Przycisk IGNORUJ

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez administrator_Paweł » 5 paź 2011, o 17:17

kasiorek43 napisał(a):Adminie a to dotyczy tylko nasze trójki czy wszystkich użytkowników. Z ciekawości pytam.


WSZYSTKICH!!!
Avatar użytkownika
administrator_Paweł
Administrator
 
Posty: 805
Dołączył(a): 29 kwi 2007, o 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez Księżycowa » 5 paź 2011, o 17:20

:kwiatek:
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez Bianka » 5 paź 2011, o 17:22

To i ja zapytam z ciekawości czy ban jest dożywotni czy ma określony czas?
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez mahika » 5 paź 2011, o 17:27

to ja też mam pytanie.
Jeśli stwierdzę że za oknem jest ładna pogoda.
A ktoś zgłosi że mu dokuczam takim zdaniem.
to ja dostanę bana, tylko dlatego ze ktoś uważa że to zdanie go obraża,
czy to będzie podlegało Twojej ocenie?
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez sikorka » 5 paź 2011, o 17:31

ano wlasnie, bo mahika co rusz stwierdza, ze jej dokuczam i ja nekam, a wcale tak nie jest. wiec uwazam, ze Twoja ocena w tej kwestii jest najistotniejsza :ok:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez mahika » 5 paź 2011, o 17:40

:|

Bardzo bym chciała taki przycisk "ignoruj" :(
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez administrator_Paweł » 5 paź 2011, o 18:13

Bianka napisał(a):To i ja zapytam z ciekawości czy ban jest dożywotni czy ma określony czas?


Ban jest czasowy np. 3 dni dla ochłonięcia, ban jest na nazwę użytkownika, nie będzie można się zalogować, ale bez logowania będzie można przeglądać forum, jesli ktoś postanowi zarejestrować się pod innym nickiem i dalej dowalać, namierzę i zbanuję adres IP, jesli adres IP będzie zmienny zbanuję cały zakres, mogą przy tym ucierpieć inni użytkownicy, którzy w tym zakresie się znajdą, ale co tam, czego człowiek nie poświęci aby mieć spokój.

mahika napisał(a):to ja też mam pytanie.
Jeśli stwierdzę że za oknem jest ładna pogoda.
A ktoś zgłosi że mu dokuczam takim zdaniem.
to ja dostanę bana, tylko dlatego ze ktoś uważa że to zdanie go obraża,
czy to będzie podlegało Twojej ocenie?


"Jeśli stwierdzisz, że za oknem jest ładna pogoda, a u idiotów pada" to dostaniesz bana, bo u mnie akurat może padać.

sikorka napisał(a):ano wlasnie, bo mahika co rusz stwierdza, ze jej dokuczam i ja nekam, a wcale tak nie jest. wiec uwazam, ze Twoja ocena w tej kwestii jest najistotniejsza :ok:


Moja ocena jest najistotniejsza, co nie oznacza, że nieomylna, może sie okazać niesprawiedliwa i na pewno tak się nie raz zdarzy.
Avatar użytkownika
administrator_Paweł
Administrator
 
Posty: 805
Dołączył(a): 29 kwi 2007, o 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez mahika » 5 paź 2011, o 18:41

dzieks :*
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez Goszka » 5 paź 2011, o 18:50

administrator_Paweł napisał(a):widzę, że powtarzające się konflikty ściągają wciąż te same osoby, ostrzegam więc: jeśli zobaczę że znów ze sobą "dyskutujecie" na forum Ty Mahiko, Ty Kasiorku, i Ty Sikorko - banuję bez ostrzeżenia, tłumaczenia, i bez próby nawet wniknięcia czy prowadzicie wyważoną miłą wymianę zdań czy świetnie zakryte aluzje czy wprost bluzgi, bez próby domyślania się czy jesteście w czarnej dziurze depresji, czy też czy to starszy brat czy współpracownik włamał się wam na konto i pisze pod waszym nickiem - banuję , choćby była to rozmowa o pogodzie, choćby to było w czyimś wątku tylko lekko niemal niedostrzegalne nawiązanie - banuję nawet wtedy jeśli by mi sie tylko tak niesłusznie wydawało,

zobaczymy jak wam się spodobają rządy twardej ręki,

co do przycisku IGNORUJ - naprawdę uważacie że można sprawy relacji, skrzywdzonych uczuć, agresji załatwić magicznym przyciskiem???

A teraz słowo do wszystkich innych uczestników i obserwatorów: zastanówcie się jak sami dokarmiacie te konflikty, bo dokarmiacie. Gdyby konfliktujący się użytkownicy nie mieli publiki ani klakierów czy obrońców – zapał do walki opadłby na samym początku. (mój głęboki podziw za 30 stron wątku w jeden dzień!!!).

Powstrzymajcie się więc z oglądaniem wątku na którym się ktoś kłóci – lepiej włączcie sobie boks w TV, powstrzymajcie się z przybieganiem na pomoc pokrzywdzonemu, powstrzymajcie się z apelowaniem o spokój, czy komentowaniem jak to forum zeszło na psy. Po prostu opuśćcie widownię i pójdźcie tam, gdzie jest mniej atrakcyjnie, ale może jesteście bardziej potrzebni – na zaniedbane wątki , na których piszą spokojni ludzie borykający się z problemem. Pójdźcie do tych, którzy nie mają takiej siły przebicia i determinacji by tak sprawnie zwrócić na siebie światła reflektorów – nagradzajcie swoją uwagą nie konflikt a potrzebę wsparcia.

Zmienianie świata zacznijcie od zmienienia swoich nawyków, nie od reformy forum. Dziękuję za uwagę.

Na koniec informuję, że decyzję podjąłem i jest nieodwołalna, nie dam się wkręcić do dyskusji czy to dobry pomysł, czy nie, czy są lepsze. Wypijemy razem te piwo, które naważyliśmy – tak więc rozpoczynamy Erę Szalonego Admina, który banuje -kiedy tylko wydaje mu się to słuszne.

jestem za :oklaski:
i przyrzekam że osobiście już więcej nie wejdę na widownię.
Przepraszam również wszystkich, którzy odczuli, że swoimi wypowiedziami nakręcałam konfliktowe sytuacje :kwiatek:
Poza tym nic więcej nie mam do powiedzenia, wszystko zostało powiedziane w cytowanym poście. Nasz Admin to jest jednak mądry facet :)
Adminie :kwiatek2:
Goszka
 

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez mahika » 5 paź 2011, o 18:53

taki sexi - męski :oops:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez Goszka » 5 paź 2011, o 18:59

mahika napisał(a):taki sexi - męski :oops:

mrau :mrgreen: :wink: :P
Goszka
 

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez sikorka » 5 paź 2011, o 18:59

goszko - przeprosiny przyjete :buziaki:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez Goszka » 5 paź 2011, o 19:00

sikorko, cieszę się :buziaki: :)
Goszka
 

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez Księżycowa » 5 paź 2011, o 19:03

:D Ideał :kwiatek: :buziaki:
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez mahika » 5 paź 2011, o 19:04

Goszka, wysłałam PW :kwiatek:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 290 gości