role kobiece

Rozmowy ogólne.

Re: role kobiece

Postprzez caterpillar » 13 paź 2011, o 23:59

CO za wstrętny obyczaj na tym forum pouczania innych jak mają pisać i jakich mają używać wyrazów.
Sikorko zagalopowujesz się non stop.
To przede wszystkim brak kultury.
Czy jesteś aż tak butna i pozbawiona pokory,że pozjadałas wszystkie rozumy i bedziesz wytykać każdemu jak ma pisać i jakich uzywać wyrazów?
Skąd to wiesz jak ma być ,według jakiej normy? twojej ? A ona lepsza od innych?
I tymi głupimi wytykami spowodowałyście niektóre panie co pozjadały rozumy ,że wszyscy sie czają i boją cokolwiek powiedzieć ,bo jak sie jakaś rzuci z mądrościami,jak co ma być napisane ,to zaraz wszystkie sie boją wywalenia.
A ja mam to w nosie,ale takie wariactwo jak Tu sie dzieje przekracza wszelkie granice kultury,rozsadku ,samokrytycyzmu i pokory.
To jakieś szalenstwo .....

To chore,limonka tłumaczy się z wyrazu Średniowiecze.........
I ten do obrzydzenia powtarzany wyraz "ocenianie"
Życie składa sie z oceniania ,bo inaczej nie byłoby rozwoju!!!!!


odp.

nie nikt tu nie tesknil za Toba ale recze,ze wszyscy zauwazyli Twa nieobecnosc .

spokojniejsza?

no :)
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: role kobiece

Postprzez imprecha » 14 paź 2011, o 00:04

JĄTRZYSZ
Nikt?
Mów za siebie.
Nie wiem ,czy inni chcą byś ich reprezentowała. i w ich imieniu wyrazała opinie.
Caterpilar,na kazdym kroku dajesz mi do zrozumienia,że mnie nie lubisz i zaczepiasz mnei chociaż nie pisze do Ciebie ,ale musisz dać zawsze wyraz swej dezaprobaty.
Lepiej Ci,?co załatwiasz nie załatwionego w sobie w ten sposób?
nie potrzebuję lubienia od ekranu,ani aprobaty,ani poklasku............wiec daruj sobie i swoje frustracje przenos ,ale nie na mnie
To Ty masz problem skoro mi zawsze dokuczasz.
Ostatnio edytowano 14 paź 2011, o 00:08 przez imprecha, łącznie edytowano 1 raz
imprecha
 

Re: role kobiece

Postprzez caterpillar » 14 paź 2011, o 00:08

nie musze juz ci to powiedzialm kiedys wprost.

napisalam, bo zauwazylam ,ze az cie palce swedza ,zeby znowu cos namieszac, probowalas na innym temacie ale cie zignorowali przyszlas tu :bezradny:

no coz powodzenia.

na mnie juz nie licz.

dobrej nocy mimo wszystko.
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: role kobiece

Postprzez imprecha » 14 paź 2011, o 00:10

caterpillar napisał(a):
na mnie juz nie licz.
.

Sama sie wyrywasz
imprecha
 

Re: role kobiece

Postprzez Goszka » 14 paź 2011, o 00:37

caterpillar napisał(a):nie nikt tu nie tesknil za Toba ale recze,ze wszyscy zauwazyli Twa nieobecnosc .

spokojniejsza?

no :)

z całym szacunkiem caterpillar, ale bardzo proszę o niewypowiadanie się w moim imieniu. Ja tam tęskniłam za imprechą i cieszę się, że wróciła. Jest na tym forum parę osób, które wiem, że albo ją lubią albo nie mają nic przeciwko niej, więc z tym 'nikt' trochę się zapędziłaś. Poza tym, ma dziewczyna rację w tym co napisała, ja jednak tym razem póki co wykażę się 'brakiem jaj' i dyplomatycznie zamilknę, by nie łamać nowych zasad, które formalnie zaczęły od niedawna obowiązywać w tym miejscu.
To, że o pewnych rzeczach nie mówi się na głos, nie znaczy, że ich nie ma.
Goszka
 

Re: role kobiece

Postprzez Goszka » 14 paź 2011, o 00:41

imprecha napisał(a):Nie wiem ,czy inni chcą byś ich reprezentowała.

nie,nie chcą. Aby ktokolwiek to robił.
Goszka
 

Re: role kobiece

Postprzez administrator_Paweł » 14 paź 2011, o 00:48

Imprecho - jestem cierpliwy i niby nic nie czytam, a jednak, ostatnie Twoje kilka postów nie są rzeczowymi ani pomocnymi ani na temat, są pełne krytyki, nieżyczliwej oceny i jako takie nijak się mają do tego miejsca, być może chciałaś mieć laur pierwszeństwa w testowaniu obiecanych przeze mnie banów - jeśli tak - brawo udało ci się, tydzień bana na ostudzenie emocji i zweryfikowanie swojej tutaj postawy, bo jak pisałem wcześniej - zmienianie zacznijmy od siebie zamiast od zmieniania innych czy forum, będziesz chciała wrócisz za tydzień, zapraszam, nie będziesz chciała - uszanuję twoją decyzję.
Avatar użytkownika
administrator_Paweł
Administrator
 
Posty: 805
Dołączył(a): 29 kwi 2007, o 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: role kobiece

Postprzez Goszka » 14 paź 2011, o 00:59

nie uważam aby było to do końca sprawiedliwe, ale cóż - sami chcieliśmy w ten sposób i trza być konsekwentnym :bezradny:
ciekawe skąd Admin wie, że napisała tu imprecha...ponoć nie miał czasu i nie był w stanie czytać wszystkich wątków. :|
Mili Państwo, Erę Donosicielstwa czas zacząć :oklaski: :|
Goszka
 

Re: role kobiece

Postprzez Księżycowa » 14 paź 2011, o 01:07

Nie Goszko... jest bardzo dobrze i to nie jest zadne donoszenie, to jest przywracanie istoty tego forum, bo zostały tu wprowadzone obyczaje gadania o pogodzie i lekceważenie innych, którzy potrzebuja pomocy i nie raz nie dwa widziałam jak zostali olani...

Adminie bardzo dobrze,.... JESTEM CI BARDZO WDZIĘCZNA, ŻE CZUWASZ! :kwiatek:
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: role kobiece

Postprzez administrator_Paweł » 14 paź 2011, o 01:07

Goszka napisał(a):nie uważam aby było to do końca sprawiedliwe, ale cóż - sami chcieliśmy w ten sposób i trza być konsekwentnym :bezradny:
ciekawe skąd Admin wie, że napisała tu imprecha...ponoć nie miał czasu i nie był w stanie czytać wszystkich wątków. :|
Mili Państwo, Erę Donosicielstwa czas zacząć :oklaski: :|


Czyatm, czytam, tyle, że nie na głos, może dlatego nie da się zauważyć. Nikt mi nie musi donosić.


Uważam, że poniższe cytaty nie wypadły z jednego worka, a sprawiedliwość nigdy nie będzie do końca sprawiedliwa, punkt patrzenia zależy od punktu siedzenia.

sikorka napisał(a):limonko, mnie sie bardzo nie podoba jak ktos ocenia zycie innych jako sredniowiecze :shock: bo kazdy ma prawo do swoich nawet konserwatywnych pogladow. to zykla ohuda, nic wiecej, jak w ogoel mozna tak kogos mierzyc? :evil: jesli chcemy by szanowano nasze 'wolnosciowe' nawyki to i te mniej liberalne powinnismy uszanowac u innych.
i ja nie mowie o jakims patologicznym ujeciu kobiety jako sluzacej a faceta jako pana i wladcy (bo to nie podlega zadnej dyskusji) tylko o pewnym schemacie w rodzinie ktory ktos sobie zalozy i jego swiete prawo :tak:



imprecha napisał(a):CO za wstrętny obyczaj na tym forum pouczania innych jak mają pisać i jakich mają używać wyrazów.
Sikorko zagalopowujesz się non stop.
To przede wszystkim brak kultury.
Czy jesteś aż tak butna i pozbawiona pokory,że pozjadałas wszystkie rozumy i bedziesz wytykać każdemu jak ma pisać i jakich uzywać wyrazów?
Skąd to wiesz jak ma być ,według jakiej normy? twojej ? A ona lepsza od innych?
I tymi głupimi wytykami spowodowałyście niektóre panie co pozjadały rozumy ,że wszyscy sie czają i boją cokolwiek powiedzieć ,bo jak sie jakaś rzuci z mądrościami,jak co ma być napisane ,to zaraz wszystkie sie boją wywalenia.
A ja mam to w nosie,ale takie wariactwo jak Tu sie dzieje przekracza wszelkie granice kultury,rozsadku ,samokrytycyzmu i pokory.
To jakieś szalenstwo .....

To chore,limonka tłumaczy się z wyrazu Średniowiecze.........
I ta do obrzydzenia powtarzana etykietka "ocenianie"
Życie składa sie z oceniania ,bo inaczej nie byłoby rozwoju!!!!!
inaczej sikorko siedziałabyś i łupała kamień w jaskini a Twój mąż uganiałby sie za dinozaurem na obiad
Avatar użytkownika
administrator_Paweł
Administrator
 
Posty: 805
Dołączył(a): 29 kwi 2007, o 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: role kobiece

Postprzez Goszka » 14 paź 2011, o 01:14

Adminie to dziwne, bo forum jest dość obszerne i normalnie na innych forach do czytania zaprzęga się moderatorów. Zwłaszcza, że pamiętam jak kiedyś pisałeś, że nie jesteś w stanie wszystkiego czytać. Jednak rozumiem to, pomimo, że mam swoje zdanie na ten temat.
No właśnie - cytaty, które przytoczyłeś nie wypadły z jednego worka tak jak sam mówisz i jeśli jest więcej osób, które się czepiają innych, to karę (ban) powinni ponieść wszyscy, a nie tylko kozioł ofiarny.

kasiorek43 napisał(a):Nie Goszko... jest bardzo dobrze i to nie jest zadne donoszenie, to jest przywracanie istoty tego forum, bo zostały tu wprowadzone obyczaje gadania o pogodzie i lekceważenie innych, którzy potrzebuja pomocy i nie raz nie dwa widziałam jak zostali olani...

Adminie bardzo dobrze,.... JESTEM CI BARDZO WDZIĘCZNA, ŻE CZUWASZ! :kwiatek:

mhmmm taaa jasne, żeby nie było kiedyś tak, że zostaniesz tu sama + parę innych osób :roll: oczywiście olewanie wątków w których ludzie potrzebują pomocy na rzecz kłótni jest destruktywne dla idei tego miejsca, ale jak to zwykle w życiu bywa - trudno znaleźć złoty środek i najczęściej wszystko oscyluje na dwóch skrajnych biegunach...ku takiemu stanowi rzeczy wszystko idzie w moim odczuciu.
Zresztą, nie ma sensu drążyć, to i tak już niczego nie zmieni. Mam nadzieję, że obecne zmiany nie zaszkodzą zamiast pomóc.
Ostatnio edytowano 14 paź 2011, o 01:18 przez Goszka, łącznie edytowano 2 razy
Goszka
 

Re: role kobiece

Postprzez limonka » 14 paź 2011, o 01:16

Impresjo a co wiecej to chyba sie tlumacze z tego 'sredniowiecza' ktorego to nigdzie wyrazu nie uzylam.. Chyba ze mam amnezje :mrgreen:
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: role kobiece

Postprzez Goszka » 14 paź 2011, o 01:19

limonka napisał(a):Impresjo a co wiecej to chyba sie tlumacze z tego 'sredniowiecza' ktorego to nigdzie wyrazu nie uzylam.. Chyba ze mam amnezje :mrgreen:

Ty masz amnezję, a ja problemy ze wzrokiem.
Goszka
 

Re: role kobiece

Postprzez administrator_Paweł » 14 paź 2011, o 01:22

Goszka napisał(a):Adminie to dziwne, bo forum jest dość obszerne i normalnie na innych forach do czytania zaprzęga się moderatorów. Zwłaszcza, że pamiętam jak kiedyś pisałeś, że nie jesteś w stanie wszystkiego czytać. ...


Wszystkiego nie, ale ostatnie kilka postów niektórych użytkowników.
Avatar użytkownika
administrator_Paweł
Administrator
 
Posty: 805
Dołączył(a): 29 kwi 2007, o 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: role kobiece

Postprzez Goszka » 14 paź 2011, o 01:28

administrator_Paweł napisał(a):
Goszka napisał(a):Adminie to dziwne, bo forum jest dość obszerne i normalnie na innych forach do czytania zaprzęga się moderatorów. Zwłaszcza, że pamiętam jak kiedyś pisałeś, że nie jesteś w stanie wszystkiego czytać. ...


Wszystkiego nie, ale ostatnie kilka postów niektórych użytkowników.

nie uważam aby wybiórczość była sprawiedliwa, ale i tak Cię lubię i szanuję kochany Adminie. Mam nadzieję, że nie obrazisz się za to, co teraz napiszę, ale myślę, że jako osoba, która (siłą rzeczy) nie udziela się na forum (jak my), nie masz pełnego obrazu atmosfery jaka tu obecnie panuje, nie masz i nie będziesz w stanie mieć...wiele rzeczy może być przez to wyrwanych z kontekstu.
Kwiatek mimo wszystko :) :kwiatek:
Goszka
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 516 gości