Nie wiem,czy się uda...

Problemy związane z depresją.

Nie wiem,czy się uda...

Postprzez smutna16 » 23 maja 2007, o 17:01

Dzisiaj w szkole chciałam przezwyciężyć swoj± nie¶miało¶ć...tak się wszystkim nie przejmowałam i probowalam być odważniejsza...no to staralam się mówić glosniej,odwazniej,potem popełniłam kikla gaf,ale nie rozpamiętywalam ich...chcialabym tak na dłużej,ale nie wiem czy się uda...

Na plastyce musialam oddać pracę z plastyki...podczas kończenia go w szkole wstydziłam się bardzo komu¶ pokazać mój rysunek,bo uważałam,że jest beznadziejny.No to kolegom nie pokazywalam,ale podeszłam do nauczyciela.Powiedział,że ładny rysunek,ale ja powiedzialam,że wcale tak nie uważam...A on powiedzial,że po prostu mam za malo wiary w siebie,że powinnam uwierzyć w swoje możliwo¶ci...niby takie glupie wydarzenie,ale jeszcze bardziej spodobal mi się ten dzień...myslalam wtedy,że może nie jestem tak do końca do niczego...dzisaj jest lepiej,ale boję się,że jutro znowu będę się bała wstać z łóżka,pój¶ć do szkoły...muszę co¶ zrobić,żeby jako¶ zaistnieć,nie być sama i nie czuć się odrzucona i niepotrzebna...
smutna16
 
Posty: 101
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 20:01

Postprzez nemo » 23 maja 2007, o 17:07

skarbie, próbuj dalej, pocz±tki przecież s± najtrudniejsze,
jutro będzie lepiej : )
przytulam ciepło
mamcia nemo
Avatar użytkownika
nemo
 
Posty: 161
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 11:27
Lokalizacja: ...spomiędzy tęczy...

Postprzez Ventia » 30 maja 2007, o 22:17

---------- 18:09 23.05.2007 ----------

Jestem z Ciebie dumna i serdecznie gratuluję, oby¶ miała siłę aby i¶ć tak dalej:)

---------- 22:17 30.05.2007 ----------

I jak Ci idzie? Mam nadzieję, że u Ciebie lepiej. Pozdrawiam Cię serdecznie
Ventia
 

Postprzez gagusia » 31 maja 2007, o 14:00

nie jeste¶ sama. jestem z Tob±. pozdrawiam cieplutko :)
gagusia
 
Posty: 32
Dołączył(a): 28 maja 2007, o 10:32
Lokalizacja: okolice Warszawy


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 301 gości

cron