Przycisk IGNORUJ

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez sikorka » 5 paź 2011, o 12:10

buka_lu napisał(a):
edit: ale Mahika.. na forum ogólnym czytasz i odpowiadasz na to co sikorka pisze..
trochę zaprzeczasz samej sobie teraz..

mahika odpowiada na i na forum i na priwy tyle tylko ze poziomem jaki wlasnie zacytowalam. czyli wcale nie kieruje sie checia merytorycznej rozmowy.

bianko, ujawnianie priwow ktore sa obrazliwe ma wg mnie podloze uzasadnione. nie ujawniam jej prywatnych spraw, jakichs zwierzen, tajemnic itp. - nie widzisz roznicy?
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez Bianka » 5 paź 2011, o 12:11

Sikorko nie widzę, możesz po prostu do niej nie pisać i nie narażać się na to...
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez sikorka » 5 paź 2011, o 12:13

juz nie pisze bianko :kwiatek:
nauczyla mnie ze z kims takim jak ona nie ma co dyskutowac.
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez mahika » 5 paź 2011, o 12:14

Bianka, ciągle mi o to chodziło.
żeby nie pisała.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez ewka » 5 paź 2011, o 13:24

Są tacy, którzy LUBIĄ się kłócić, wyzywać, wywlekać największe syfy... odwoływanie do rozsądku, rozwagi i porozumienia nic nie daje. I tylko banowanie pomoże. Innej opcji ja nie widzę.

Śmiem twierdzić, że to z nudów.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez buka_lu » 5 paź 2011, o 13:33

na innych forach coś takiego funkcjonuje..
jak ktoś, że tak powiem BRZYDKO się zachowuje dostaje bana na tydzien, miesiąc.. w tym czasie może przynajmniej przemyśleć swoje zachowanie i może wyciągnąć wnioski na przyszłość.
buka_lu
 
Posty: 768
Dołączył(a): 16 sty 2010, o 00:41

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez ewka » 5 paź 2011, o 13:38

Dokładnie!
Można się tłumaczyć emocjami i "tymi dniami"... wiadomo, jest różnie... ale jak się "te dni" ma cały czas, to coś nieteges jest.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez Bianka » 5 paź 2011, o 13:45

Ja widzę postęp, dziewczyny nie piszą i już:) nie ciągnie się syf przez 30 stron więc może coś się zmienia?
Też bym była za banem np na tydzień, ale pod warunkiem, że pod nieobecność zbanowanej osoby nie wolno o niej rozmawiać, to by było nie fair bo dana osoba nie może się bronić a dwa po powrocie nie zastałaby 50 stron o sobie...
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez sikorka » 5 paź 2011, o 14:32

Bianka napisał(a):Też bym była za banem np na tydzień, ale pod warunkiem, że pod nieobecność zbanowanej osoby nie wolno o niej rozmawiać, to by było nie fair bo dana osoba nie może się bronić a dwa po powrocie nie zastałaby 50 stron o sobie...

ano wlasnie - tylko jak wprowadzic taki zakaz? :bezradny: :bezradny:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez administrator_Paweł » 5 paź 2011, o 14:39

widzę, że powtarzające się konflikty ściągają wciąż te same osoby, ostrzegam więc: jeśli zobaczę że znów ze sobą "dyskutujecie" na forum Ty Mahiko, Ty Kasiorku, i Ty Sikorko - banuję bez ostrzeżenia, tłumaczenia, i bez próby nawet wniknięcia czy prowadzicie wyważoną miłą wymianę zdań czy świetnie zakryte aluzje czy wprost bluzgi, bez próby domyślania się czy jesteście w czarnej dziurze depresji, czy też czy to starszy brat czy współpracownik włamał się wam na konto i pisze pod waszym nickiem - banuję , choćby była to rozmowa o pogodzie, choćby to było w czyimś wątku tylko lekko niemal niedostrzegalne nawiązanie - banuję nawet wtedy jeśli by mi sie tylko tak niesłusznie wydawało,

zobaczymy jak wam się spodobają rządy twardej ręki,

co do przycisku IGNORUJ - naprawdę uważacie że można sprawy relacji, skrzywdzonych uczuć, agresji załatwić magicznym przyciskiem???

A teraz słowo do wszystkich innych uczestników i obserwatorów: zastanówcie się jak sami dokarmiacie te konflikty, bo dokarmiacie. Gdyby konfliktujący się użytkownicy nie mieli publiki ani klakierów czy obrońców – zapał do walki opadłby na samym początku. (mój głęboki podziw za 30 stron wątku w jeden dzień!!!).

Powstrzymajcie się więc z oglądaniem wątku na którym się ktoś kłóci – lepiej włączcie sobie boks w TV, powstrzymajcie się z przybieganiem na pomoc pokrzywdzonemu, powstrzymajcie się z apelowaniem o spokój, czy komentowaniem jak to forum zeszło na psy. Po prostu opuśćcie widownię i pójdźcie tam, gdzie jest mniej atrakcyjnie, ale może jesteście bardziej potrzebni – na zaniedbane wątki , na których piszą spokojni ludzie borykający się z problemem. Pójdźcie do tych, którzy nie mają takiej siły przebicia i determinacji by tak sprawnie zwrócić na siebie światła reflektorów – nagradzajcie swoją uwagą nie konflikt a potrzebę wsparcia.

Zmienianie świata zacznijcie od zmienienia swoich nawyków, nie od reformy forum. Dziękuję za uwagę.

Na koniec informuję, że decyzję podjąłem i jest nieodwołalna, nie dam się wkręcić do dyskusji czy to dobry pomysł, czy nie, czy są lepsze. Wypijemy razem te piwo, które naważyliśmy – tak więc rozpoczynamy Erę Szalonego Admina, który banuje -kiedy tylko wydaje mu się to słuszne.
Avatar użytkownika
administrator_Paweł
Administrator
 
Posty: 805
Dołączył(a): 29 kwi 2007, o 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez mahika » 5 paź 2011, o 15:15

I bardzo dobrze :D
Ostatnio edytowano 5 paź 2011, o 15:17 przez mahika, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez Księżycowa » 5 paź 2011, o 15:16

dziekuje :cmok:
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez sikorka » 5 paź 2011, o 16:01

jestem jak najbardziej za taka cenzura :ok:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez ewka » 5 paź 2011, o 16:28

I to się nazywa KONKRET. Super!
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez Księżycowa » 5 paź 2011, o 17:05

Adminie a to dotyczy tylko nasze trójki czy wszystkich użytkowników. Z ciekawości pytam.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 295 gości