Testosteron...napiszcie...pomozcie...czy to norma?

Problemy natury seksualnej.

Postprzez Filemon » 13 sty 2008, o 19:18

Bogi napisał(a):jak sie kochalismy malo tego ze mial zamkniete oczy ale takze patrzyl w okno o czym to swiadczy?


Jeśli robił to jednocześnie, to moim zdaniem wyczyniał w łóżku rzeczy niesamowite - po prostu... niemożliwe! (miał oczy zamknięte, ale także patrzył!) Zatem jak dla mnie świadczy to o tym, że to jakiś rewelacyjny kochanek! Jak by się zwolnił, to błagam o telefon - jestem pierwszy w kolejce!!! ;-) :lol: :lol: No, ale jeśli powiesz jeszcze, że w tym samym czasie... rozwiązywał krzyżówki, surfował po necie czy coś w tym rodzaju, to nie uwierzę! :D :P
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez agik » 13 sty 2008, o 19:40

Filemon! jesteś bardzo niedobrym kotem :bezradny: :wink:

a tak poważnie Bogi- nie wiem jaki masz problem...?
1 czy chodzi o to, że wziął Cie siłą??? ( to niedobrze, bez względu na to, czy Ci sie podobało, czy nie)
2. Czy chodzi o to, ze czujesz, że jego zaangażowanie było niedostateczne??? (to równiez niedobrze)

A odpowiadajac na pytanie zawarte w tytule- moim zdaniem testosteron nie odpowiada za to, że facet zamyka, bądź otwiera oczy, ani za to, że patrzy w okno.

A jesli chcesz wiedzieć, co oznacza, że zamykla, czy tez otwiera oczy, albo chcesz wiedzieć- dlaczego patrzy tam, gdzie patrzy- zapytaj jego- to w tej sytuacji podstwaowe źródło informacji.
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez Smerfna » 13 sty 2008, o 23:05

Hm.. Jestem młoda i sie nie znam. Ale też uważam podobnie jak Agi ze powionnaś zapyatć jego bo nikt z nas nie udzieli Ci trafniejszej odpowiedzi jak on sam. Bo to on patrzy w okno itp. i wie czemu to robi.
Avatar użytkownika
Smerfna
 
Posty: 330
Dołączył(a): 12 sty 2008, o 17:18


Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 363 gości

cron