Macierzyństwo...

Rozmowy ogólne.

Re: Macierzyństwo...

Postprzez limonka » 26 paź 2011, o 13:39

ja wiem justa, tylko skoro ta ciaza dla mnie jest inna to moze o czyms to swiadczy:):):) :wink: dziewczyny ja chce urodzic zdrowe dziecko...niemniej jednak dizewczynka bylaby bonusem:):):) wiec czasem sobie pomarze :wink:
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Macierzyństwo...

Postprzez blanka77 » 26 paź 2011, o 14:50

limonka napisał(a):ja wiem justa, tylko skoro ta ciaza dla mnie jest inna to moze o czyms to swiadczy:):):) :wink: dziewczyny ja chce urodzic zdrowe dziecko...niemniej jednak dizewczynka bylaby bonusem:):):) wiec czasem sobie pomarze :wink:


Było nie robić po ciemku to być wiedziała hehehe :mrgreen:
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Re: Macierzyństwo...

Postprzez Bianka » 26 paź 2011, o 15:20

Życzę Ci zdrowej dziewczynki ewentualnie zdrowego trzeciego synka :) będzie dobrze!:)

Moje dziecko zaczyna gadać! zaskakuje mnie codziennie czymś nowym:) dziś zawołała na nocnik! wprawdzie w trakcie ale liczy się:) wcześniej nie zauważała, że robi:)
Mówi nawet zdania np " Gdzie jest mok" czyli smok, smoczek:)
Zobaczyła mysz na balkonie :shock: i wołała "myśka" " myśka aja" i głaskała szybę:) teraz codziennie się o nią pyta jak idzie do okna:) słowa z piosenek wychwytuje próbuje śpiewać:) dziś kończy 17 miesięcy :gites:
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Macierzyństwo...

Postprzez andrzej83 » 26 paź 2011, o 15:39

Bianka napisał(a):
Moje dziecko zaczyna gadać! zaskakuje mnie codziennie czymś nowym:) dziś zawołała na nocnik! wprawdzie w trakcie ale liczy się:) wcześniej nie zauważała, że robi:)
Mówi nawet zdania np " Gdzie jest mok" czyli smok, smoczek:)
Zobaczyła mysz na balkonie :shock: i wołała "myśka" " myśka aja" i głaskała szybę:) teraz codziennie się o nią pyta jak idzie do okna:) słowa z piosenek wychwytuje próbuje śpiewać:) dziś kończy 17 miesięcy :gites:


Myślę że duża w tym twoja zasługa, sama z siebie nie wiele by zdziałała. Więc :oklaski: :kwiatek:
Avatar użytkownika
andrzej83
 
Posty: 1248
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 13:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Macierzyństwo...

Postprzez mahika » 26 paź 2011, o 15:56

:D
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Macierzyństwo...

Postprzez Bianka » 26 paź 2011, o 19:04

Dziękuję za komplement Andrzej :oops: mam po prostu cudowne dziecko hihi:)
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Macierzyństwo...

Postprzez andrzej83 » 26 paź 2011, o 19:16

Bianka napisał(a):Dziękuję za komplement Andrzej :oops: mam po prostu cudowne dziecko hihi:)


Ja wiem, wszystkie dzieci są cudowne :D , ale nie wszyscy rodzice potrafią je wychować. :kwiatek: :cmok:
Avatar użytkownika
andrzej83
 
Posty: 1248
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 13:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Macierzyństwo...

Postprzez Księżycowa » 26 paź 2011, o 20:29

Ja wiem, wszystkie dzieci są cudowne :D , ale nie wszyscy rodzice potrafią je wychować. :kwiatek: :cmok:


Oj andrzeju... niestety :kwiatek:
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Macierzyństwo...

Postprzez limonka » 26 paź 2011, o 20:34

Bianka napisał(a):Życzę Ci zdrowej dziewczynki ewentualnie zdrowego trzeciego synka :) będzie dobrze!:)

Moje dziecko zaczyna gadać! zaskakuje mnie codziennie czymś nowym:) dziś zawołała na nocnik! wprawdzie w trakcie ale liczy się:) wcześniej nie zauważała, że robi:)
Mówi nawet zdania np " Gdzie jest mok" czyli smok, smoczek:)
Zobaczyła mysz na balkonie :shock: i wołała "myśka" " myśka aja" i głaskała szybę:) teraz codziennie się o nią pyta jak idzie do okna:) słowa z piosenek wychwytuje próbuje śpiewać:) dziś kończy 17 miesięcy :gites:
dzieki!!! a widzisz nie moglas sie doczekac kiedy skonczy 4 msc:):)
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Macierzyństwo...

Postprzez andrzej83 » 26 paź 2011, o 20:41

Kasiorek wiem, ale mi początki były dane. Nie martw się pamiętam :kwiatek: :cmok:
Avatar użytkownika
andrzej83
 
Posty: 1248
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 13:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Macierzyństwo...

Postprzez Bianka » 26 paź 2011, o 20:43

Ach Limonko bo te początki, mam żal o te początki, mogło być inaczej :bezradny:
Mała powiedziała "dziemy, kąpać się" czyli idziemy .... :shock: idzie jak burza, codziennie coś nowego...
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Macierzyństwo...

Postprzez Księżycowa » 26 paź 2011, o 21:06

andrzej83 napisał(a):Kasiorek wiem, ale mi początki były dane. Nie martw się pamiętam :kwiatek: :cmok:


Ja sobie zdaje sprawę, że rodzice to też ludzie... że z reguły starają sie jak mogą i z reguły chcą najlepiej ale czasem sobie nie radzą ze sobą i nie dają rady tego przeskoczyć... ja już to wiem ale ile dziecko musi znieść za nim do tego dojdzie w dzieciństwie, między ludźmi, to też wie tylko ono...

Ja wiem też, że mój ojciec na przykład sam jest słaby i wg mojej oceny nie jest i nie był stworzony do wychowywania następnego zycia... mimo, że jest dobrą osobą, jest emocjonalnie zagubiony ale widzę jak czasem się stara i mu nie wychodzi... przykro mi wtedy...

I tak jest nie tylko w kwestii dzieci...

Bianko Twoja mała jest świetna... fajną mamą jesteś :kwiatek:
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Macierzyństwo...

Postprzez Bianka » 26 paź 2011, o 21:15

Dziękuję :kwiatek:
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Macierzyństwo...

Postprzez Honest » 26 paź 2011, o 22:31

limonka napisał(a):ja wiem justa, tylko skoro ta ciaza dla mnie jest inna to moze o czyms to swiadczy:):):) :wink: dziewczyny ja chce urodzic zdrowe dziecko...niemniej jednak dizewczynka bylaby bonusem:):):) wiec czasem sobie pomarze :wink:



A może będa bliźniaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :haha: :haha:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Macierzyństwo...

Postprzez marie89 » 26 paź 2011, o 22:37

Bianko, a jam Mała mówi, że chce iść na dworek?

Mnie strasznie ciekawią pierwsze słowa dzieciaczków... Takie neologizmy tworzą;)
marie89
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości

cron