SITA

Rozmowy ogólne.

Re: SITA

Postprzez marie89 » 18 paź 2011, o 21:36

sikorka napisał(a):uczenie sie slowek to TYKO jeden z elementow nauki jezyka.



Tak, jeden.. Nie jedyny.

Bianko nie napisałam, że tylko nauka słówek.. ale w dużej mierze chyba na tym polega nauka obcego języka...

Ale to co wymieniłaś jest bardzo ważne. Owszem. Składowe prowadzące do sukcesu w nauce.

Zastanawiam się tylko czy taki kurs to zapewnia? Tylko w pewnym procencie..


Ktoś kiedyś podzielił sie ze mną opinią, że najlepszym sposobem nauki jezyka.. to wyjazd do obcego kraju.. Bezpośredni kontakt.. niemal przez 24h.

Dla mnie hardcore ale pewnie coś w tym jest...
marie89
 

Re: SITA

Postprzez marie89 » 18 paź 2011, o 21:37

Kasiu.. ten SITA jakoś mnie nie przekonuje.. Może zrobił się ze mnie sceptyk :wink:
marie89
 

Re: SITA

Postprzez Księżycowa » 18 paź 2011, o 21:41

Ja też mam własnie mieszane uczucia, bo jest to strasznie drogie i tak myślę, że z drugiej strony jakby to był taki badziew, to by ludzie się wkurzali... no... coś by było słychać głosniej, że naciągacze :bezradny:

z tym wyjazdem to jest prawda. Siostra mojego byłego wyjechała na taki gigant i jak ją słyszałam, to na prawdę podziw za odwagę, bo podołała dziewczyna... może to zalezy od człowieka?
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: SITA

Postprzez Sansevieria » 18 paź 2011, o 22:27

Zdecydowanie mnie nie przekonali, zajrzałam sobie do materiałów promocyjnych i informacyjnych. W moim długim życiu tego typu "wspaniałych metod dajacych rewelacyjne wyniki" pojawiło się na polskim rynku wiele. Wszystkie po okresie euforii odeszły w niepamieć. Za 20 pln można by sobie kupić, dla zabawy nawet. Ale za taką cenę??? Kasiorek, Ty o ile wiem potrzebujesz sie nauczyć tego angielskiego do matury na poziomie podstawowym. Policz sobie, ile godzni indywidualnej nauki typu korepetycje za tę cenę byś miała.
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Re: SITA

Postprzez Księżycowa » 18 paź 2011, o 22:33

Wiem, wiem... myślałam o tym... Też miałam właśnie mieszane uczucia... nigdy nie wiedziałam o tym nic bliżej...
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: SITA

Postprzez limonka » 18 paź 2011, o 23:07

to zalezy kto jest na jakim poziomie:) kasiorku jak bedizesz potrzebowala pomocy w napisaniu czegos lub poprawieniu daj znac!!!!
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: SITA

Postprzez Księżycowa » 18 paź 2011, o 23:12

Limonko bardzo dziekuję... Dobrze jest wiedzieć :kwiatek:
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: SITA

Postprzez Abssinth » 19 paź 2011, o 10:50

z tej strony tez - jesli bedzie trzeba, chetnie pomoge, akurat w angielskim jestem dobra :)
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 546 gości

cron