Pogaduszki Wieczorne.

Rozmowy ogólne.

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez sikorka » 4 paź 2011, o 19:53

mahika napisał(a):
sikorka napisał(a):przeczytaj sobie moze slowa mahiki ktore zacytowalam w swoim 1.poscie,

słów kasiory było o wiele wiecej.
I to od jej wkrętu po tym nieszczesnym zdaniu, a potem nocnym obgadywaniu i oczernianiu mnie sie zaczęło
:bezradny:


no rzeczywiscie - kasiorek Cie obrazila 16 razy, a Ty ja 11 :roll:
no paranoja jakas :roll: :roll:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez mahika » 4 paź 2011, o 19:54

popatrz.
ale ja nigdzie nie powiedziałam ze mi wolno :roll:

wiem że paranoja :)
Cała ta sytuacja jest spowodowana paranoją kasiora odnośnie jednego zdania o tym ze niewyspany człowiek bywa marudny.
coś w ten deseń.
Ostatnio edytowano 4 paź 2011, o 19:54 przez mahika, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez limonka » 4 paź 2011, o 19:54

ja mysle ze OBIE panie jada sobie po rowno od jakiegos czasu..nie jest to ich pierwsza potyczka, a rozstrzasanei kto zaczal, jak , gdzie i kiedy jest wedlug mnie bezcelowe.

jako osoba czytajaca mialam niemniej jednak wrazenie ze slowa mahiki o niewyspaniu byly skierowane do kasiorka i JA wyczytalam w nich sarkazm

pozwole sobie tez zauwazyc ze nie jest to pierwszy konflikt mahiki tu na forum.. na mysl mi przychodzi rownie ostra wymiana zdan z sikorka, a wczesniej z filemonem ... czyli moze trafia kosa na kamien, albo mahika przez czasem zbyt dobitne wyrazanie swoich opinii sama sie o tez "zaczepki" prosi :roll:
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez agik » 4 paź 2011, o 19:54

sikorka napisał(a):
agik napisał(a):Rzeczywiście Sikorko :)
Bestialsko wręcz zaatakowała :D
Napisała, że jak się w nocy nie śpi, to się jest niewyspanym ( czy jakoś tak)

Czysty surrealizm :D
Mrożek by się musiał schować pod stół, bo czegoś takiego by nie wymyślił :D


agik, przeczytaj sobie moze slowa mahiki ktore zacytowalam w swoim 1.poscie, bo widze ze jakas pomrocznosc Was wszystkich zaatakowala i pewnych spraw po prostu nie widzicie, albo nie chcecie widziec - nie wiem.


Ja je czytałam :?
One nastąpiły POTEM

I to ja jestem tą osobą, która prosiła Monię dziś, żeby już się nie dała tak sprowokować, tylko od razu pisała do Admina- właśnie w imię tego nie wpychania mojej głowy ( i innych głów też) do wiadra z pomyjami.

Bo to już jakiś absurd totalny jest, że nie można nic napisać ( wiem, bo próbowałam założyć temat o wolności słowa, w którym przez 3 strony musiałam udowadniać Kasiorkowi, że nie pisze o niej, bo już miałam smarki na ramieniu, że aluzję snuję), żeby jakies jęczydło się nie uwiesiło "powiedz, co masz na myśli, powiedz, udowodnij, koniecznie przedstaw dowody, że naprawdę masz na myśli to co piszesz, bo ja dokładnie wiem, zę to są aluzje"
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez Honest » 4 paź 2011, o 19:54

sikorka napisał(a):
Honest napisał(a):
Sikorko, słowa, które rozpętały burze nie były atakiem. Nie bronię Mahiki, ale stoje po jej stronie w tym sporze. Poza tym wybacz, ale tez nieraz mięsem rzuciłaś jak byłąś wściekła ;) Ja tez, ale się tego nie wypieram. I myslę sobie, że zasada "nie daj sie sprowokować" jst baardzo madra, ale czasem myślę sobie, że powoduje ona, że niektórzy sa, że tak powiem, bezkarni,


honest, w tym sporze (niezaleznie od tego po ktorej stronie kto stoi) bezkarna jest wg mnie mahika bo nikt nie ma odwagi albo nie wiem czego by napisac ze nie zachowala sie wlasciwie, tylko wszyscy (lacznie z Toba) pisza ze odpowiadala na zaczepki kasiorka i sie bronila :shock: no sory ale jezyk tej obrony niczym sie nie rozni od jezyka kasiorka - a mimo wszystko tylko kasiorek jest tutaj ta 'zla'. naprawde tego nie widzisz?



A nie sadzisz, że mam prawo stawac po czyjej stronie chcę???? Twoim zdaniem bezkarna jest mahika, a moim zdaniem kolejny raz kasior :bezradny:

Tutatj naprawde niektórzy sa tak wrazliwi, że nie można NIC powiedzeć, bo zaraz wyciagają wszystkie traumy. Ciekawe kiedy mnie kasior napisze, że dobrze, że moja mama nie żyje. A jak ktoś zacznie i uderzy w czuły punkt to niech się nie dziwi, że bedzie kontratak. Życie :)
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez andrzej83 » 4 paź 2011, o 19:55

Goszka napisał(a):no, to ja już nie mam pytań.
Wiesz Kasiorek, trafiła kosa na kamień jak to się mówi. Nie miej później pretensji.
A co do cytowania to ja zacytuję tę mniej korzystną zapewne wg Ciebie część
najpierw nie śpią, potem chodzą niewyspani i mówią ze życie jest do dupy.

w tym również nie widzę niczego obraźliwego, prócz dosadności. No jak dla mnie to jest prawda, że mała ilość snu sprzyja depresyjnym nastrojom, coś o tym wiem.


Ale kobitki, jeszcze nikt nie zaczął narzekać. A ja na pewno, nie miałem takiego zamiaru, ale mnie nie znacie. to fakt. :D
Avatar użytkownika
andrzej83
 
Posty: 1248
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 13:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez Księżycowa » 4 paź 2011, o 19:55

Ale sikorko...

Faktem jest, że ona pierwsza zaczęła...
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez sikorka » 4 paź 2011, o 19:55

ale ciagle mowisz mahika ze zostalas sprowokowana i ze nie bedziesz udawac ze deszcz pada i ze bedziesz sie bronic. no to sie pieknie obronilas. to nic innego jak usprawiedliwianie swojego wyskoku na kasiorka.
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez sikorka » 4 paź 2011, o 19:56

limonka napisał(a):ja mysle ze OBIE panie jada sobie po rowno od jakiegos czasu..nie jest to ich pierwsza potyczka, a rozstrzasanei kto zaczal, jak , gdzie i kiedy jest wedlug mnie bezcelowe.

jako osoba czytajaca mialam niemniej jednak wrazenie ze slowa mahiki o niewyspaniu byly skierowane do kasiorka i JA wyczytalam w nich sarkazm

pozwole sobie tez zauwazyc ze nie jest to pierwszy konflikt mahiki tu na forum.. na mysl mi przychodzi rownie ostra wymiana zdan z sikorka, a wczesniej z filemonem ... czyli moze trafia kosa na kamien, albo mahika przez czasem zbyt dobitne wyrazanie swoich opinii sama sie o tez "zaczepki" prosi :roll:


:oklaski:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez mahika » 4 paź 2011, o 19:56

limonka napisał(a):a wczesniej z filemonem ...

Oj jak to dawno było :shock:

Tutaj było również wiele potyczek nie związanych ze mną.

Chocby nagonka na Impresję :roll:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez mahika » 4 paź 2011, o 19:57

sikorka napisał(a):ale ciagle mowisz mahika ze zostalas sprowokowana i ze nie bedziesz udawac ze deszcz pada i ze bedziesz sie bronic. no to sie pieknie obronilas. to nic innego jak usprawiedliwianie swojego wyskoku na kasiorka.

a jej na mnie :bezradny:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez mahika » 4 paź 2011, o 19:58

Honest napisał(a):
sikorka napisał(a):
Honest napisał(a):
Sikorko, słowa, które rozpętały burze nie były atakiem. Nie bronię Mahiki, ale stoje po jej stronie w tym sporze. Poza tym wybacz, ale tez nieraz mięsem rzuciłaś jak byłąś wściekła ;) Ja tez, ale się tego nie wypieram. I myslę sobie, że zasada "nie daj sie sprowokować" jst baardzo madra, ale czasem myślę sobie, że powoduje ona, że niektórzy sa, że tak powiem, bezkarni,


honest, w tym sporze (niezaleznie od tego po ktorej stronie kto stoi) bezkarna jest wg mnie mahika bo nikt nie ma odwagi albo nie wiem czego by napisac ze nie zachowala sie wlasciwie, tylko wszyscy (lacznie z Toba) pisza ze odpowiadala na zaczepki kasiorka i sie bronila :shock: no sory ale jezyk tej obrony niczym sie nie rozni od jezyka kasiorka - a mimo wszystko tylko kasiorek jest tutaj ta 'zla'. naprawde tego nie widzisz?



A nie sadzisz, że mam prawo stawac po czyjej stronie chcę???? Twoim zdaniem bezkarna jest mahika, a moim zdaniem kolejny raz kasior :bezradny:

Tutatj naprawde niektórzy sa tak wrazliwi, że nie można NIC powiedzeć, bo zaraz wyciagają wszystkie traumy. Ciekawe kiedy mnie kasior napisze, że dobrze, że moja mama nie żyje. A jak ktoś zacznie i uderzy w czuły punkt to niech się nie dziwi, że bedzie kontratak. Życie :)


:ok: :ok: :ok:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez mahika » 4 paź 2011, o 19:59

limonka napisał(a):jako osoba czytajaca mialam niemniej jednak wrazenie ze slowa mahiki o niewyspaniu byly skierowane do kasiorka i JA wyczytalam w nich sarkazm

No to się pomyliłaś :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez limonka » 4 paź 2011, o 20:01

to tak z czyteej ciekawosci co i kogo mialas na mysli piszac cos tam o tym niewyspaniu skoro aktywni na forum byli tylko andrzej i twoja ulubienica kasia, ktora wczesniej cos pisala o niewyspaniu? jak doda sie 1+1 to wychodzi 2 :wink:
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez mahika » 4 paź 2011, o 20:07

No więc tak.
Obudziłam się rano, poczłapałam do kuchni, zrobiłam sobię kawę.
Włączyłam kompa, bvo często tak robię, piję kawę, czytam sobie forum.
Wieczorem pisałam z Andrzejem chwilkę więc weszłam do tego wątku zobaczyc czy coś odpisał.
Widziałam ze Bianka pisała, dorku,

(teraz będzie najważniejsze ;))

ominełam to co kasior pisała, nie zwracałam uwagi, nie przeczytałam nawet zdania.
zerknełam na godzinę (4 coś tam) kiedy napisał ostatni post Andrzej,

i pomyślałam to co napisałam.
Zwłaszcza ta 4 coś tam mnie tknęła.

Wszystko. nie było w tym filozofii.
Nie było konkretnych osób.
Sama tak też mam, od dziecka że jak sie nie wyśpię to marudzę.

W dodatku uważam nadal że trzeba zadbac o siebie, żeby poprawnie funkcjonowac.

Ja nawet do końca sie nie obudziłam jeszcze.
Pisałam co pomyśłałam i już.
nie moja to wina że ktoś coś sobie dorobił.

pisałam moją historię życiową 100 postów wcześniej.
Ostatnio edytowano 4 paź 2011, o 20:08 przez mahika, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 365 gości