007, o 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Do Admina - zmiana adresu mejlowego...

Postprzez Forsaken » 13 lis 2011, o 23:03

sikorka napisał(a):no patrz jaki z Ciebie einstein :oklaski:

Za geniusza sie nigdy nie uwazalem, a im dluzej tutaj przebywam tym wyrazniej uzmyslawiam sobie ze niektore wyzyny pokretnej logiki nigdy nie beda dla mnie dostepne... 8)
Avatar użytkownika
Forsaken
 
Posty: 596
Dołączył(a): 22 wrz 2008, o 02:26

Re: Do Admina - zmiana adresu mejlowego...

Postprzez caterpillar » 14 lis 2011, o 01:52

Elo ziomus,


Dla Ciebie PAN ziomus :evil:

:mrgreen:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Do Admina - zmiana adresu mejlowego...

Postprzez Forsaken » 14 lis 2011, o 02:02

Ej, no przestan dla mnie nawet papiez to zwylky ziomus :P
Avatar użytkownika
Forsaken
 
Posty: 596
Dołączył(a): 22 wrz 2008, o 02:26

Re: Do Admina - zmiana adresu mejlowego...

Postprzez sikorka » 14 lis 2011, o 11:08

Forsaken napisał(a): niektore wyzyny pokretnej logiki nigdy nie beda dla mnie dostepne... 8)

trzeba z tym jakos zyc :mrgreen:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04


Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 166 gości

cron