Ocuppy Wall Street - co o tym myslicie?

Rozmowy ogólne.

Ocuppy Wall Street - co o tym myslicie?

Postprzez Forsaken » 21 paź 2011, o 15:57

Z innej beczki... Slyszeliscie moze o ackji "Ocuppy Wall Street", albo o pochodzie Oburzonych? To temat ostanio na czasie. Ludzie na calym swiecie zaczynaj protestowac przeciwko globalnej finansjerze. A jednak wiekszosc spoleczenstwa nie ma pojecia o co w tym chodzi. Interesowaliscie sie kiedys czym zajmuje sie MFW i co ta instytucja ma wspolnego z sytuacja gospodarcza Polski? Albo czego dotycza spotkania klubu Bilderberg, jaka idea przyswieca komisji troj-stronnej i jak ma wygladac swiat i porzadek spoleczny wedlug tych co pociagaja za sznurki?

Czy ludzie maja sznase by cokolwiek zmienic, by wygrac z tymi ktorzy maja wladze?
Avatar użytkownika
Forsaken
 
Posty: 596
Dołączył(a): 22 wrz 2008, o 02:26

Re: Ocuppy Wall Street - co o tym myslicie?

Postprzez caterpillar » 21 paź 2011, o 17:15

ja czytalam ostatnio , u nas tez (pare miesiecy temu) byly zamieszki miedzy innymi przyczyna bylo wlasnie to o czym piszesz.

szczerze mowiac to nie wiem ,ogladalam pare "strasznych" filmow na ten temat mysle z,e ziarno prawdy w tym jest...moze nawet i pare kokosow :P
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Ocuppy Wall Street - co o tym myslicie?

Postprzez caterpillar » 21 paź 2011, o 17:16

Czy ludzie maja sznase by cokolwiek zmienic, by wygrac z tymi ktorzy maja wladze?


chce wierzyc ,ze moze ja miec, inaczej czulabym sie jak pionek w grze
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Ocuppy Wall Street - co o tym myslicie?

Postprzez Forsaken » 21 paź 2011, o 17:27

caterpillar napisał(a):ja czytalam ostatnio , u nas tez (pare miesiecy temu) byly zamieszki miedzy innymi przyczyna bylo wlasnie to o czym piszesz.

szczerze mowiac to nie wiem ,ogladalam pare "strasznych" filmow na ten temat mysle z,e ziarno prawdy w tym jest...moze nawet i pare kokosow :P

No wlasnie.. jak sie oglada te filmy, to przedstawione tam rzeczy sa tak "straszne", ze czlowiek zaczyna sie zastanawiac, czy nie zwariowal wierzac w te wszystkie "terie spiskowe". Ciezko uwierzyc ze ci ktorzy nas reprezentuja mogliby byc az tak zepsuci...
Avatar użytkownika
Forsaken
 
Posty: 596
Dołączył(a): 22 wrz 2008, o 02:26

Re: Ocuppy Wall Street - co o tym myslicie?

Postprzez andrzej83 » 21 paź 2011, o 19:42

Forsaken napisał(a):Ciezko uwierzyc ze ci ktorzy nas reprezentuja mogliby byc az tak zepsuci...


Koryto jeszcze nie jest puste więc chcą się nachapać do puki jest z czego :(

Może sytuacja się zmieni jak już nie będzie z czego brać, to pojawi się ktoś nowy, ja tylko na to liczę. :D
Avatar użytkownika
andrzej83
 
Posty: 1248
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 13:35
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 557 gości

cron