tak dla kobiet

Problemy natury seksualnej.

Re: tak dla kobiet

Postprzez buka_lu » 25 paź 2011, o 13:32

Abss nie każdy jest w stanie wziąć dziecko kilkuletnie z bidula..
to jest ogromne wyzwanie..
nie każdy się do tego nadaje..
Kurcze tu na forum pisze się o adopcji PSÓW... jakie to trudne, odpowiedzialne, jakie trzeba spełniać warunki by zaadoptować psa który już ma jakąś przeszłość..
A jak myślisz jak jest z małym DZIECKIEM??
I co w tym złego, że ktoś chce niemowlaka..
ważne chyba, że jest gotowy ofiarować miłość, zaopiekować się..dać wszystko to co najlepsze a czego nie chcieli mu dać lub nie mogli dać prawdziwi rodzice..Tylko,że wtedy trzeba by było nazwać to COŚ dzieckiem... urodzić je..oddać obcym ludziom.. i pogodzić się z tym co się zrobiło..nie przeczę to o wiele trudniejsze niż USUNĄĆ COŚ.
zastanawiam się czy to nie jest celowe ODCZŁOWIECZANIE dla własnej wygody i psychicznego komfortu.
Gorzej się żyje że się zabiło dziecko a chyba dużo łatwiej, że usunęło się COŚ.

w HOLANDII wiele rzeczy zalegalizowano..
i jakoś nie wydaję mi się żeby mieli pod większą kontrolą :?
zresztą sami się do tego przyznają...

Podpisuje się pod tym co napisała Sansevieria myślę ona bardzo trafnie opisała co może się dziać przy legalnej eutanazji.
zamiast wyciągać wnioski i uczyć się na cudzych błędach..
to uparcie sami chcemy się przekonać na swoich?
buka_lu
 
Posty: 768
Dołączył(a): 16 sty 2010, o 00:41

Re: tak dla kobiet

Postprzez buka_lu » 25 paź 2011, o 13:39

Abss specjalnie dla Ciebie..
poszukam czegoś więcej w temacie eutanazji.. :wink: :D
ja po prostu nie widzę, tylko samych zalet..tak jak Ci wszyscy entuzjaści..
zresztą nie ma takiej rzeczy która miałaby sama zalety..
tyle, że tu rozchodzi się o ludzkie życie..
buka_lu
 
Posty: 768
Dołączył(a): 16 sty 2010, o 00:41

Re: tak dla kobiet

Postprzez Bianka » 25 paź 2011, o 13:48

Abbs bez czytania tego wywiadu byłam w stanie sobie wyobrazić właśnie takie nadużycia, jeśli choć jedna osoba miałaby umrzeć w ten sposób, bez swojej zgody i wiedzy to już jest argument przeciw, nie do przeskoczenia...jeśli nawet te anegdoty tego faceta są wyssane z palca to nie zmienia faktu, że są możliwe i moim zdaniem na pewno się tam dzieją i tego właśnie bym się obawiała gdyby eutanazja była legalna, dlatego nie interesuje mnie aż tak bardzo kto to napisał..
buka_lu napisał(a):zastanawiam się czy to nie jest celowe ODCZŁOWIECZANIE dla własnej wygody i psychicznego komfortu.
Gorzej się żyje że się zabiło dziecko a chyba dużo łatwiej, że usunęło się COŚ.



Jest celowe Buka, bo gdyby osoba "za" przyznała, że to nie coś tylko dziecko, to automatycznie musiałaby przejść na drugą stronę barykady, dlatego zawsze będzie się trzymać tego, że to tylko jest COŚ:(
Zobacz wkleiłam ostatnie odkrycia naukowców na temat rozwoju dziecka w łonie matki, nikt nie zareagował, bo to są niewygodne fakty...przecież temu, że bije serce, że czuje, że ma nastroje, że lubi, nie lubi, uczy się, zapamiętuje, słyszy, reaguje, śpi, ziewa, czka, je, wydala, ma wszystkie narządy takie jak my, że jest w stanie przeżyć jako wcześniak w razie porodu itp nie da się temu zaprzeczyć..
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: tak dla kobiet

Postprzez Abssinth » 25 paź 2011, o 13:49

buka_lu napisał(a):Abss specjalnie dla Ciebie..
poszukam czegoś więcej w temacie eutanazji.. :wink: :D
ja po prostu nie widzę, tylko samych zalet..tak jak Ci wszyscy entuzjaści..
zresztą nie ma takiej rzeczy która miałaby sama zalety..
tyle, że tu rozchodzi się o ludzkie życie..


hej, nie musisz szukac :)
przy okazji tej rozmowy sama sobie poczytalam dosc duzo, w sumie z obu stron 'barykady'. Jest tego na internecie dosc duzo.

ja nie widze samych zalet, widze bardzo wazna jedna - ze osoba, ktora chce z jakiegos powodu umrzec mialaby pomoc lekarzy w tym. Natomiast Ty wydajesz sie widziec SAME wady (ktore dalej jak dla mnie sa niesprecyzowane, na razie najbardziej precyzyjnym argumentem bylo 'bedzie jeszcze gorzej')

nie wiem rowniez, kim sa 'entuzjasci', o ktorych mowisz i czym sie entuzjazm w stosunku do eutanazji przejawia.

rozchodzi sie o ludzkie zycie - tak, wlasnie o tym mowie. dlatego jest potrzebna rozsadna dyskusja, a nie granie na emocjach i epatowanie anegdotami.
Tak samo w przypadku planowania poczatku zycia, bardzo wazne jest planowanie zakonczenia tegoz.

Chce zakonczyc w cieplym lozku, zegnana przez przyjaciol czy rodzine, usmiechajac sie do nich i mogac swiadomie powiedziec - kochani, mielismy w zyciu swietna zabawe, do zobaczenia po drugiej stronie! , a nie - robiac pod siebie, nieprzytomnie belkoczac, nie rozpoznajac wlasnych dzieci, wrzeszczac na losowych ludzi...czy lezac przez 15 lat pod maszynami i nie mogac sie ruszac.
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Re: tak dla kobiet

Postprzez Abssinth » 25 paź 2011, o 13:54

jeśli nawet te anegdoty tego faceta są wyssane z palca to nie zmienia faktu, że są możliwe i moim zdaniem na pewno się tam dzieją i tego właśnie bym się obawiała gdyby eutanazja była legalna, dlatego nie interesuje mnie aż tak bardzo kto to napisał..


Bianka, takie same rzeczy sie dzieja w Polsce, gdzie eutanazja jest NIELEGALNA.

ponawiam pytanie - co w tym momencie zmienia legalizacja eutanazji?
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Re: tak dla kobiet

Postprzez Bianka » 25 paź 2011, o 13:57

Czasem wystarczy jedna wada, ryzyko uśmiercenia człowieka który tego nie chciał:( Lepiej się skupić nad opieką paliatywną...ech te tematy nigdy nie będą łatwe i proste, dlatego możemy tak sobie dyskutować jeszcze 100 stron ale lepiej się pogodzić z tym, że jeden drugiego nie przekona:)
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: tak dla kobiet

Postprzez Bianka » 25 paź 2011, o 13:58

Zmienia większe pole do "popisu" i nadużyć, myślę, że póki jest to nielegalne nie ma tylu zagrożeń...
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: tak dla kobiet

Postprzez buka_lu » 25 paź 2011, o 14:19

Abss to jest Twoje jakby osobiste podejście do eutanazji i ok rozumiem je..
nie chcesz robić w pampersa i takie tam.
ale co z tymi którzy decydują się na nią z innych powodów?
bo są pogubieni, w depresji..
co z tymi, którzy zostali zmanipulowani do takiej decyzji?
ja nie wierzę, że legalna eutanazja nie będzie powodem do nadużyć..
nie wierze w to..
buka_lu
 
Posty: 768
Dołączył(a): 16 sty 2010, o 00:41

Re: tak dla kobiet

Postprzez Abssinth » 25 paź 2011, o 14:20

w sumie faktycznie, zdania zadna z nas nie zmieni :)

pozostane przy swoim zdaniu, ze jesli cos jest legalne, to mozemy miec nad tym kontrole i przepisy ograniczajace...jesli jest nielegalne, to niestety samowolka :(
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Re: tak dla kobiet

Postprzez buka_lu » 25 paź 2011, o 14:22

narkotyki Holandia też zalegalizowała
i mają w tej chwili taką kontrolę, że ho ho..
buka_lu
 
Posty: 768
Dołączył(a): 16 sty 2010, o 00:41

Re: tak dla kobiet

Postprzez Abssinth » 25 paź 2011, o 14:30

nie - 'narkotyki' ale - marihuane.

maja:
-brak dochodow dla przestepcow
-zwiekszony dochod dla rzadu
-kontrolowana jakosc marihuany zamiast dodawanych przez przestepcow losowych chemikaliow
-zmniejszenie spozycia przez obywateli

jedynym problemem sa nieodpowiedzialni turysci, ktorzy przyjezdzaja sie nacpac, i nie wiedza, jak madrze uzywac.

ale to chyba juz temat na inna dyskusje i na nowy topik jest :)
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Re: tak dla kobiet

Postprzez buka_lu » 25 paź 2011, o 14:34

marihuana to taki sam narkotyk jak każdy inny..
jest środkiem odurzającym, zmieniający świadomość..również uzależnia.

mają taki wysyp narkomanów.. że wydzielają im bezpieczne miejsca do robienia zastrzyków żeby brudne strzykawki nie walały się po ulicach. no to jest kontrola :)
buka_lu
 
Posty: 768
Dołączył(a): 16 sty 2010, o 00:41

Re: tak dla kobiet

Postprzez Abssinth » 25 paź 2011, o 14:55

napisalas 'zalegalizowali narkotyki', co brzmi jak 'wszystkie narkotyki'. Uscislilam - tylko marihuana jest zalegalizowana i kontrolowana.

marihuany nie wstrzykuje sie do zyly, tylko pali albo je.

z czego wniosek -
mają taki wysyp narkomanów.. że wydzielają im bezpieczne miejsca do robienia zastrzyków żeby brudne strzykawki nie walały się po ulicach. no to jest kontrola


ze Twoje powyzsze slowa nie maja zadnego zwiazku z legalizacja marihuany w Holandii.
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Re: tak dla kobiet

Postprzez buka_lu » 25 paź 2011, o 15:06

a myślisz, że wszyscy zaczynali od strzykawki?
bardzo często zaczyna się od tych tzw "miękkich" narkotyków..
buka_lu
 
Posty: 768
Dołączył(a): 16 sty 2010, o 00:41

Re: tak dla kobiet

Postprzez Abssinth » 25 paź 2011, o 15:13

buka_lu napisał(a):a myślisz, że wszyscy zaczynali od strzykawki?
bardzo często zaczyna się od tych tzw "miękkich" narkotyków..


a bardzo czesto ludzie koncza na tzw 'miekkich' narkotykach. Albo zaczynaja od alkoholu. Albo zaczynaja od 'twardych' narkotykow, bo te wbrew pozozrom bywaja tansze (popularny w Polsce kiedys kompot, tanszy od wodki, na przyklad).

dalej to niczego nie udowadnia.
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 358 gości