Przycisk IGNORUJ

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Przycisk IGNORUJ

Postprzez Goszka » 4 paź 2011, o 12:53

Wiem, że pewnie jestem już z tym nudna i upierdliwa, ale sam widzisz Adminie jak jest. Ostatnio znowu na forum nasiliła się fala konfliktów i najwyraźniej nikt nie chce sobie ostatecznie niczego wyjaśnić raz na zawsze i dać spokój.
Uważam, że bardziej szkodliwe dla charakteru tego miejsca jest przenoszenie kłótni i wyzwisk na forum publiczne, niż wprowadzenie jednego małego przycisku z napisem IGNORUJ :bezradny:
Jest szansa żeby wprowadzić kiedyś taką opcję? Czy dalej będziemy odstraszać nowe osoby, które szukają tutaj pomocy, poziomem agresji i napiętą atmosferą?
Goszka
 

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez Abssinth » 4 paź 2011, o 13:39

przylaczam sie do prosby..... :kwiatek:
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez agik » 4 paź 2011, o 14:05

hi, a ja juz kiedys o to prosiłam :P
viewtopic.php?f=8&t=3619
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez buka_lu » 4 paź 2011, o 14:20

Ja też myślę sobie, że choćby ze względu na charakter tego forum
powinien istnieć jakiś regulamin.. który mówił by o pewnych zasadach i o konsekwencjach jakie się poniesie za nie przestrzeganie tych zasad.
buka_lu
 
Posty: 768
Dołączył(a): 16 sty 2010, o 00:41

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez Goszka » 4 paź 2011, o 14:47

agik napisał(a):hi, a ja juz kiedys o to prosiłam :P
viewtopic.php?f=8&t=3619

dlatego napisałam, że wiem, że jestem upierdliwa z powracaniem do tego tematu, bo pamiętam że taki wątek już kiedyś był :wink:
ooo i z zaskoczeniem widzę, że miałam na ten temat kiedyś inne zdanie :D no cóż, tylko krowa nie zmienia poglądów...absurdalne powiedzenie ale w moim wypadku prawdziwe :wink:
buka_lu napisał(a):Ja też myślę sobie, że choćby ze względu na charakter tego forum
powinien istnieć jakiś regulamin.. który mówił by o pewnych zasadach i o konsekwencjach jakie się poniesie za nie przestrzeganie tych zasad.

no tak, bo regulamin jest, ale konsekwencji w wypadku nieprzestrzegania żadnych...
Goszka
 

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez mahika » 4 paź 2011, o 17:09

a ja proszę o zrobienie porządku z kasiorem, :shock:
I żeby razem z sikorą mnie nie zaczepiały.

o przycisk też poproszę :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez marie89 » 4 paź 2011, o 23:07

A ja bym najzwyczajniej prosiła każdego z osobna o samokontrolę... To zdecydowanie lepsza opcja niż Ignoruj.

Moim zdaniem...

I da się..
marie89
 

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez ewka » 5 paź 2011, o 07:06

marie89 napisał(a):A ja bym najzwyczajniej prosiła każdego z osobna o samokontrolę... To zdecydowanie lepsza opcja niż Ignoruj.

Moim zdaniem...

I da się..

Też tak sądzę.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez buka_lu » 5 paź 2011, o 09:06

łatwiej komuś o tą samokontrole
jak nie ma takiej samowolki..
dzieciom w gruncie rzeczy też żyje się lepiej, czują się bezpieczniejsze.. jak mają wyznaczone jasne granice i przedstawione zasady. Myślę, że z nami dorosłymi jest podobnie.
buka_lu
 
Posty: 768
Dołączył(a): 16 sty 2010, o 00:41

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez mahika » 5 paź 2011, o 10:35

Proszę również o zwrócenie uwagi sikorce która nęka mnie PW, kiedy piszę wyraźnie że sobie nie życzę żeby mnie zaczepiała.
Chce mnie znów sprowokować.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez buka_lu » 5 paź 2011, o 10:38

Mahika na prawdę wszyscy muszą o tym wiedzieć?
może wyślij prywatną wiadomość do admina. i załatwcie swoje sprawy w swoim sosie :mrgreen:
buka_lu
 
Posty: 768
Dołączył(a): 16 sty 2010, o 00:41

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez mahika » 5 paź 2011, o 10:40

nie będę nękać admina PW :P
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez sikorka » 5 paź 2011, o 11:05

zalosne to wszystko :roll: i jakiez zaklamane :roll:
mahiko zajrzyj prosze do slownika i sprawdz sobie slowo 'nekac' a potem oskarzaj innych o to majac dowody i podstawy. w przeciwnym razie siejesz tylko zamet.
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez Sansevieria » 5 paź 2011, o 11:12

Regulamin, który można bezkarnie łamać, staje się jak dla mnie czynnikiem demoralizującym. Nie jestem zwolenniczką ostrej moderacji i w sumie pojawiające się co jakis czas dyskusje "co jest a co nie jest oceną" bywają naprawdę ciekawe. Natomiast w moim odczuciu dla forum lepiej by było, gdyby posty ewidentnie personalnie obraźliwe, jednoznacznie aluzyjnie złośliwe oraz szydercze i na inne sposoby okazujące jawny brak szacunku dla kogoś czy czyichś poglądów - powinny wylatywać błyskawicznie.
Apelowanie o włączenie samokontroli, Marie, ma sens o ile apel jest kierowany do kogoś, kto jest w stanie to zrobić. Natomiast nie ma sensu jeśli adresat apelu właśnie z samokontrolą ma ewidentny tzw. "problem". Jeśli jeszcze na dodatek ma ten problem zaprzeczony czyli "wszyscy winni tylko nie ja, miały mi prawo puścić nerwy bo ktoś mi coś" to apel jest równie skuteczny jak apel o miłość wzajemną i dobroć. Piękny, słuszny na najwyższym poziomie ogólności i absolutnie nieskuteczny.
Wprowadzenie opcji "ignoruj" o tyle dla mnie nie rozwiąże sprawy, że dla czytelnika naszego obraz forum pozostanie jaki jest. Miejscami ewidentnie dosyć paskudny. "Ignoruj" może i ułatwi tej czy innej osobie to czy owo, ale po prawdzie jesli ktoś ma problem z kontrolowaniem własnych wypowiedzi to włączy sobie "ignoruj" na osobę, która go/ją denerwuje i zamiast samokntrolę ćwiczyć oraz samoświadomość poszerzać i własne zachowania czy reakcje badać i zmieniać na zdrowsze - posłuży się swoistą "protezą".
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez sikorka » 5 paź 2011, o 11:16

Sansevieria napisał(a):jednoznacznie aluzyjnie złośliwe oraz szydercze powinny wylatywać błyskawicznie.

tak sans, tylko przyklad 'dyskusji' na pogaduszkach pokazal ze to co dla jednych bylo ewidentna aluzja to dla drugich juz nia nie bylo - wiec kto mialby to rozstrzacac?


a oto fragment priva mahiki do mnie, jakby ktos mial watpliwoscio kto tu kogo neka:
mahika napisał(a):spadaj.
z takimi jak ty, to z daleka.



no wiec mahiko, zajrzyj najpierw w glab siebie, co? swietoszko :roll:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Następna strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 73 gości

cron