Przycisk IGNORUJ

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez mahika » 3 lis 2011, o 17:24

administrator_Paweł napisał(a):
mahika napisał(a):Paweł, jesteś Kochany :cmok:

:zawstydzony: :kwiatek:

:usmiech:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez Abssinth » 3 lis 2011, o 18:12

laczka dla Admina:

:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez sikorka » 3 lis 2011, o 18:13

a co ten laczek? bo mnie sie z butem ze slaska kojarzy :haha: :haha:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez ewka » 3 lis 2011, o 18:31

O rany, ale mnie Sikorka rozśmieszyłaś:)
Ja przeczytałam "łączka" :D
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez sikorka » 3 lis 2011, o 18:39

o kurcze, faktycznie - w koncu sama pisze bez polskich znakow :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez mahika » 3 lis 2011, o 19:40

do tego laczka to jeszcze dużo słonka :slonko: :slonko: :slonko: :slonko: :slonko: :slonko: :slonko:
I leżaczek
Obrazek
+ dobry drink
Obrazek
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez sikorka » 4 lis 2011, o 15:35

pawel, nie za dobrze Ci? :haha: :haha:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez administrator_Paweł » 4 lis 2011, o 20:04

a już myślałem, że mnie laczkiem chcecie pogonić :D
Avatar użytkownika
administrator_Paweł
Administrator
 
Posty: 805
Dołączył(a): 29 kwi 2007, o 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez mahika » 4 lis 2011, o 20:25

never ;)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez sikorka » 4 lis 2011, o 21:24

administrator_Paweł napisał(a):a już myślałem, że mnie laczkiem chcecie pogonić :D

no wiesz! a kto by nas banowal? :haha:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez mahika » 15 lis 2011, o 19:51

Odnośnie tego co napisałeś w wątku cykady na koniec.

kłócić sie nie będę, tak jak obiecałam jakiś czas temu.
Ale wszelki przejaw agresji w moja stronę,
także ten zawoalowany najbardziej podły
nadal będę zgłaszać.

I jeszcze :"wciąż te same osoby"...
słyszałam to od podstawówki...

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję, spoko gośc z Ciebie, ale to już wiesz :cmok:
Ostatnio edytowano 15 lis 2011, o 20:07 przez mahika, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez sikorka » 15 lis 2011, o 20:03

ja rowniez wszelki przejaw agresji w moja strone bede zglaszac. wprawdzie nie takiej reakcji oczekiwalam od Ciebie, bo tekst 'czego sie spodziewalas' byl z Twojej strony nie na miejscu. nalezalo zwrocic uwage komu trzeba czego z Twojej strony zabraklo, bo wyszlo na to ze mozna kogos obrazac skoro ten ktos sie czuje obrazony, coz - jak widac nie zawsze sprawiedliwosc lezy po Twojej stronie. niemniej ciesze sie ze obrazliwy post agik pod moim adresem zniknal - dziekuje :kwiatek:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez administrator_Paweł » 15 lis 2011, o 20:24

hmmm możnaby tez wprowadzic coś innego dla odmiany

sposób nr 1 - może zgłaszajcie sami swoje własne agresywne posty do mnie na PW? :mrgreen:

albo taka odmiana:
sposób nr 2 - na wątku, na którym Was poniesie i kogoś obrazicie - wrócicie i zamiast udowadniać dalej swoje racje i racjonalizować swoją własną agresję dodając następne agresywne teksty - zamiast tego napiszecie: PRZEPRASZAM. i nic po kropce?

albo taka odmiana:
sposób nr 3 - wyjdziecie z watku, w którym poczuliście się obrażeni - napiszecie PW do admina - i już tam do tego wątku nie wrócicie? nie będziecie przyglądać się z zegarkiem w ręku co admin zrobił, komu i dlaczego? ani nie będziecie śledzić kto Was broni a kto dokopuje nadal? zostawicie adminowi ewentualną ingerencję w to, nie poganiając, nie dysząc niecierpliwie mu w kark :) - na zasadzie - "co było do zrobienia zrobiłam/em , więcej nie muszę się w to angażować, teraz już to nie moja sprawa" ?

albo jeszcze inaczej:
sposób nr 4 - ktos was obrazi a wy będziecie ponad to i ominiecie to wzrokiem pisząc dalej swoje?

albo taka odmiana:
sposób nr 5 - jak was ktoś obrazi czy tak się poczujecie - to wyjdziecie z neta, zrobicie godzinny spacer, wrócicie i na PW poprosicie któregoś z tych Psychotekstowiczów, którzy potrafia się nie angażować w konflikt: "hej ! powiedz mi jak ty to robisz, że w tym nie uczestniczysz? bo ja też chcę tak - chcę być ponad to"

jeszcze macie jakieś opcje na konstruktywne rozwiązanie zamiast na ESKALACJĘ konfliktu?
Avatar użytkownika
administrator_Paweł
Administrator
 
Posty: 805
Dołączył(a): 29 kwi 2007, o 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez mahika » 15 lis 2011, o 20:28

tak, tak.
Miłego wieczorku :haha:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez sikorka » 15 lis 2011, o 20:29

administrator_Paweł napisał(a):sposób nr 3 - wyjdziecie z watku, w którym poczuliście się obrażeni - napiszecie PW do admina - i już tam do tego wątku nie wrócicie? nie będziecie przyglądać się z zegarkiem w ręku co admin zrobił, komu i dlaczego? ani nie będziecie śledzić kto Was broni a kto dokopuje nadal? zostawicie adminowi ewentualną ingerencję w to, nie poganiając, nie dysząc niecierpliwie mu w kark :) - na zasadzie - "co było do zrobienia zrobiłam/em , więcej nie muszę się w to angażować, teraz już to nie moja sprawa" ?


tak tez zrobilam i zadnej reakcji z Twojej strony nie bylo, a wrecz przeciwnie - przyklasnales agik ze niby miala prawo mi cos tak chamskiego napisac. wiec wybacz pawel, ale ja w czyms takim uczestniczyc nie bede. jednych potrafisz banowac bez slowa wyjasnienia a inni niech sobie robia co chca za Twoim przyzwoleniem. na cos takiego mojej zgody nie ma.
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 122 gości

cron