Nie chcę palić...

Problemy związane z uzależnieniami.

Re: Nie chcę palić...

Postprzez mahika » 13 paź 2011, o 09:00

http://www.jabluszkowo.pl

No i cat dobrze mówi.
Dziś nie zapalę. Na tym się skupiaj.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Nie chcę palić...

Postprzez Abssinth » 13 paź 2011, o 10:36

http://www.allen-carr.pl/

mi pomogla ta metoda...nie poszlam na zaden mityng, tylko kupilam ksiazke...zadzialalo, na dlugi czas - bez zadnych problemow, stresu

zaczelam znowu palic, po kilku latach
ale wiem, ze jesli znowu bede chciala przestac, to wystarczy tylko siegnac po ksiazke znowu :)
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Re: Nie chcę palić...

Postprzez buka_lu » 13 paź 2011, o 11:04

ja dwa razy rzucałam..skutecznie
jak byłam dwa razy w ciąży i dwa razy karmiłam..
nie paliłam.
ostatnio... wróciłam znowu do nałogu..
tym razem wmówiłam sobie.. że tylko wieczorkiem sobie będę palić papieroska no może dwa papieroski
niby, że potrafiłabym kontrolować swoje nałogowe palenie..wiem wiem żałosne :mrgreen:
no nie trudno się domyślić ciągu dalszego...
Ewka jestem z Tobą..
a właśnie jak Ci idzie rzucanie..?
buka_lu
 
Posty: 768
Dołączył(a): 16 sty 2010, o 00:41

Re: Nie chcę palić...

Postprzez Sanna » 13 paź 2011, o 22:02

Ewa, po wielu próbach rzuciłam skutecznie palenie- nie palę w ogóle od 4 miesięcy i nawet o tym nie myślę. Znalazłam na siebie sposób i przekonałam się że to co napisała Sanseviera ( że rzuca się palenie psychicznie) to święta prawda. Otóż z okazji 18 urodzin mojej córki napisałam zobowiązanie że od dnia ......, z okazji urodzin ....... jestem wolna od nałogu, wydrukowałam je, podpisałam i powiesiłam w domu - w doskonale widocznym miejscu. Rzucenie palenia, co jest typowe, okupiłam znacznym pogorszeniem nastroju na ok. 2 m-ce, ale mając takie zobowiązanie nawet nie rozważałam czy by tak nie zapalić. Myśl o utracie twarzy wobec własnego dziecka wydaje mi się koszmarem z horroru. Gdy tylko przemyka mi cien myśli, że a teraz to miło by było zapalić, to zaraz widzę moje zobowiązanie na tablicy i krzyczę w myślach ,, NIE!!! NIE!!! TYLKO NIE TO!!! " :)
Nastrój już wrócił do normy, kilogramy jeszcze nie ( przytyłam 4 wskutek wieczornego podjadania w miejsce wieczornego popalania).

Polecam więc gorąco i rekomenduję własnym przykładem metodę ,, na dumę i honor" :).
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Re: Nie chcę palić...

Postprzez limonka » 14 paź 2011, o 22:32

Nie wiedzialam ze tylu palaczy na psychotekscie:) ewka wierze ze ci sie w koncu uda!!!!!!!!
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Nie chcę palić...

Postprzez Bianka » 14 paź 2011, o 23:11

Ja też rzuciłam w ciąży i na czas karmienia, myślałam, że już nie wrócę, jak tylko przestałam karmić natychmiast wróciłam do palenia :shock: samą siebie zaskoczyłam, niemniej niż otoczenie...niedawno miałam moment, że paliłam bardzo dużo, teraz bardzo się staram i np dziś zapaliłam tylko jednego. Motywuje mnie zdrowie, najgorsze jest to, że mąż bardzo dużo pali i martwię się o jego zdrowie...
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Nie chcę palić...

Postprzez limonka » 15 paź 2011, o 19:56

Bianka nie wiedzialam ze Ty tez palisz... Jako ze czesto piszesz ze starasz sie unikac chemii I wprowadzasz inne pozyt zmiany do zycia waszej rodziny...Coz nalog...
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Nie chcę palić...

Postprzez Bianka » 15 paź 2011, o 21:20

No wiem, porażka :oops: dlatego palę mało:/ gdybym nie miała tych lęków zdrowotnych to na pewno więcej bym paliła, dlatego tak ten nałóg mnie wkurza i pozostaje w stałym konflikcie z umysłem który boi się chemii, trucizn i świństw :bezradny:
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Nie chcę palić...

Postprzez limonka » 16 paź 2011, o 03:30

Bianka napisał(a):No wiem, porażka :oops: dlatego palę mało:/ gdybym nie miała tych lęków zdrowotnych to na pewno więcej bym paliła, dlatego tak ten nałóg mnie wkurza i pozostaje w stałym konflikcie z umysłem który boi się chemii, trucizn i świństw :bezradny:
wlasnie o to mi chodzilo..a ty palisz bo lubisz czy czujesz potrzebe, czy jedno i drugie?
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Nie chcę palić...

Postprzez Bianka » 16 paź 2011, o 09:38

kurcze i jedno i drugie, bo idę nie raz z wyrzutem, bo mnie dusi, a nie raz dla przyjemności, a to zazwyczaj jak mam towarzystwo, jak nie mam koło siebie palacza to pale mało, a z palaczem groteska:/
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Nie chcę palić...

Postprzez ewka » 16 paź 2011, o 10:28

Abssinth napisał(a):http://www.allen-carr.pl/

mi pomogla ta metoda...nie poszlam na zaden mityng, tylko kupilam ksiazke...zadzialalo, na dlugi czas - bez zadnych problemow, stresu

zaczelam znowu palic, po kilku latach
ale wiem, ze jesli znowu bede chciala przestac, to wystarczy tylko siegnac po ksiazke znowu :)

To mnie zaciekawiło, Abs. A którą dokładnie książkę miałaś? Bo tam widzę dwie, jedna specjalnie dla kobiet. Chcę tego spróbować, bo ja muszę sobie przemówić. Takie wypieranie i zarzekanie jakoś nie zadziałoło do tej pory :(
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Re: Nie chcę palić...

Postprzez ewka » 16 paź 2011, o 10:31

zalamana1989 napisał(a):Jestem z Toba Ewka, ja tez probuje rzucic
Powodzenia

I co? Jak idzie? Masz jakiś sposób, czy tak tylko?
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Re: Nie chcę palić...

Postprzez ewka » 16 paź 2011, o 10:31

Sanna! Gratuluję!!!
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Re: Nie chcę palić...

Postprzez oliwia » 16 paź 2011, o 14:08

Mój chłopak palił od kilku lat, więc stwierdziłam, że trzeba to zmienić i go oduczyć. Oj nie było łatwo, ale w końcu się udało ( mam nadzieję) :mrgreen: także, powodzenia wszystkim!!!
Avatar użytkownika
oliwia
 
Posty: 3388
Dołączył(a): 27 sty 2008, o 09:18
Lokalizacja: Oliwkowo

Re: Nie chcę palić...

Postprzez Bianka » 16 paź 2011, o 15:08

Oliwia gdyby sam nie chciał to byś mogła na rzęsach stanąć i nic by to nie dało...
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uzależnienia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 352 gości

cron