poszedl do sadu

Problemy związane z depresją.

Re: poszedl do sadu

Postprzez Sanna » 9 paź 2011, o 22:14

Honest, ja zwróciłam uwagę jaka kompletnie inna mentalność - o studiach dziecka myślisz już niemal zaraz po jego narodzinach...
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Re: poszedl do sadu

Postprzez Honest » 9 paź 2011, o 22:22

Sanna napisał(a):Honest, ja zwróciłam uwagę jaka kompletnie inna mentalność - o studiach dziecka myślisz już niemal zaraz po jego narodzinach...



Dokłądnie, nie wszystkich na to stać :bezradny: Choć u nas jest podobnie.
Oglądałam program LICEALNE CIĄŻE i tam jak dziewczyny płąciły za studia to nie były to jakies kosmiczne kwoty :? Ale wiadomo, że to zalezy tez od kierunku i innych kwestii...
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: poszedl do sadu

Postprzez limonka » 10 paź 2011, o 03:39

Honest napisał(a):
Sanna napisał(a):Honest, ja zwróciłam uwagę jaka kompletnie inna mentalność - o studiach dziecka myślisz już niemal zaraz po jego narodzinach...



Dokłądnie, nie wszystkich na to stać :bezradny: Choć u nas jest podobnie.
Oglądałam program LICEALNE CIĄŻE i tam jak dziewczyny płąciły za studia to nie były to jakies kosmiczne kwoty :? Ale wiadomo, że to zalezy tez od kierunku i innych kwestii...

srednia cena zeby zrobic licentjat to okolo 50 tysiecy usd....jesli jest to uczelnia panstwowa.niektorzy placa nawet 100...tzw.community college sa troche tansze..ale bez pomocy rodzicow (zapewnienia mieszkania, auta i jedzenia) badz pozyczki szanse sa marne na oplacenie. dlatego tez tutaj rodzice najlepsze co moga ofiarowac dziecku jesli chodzi o fiananse to opalacenie szkoly. na czasie sa specjalne konta ktore nie sa opodatkowane i kase mozna wybrac dopiero jak dizecko ukonczy 18 lat.
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: poszedl do sadu

Postprzez limonka » 10 paź 2011, o 03:41

ja np. poszlam do wlasnie takiego community college, a po 2 latach przenioslam sie do zwyklego co zaoszczedzilo mi wiele$$$..mieszkalam z mama, mialam male auto i pracowalam pomiedzy szkola i w kazdy weekend...ale udalo mi sie skonczyc bez pozyczki :mrgreen:
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: poszedl do sadu

Postprzez limonka » 10 paź 2011, o 03:43

dziewczyny maly dostal rybke na urodziny:) nazwal ja star:):) mam nadzieje ze za rok ktos psa lub kota nie przyniesie bo na to sie nie zgodze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: poszedl do sadu

Postprzez Honest » 10 paź 2011, o 17:09

limonka napisał(a):dziewczyny maly dostal rybke na urodziny:) nazwal ja star:):) mam nadzieje ze za rok ktos psa lub kota nie przyniesie bo na to sie nie zgodze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



Oj, nie bądź taka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Taki Maluśki i słodziuśki :mrgreen: :mrgreen:

Obrazek
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: poszedl do sadu

Postprzez Honest » 10 paź 2011, o 17:10

limonka napisał(a):ja np. poszlam do wlasnie takiego community college, a po 2 latach przenioslam sie do zwyklego co zaoszczedzilo mi wiele$$$..mieszkalam z mama, mialam male auto i pracowalam pomiedzy szkola i w kazdy weekend...ale udalo mi sie skonczyc bez pozyczki :mrgreen:



Ja czekam, aż pójdziesz do pracy w zawodzie i zrobisz karierę :haha: :haha: :haha: :haha:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: poszedl do sadu

Postprzez limonka » 10 paź 2011, o 18:29

jak takiego dostane to spodziewaj sie paczki z usa :mrgreen: :mrgreen: do pracy moze za pare lat..musze sie konserwowac bo latka leca :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: poszedl do sadu

Postprzez pozytywnieinna » 10 paź 2011, o 20:40

moze uda mi sie odpisac, pisze od kolezanki, ma sarego kompa i probuje juz od godziny.

ale szalejecie z moim watku, no ladnie marchewa, gdzie mi tu z psem, a kto go teraz wyprowadzi.

po pierwszym dniu wiecej zlego niz dobrego :( :bezradny: :bezradny:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: poszedl do sadu

Postprzez Honest » 10 paź 2011, o 22:49

limonka napisał(a):jak takiego dostane to spodziewaj sie paczki z usa :mrgreen: :mrgreen: do pracy moze za pare lat..musze sie konserwowac bo latka leca :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



uppppppppppppppps ale on sie nie zmiesci sie do mojej skrzynki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: poszedl do sadu

Postprzez Honest » 10 paź 2011, o 22:50

pozytywnieinna napisał(a):moze uda mi sie odpisac, pisze od kolezanki, ma sarego kompa i probuje juz od godziny.

ale szalejecie z moim watku, no ladnie marchewa, gdzie mi tu z psem, a kto go teraz wyprowadzi.

po pierwszym dniu wiecej zlego niz dobrego :( :bezradny: :bezradny:



Pozytywna co sie stało????????? :cmok:

Z psem wyjdzie Limonka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :haha: :haha: :haha: :haha:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: poszedl do sadu

Postprzez limonka » 11 paź 2011, o 04:09

w paczce ci wysle:) kocur bedzie mial towarzycho :mrgreen: :mrgreen: pozyt...co sie dzieje???
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: poszedl do sadu

Postprzez ewka » 11 paź 2011, o 09:27

Ale piękny pies!
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Re: poszedl do sadu

Postprzez limonka » 11 paź 2011, o 13:49

ewka napisał(a):Ale piękny pies!

Ewka ciesze sie ze ci sie podoba .. Jak cos pies leci do ciebie:)
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: poszedl do sadu

Postprzez sikorka » 11 paź 2011, o 13:56

ewka jest nieodpowiedzialna :twisted: jeszcze Ci tego psa wysuszy na balkonie ;) :haha:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 135 gości