Pogaduszki Wieczorne.

Rozmowy ogólne.

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez mahika » 4 paź 2011, o 19:37

ja nie szukam usprawiedliwienia.
\
ja mam nadzieję że więcej nie dam sie tak upodlic.
I że admin zrobi z tym porządek.
I że każdą zaczepkę będę mu zgłaszac, a nie dam sie prowokować takimi bzdurami.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez agik » 4 paź 2011, o 19:37

Rzeczywiście Sikorko :)
Bestialsko wręcz zaatakowała :D
Napisała, że jak się w nocy nie śpi, to się jest niewyspanym ( czy jakoś tak)

Czysty surrealizm :D
Mrożek by się musiał schować pod stół, bo czegoś takiego by nie wymyślił :D
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez Księżycowa » 4 paź 2011, o 19:38

sikorko, to było chyba do mnie... chyba :?
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez mahika » 4 paź 2011, o 19:38

sikorka napisał(a):
mahika napisał(a):no widzisz.
w pokojowych zamiarach nie przyszłaś.

zaczepiac przyszłaś. jątrzyc przyszłaś.


widze ze lepiej wiesz po co przyszlam, skoro tak no to .... :roll:
wyraznie pisze po co, a Ty i tak swoje.

no tak jak ty wiedząc lepiej co miałam na myśli i o co mi chodziło po napisaniu tego zasranego zdania :bezradny:
Ale ja cię rozumiem.
skoro przyszłaś w celu obrony kasiora, to nie mogłaś inaczej.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez sikorka » 4 paź 2011, o 19:39

Honest napisał(a):


Mahika została sprowokowana.


pieknie :oklaski: dlatego tez miala pelne prawo by wypowiadac sie o kasiorku i jej zyciu w sposob w jaki to zrobila w tym watku. gratulacje honest :oklaski: na przyszlosc bede wiedziala ze jak mnie ktos sprowokuje to bede mogla wyzywac go od tepakow i chorych psychicznie itp. no bo przeciez zostalam sprowokowana :oklaski:
kurcze a ja glupia myslalam ze ktos madry to taki ktory pomimo prowokacji nie pokazuje swojego chamstwa.
Ostatnio edytowano 4 paź 2011, o 19:40 przez sikorka, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez mahika » 4 paź 2011, o 19:40

A kto powiedział że miałam prawo? :shock:
Ale nie będę udawac ze deszcz pada jak ktoś będzie na mnie pluł.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez sikorka » 4 paź 2011, o 19:42

mahika napisał(a):A kto powiedział że miałam prawo? :shock:
Ale nie będę udawac ze deszcz pada jak ktoś będzie na mnie pluł.

nie musisz udawac, ale to nie znaczy ze masz prawo kogos obrazac, tym bardziej ze sama tak nie lubisz jak ktos obraza Ciebie.
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez Honest » 4 paź 2011, o 19:43

sikorka napisał(a):
Honest napisał(a):


Mahika została sprowokowana.


pieknie :oklaski: dlatego tez miala pelne prawo by wypowiadac sie o kasiorku i jej zyciu w sposob w jaki to zrobila w tym watku. gratulacje honest :oklaski: na przyszlosc bede wiedziala ze jak mnie ktos sprowokuje to bede mogla wyzywac go od tepakow i chorych psychicznie itp. no bo przeciez zostalam sprowokowana :oklaski:
kurcze a ja glupia myslalam ze ktos madry to taki ktory pomimo prowokacji nie pokazuje swojego chamstwa.



Sikorko, słowa, które rozpętały burze nie były atakiem. Nie bronię Mahiki, ale stoje po jej stronie w tym sporze. Poza tym wybacz, ale tez nieraz mięsem rzuciłaś jak byłąś wściekła ;) Ja tez, ale się tego nie wypieram. I myslę sobie, że zasada "nie daj sie sprowokować" jst baardzo madra, ale czasem myślę sobie, że powoduje ona, że niektórzy sa, że tak powiem, bezkarni,
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez sikorka » 4 paź 2011, o 19:43

agik napisał(a):Rzeczywiście Sikorko :)
Bestialsko wręcz zaatakowała :D
Napisała, że jak się w nocy nie śpi, to się jest niewyspanym ( czy jakoś tak)

Czysty surrealizm :D
Mrożek by się musiał schować pod stół, bo czegoś takiego by nie wymyślił :D


agik, przeczytaj sobie moze slowa mahiki ktore zacytowalam w swoim 1.poscie, bo widze ze jakas pomrocznosc Was wszystkich zaatakowala i pewnych spraw po prostu nie widzicie, albo nie chcecie widziec - nie wiem.
Ostatnio edytowano 4 paź 2011, o 19:47 przez sikorka, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez mahika » 4 paź 2011, o 19:45

sikorka napisał(a):
mahika napisał(a):A kto powiedział że miałam prawo? :shock:
Ale nie będę udawac ze deszcz pada jak ktoś będzie na mnie pluł.

nie musisz udawac, ale to nie znaczy ze masz prawo kogos obrazac, tym bardziej ze sama tak nie lubisz jak ktos obraza Ciebie.


Oczywiście że nie mam prawa, ale nie ja zaczęłam te wycieczki osobiste, tylko ona.
A ja nie umiem sie biernie przygladac jak ktoś rzuca miesem we mnie.
Tylko na drugi raz zgłoszę to do admina od razu :bezradny:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez sikorka » 4 paź 2011, o 19:47

Honest napisał(a):
Sikorko, słowa, które rozpętały burze nie były atakiem. Nie bronię Mahiki, ale stoje po jej stronie w tym sporze. Poza tym wybacz, ale tez nieraz mięsem rzuciłaś jak byłąś wściekła ;) Ja tez, ale się tego nie wypieram. I myslę sobie, że zasada "nie daj sie sprowokować" jst baardzo madra, ale czasem myślę sobie, że powoduje ona, że niektórzy sa, że tak powiem, bezkarni,


honest, w tym sporze (niezaleznie od tego po ktorej stronie kto stoi) bezkarna jest wg mnie mahika bo nikt nie ma odwagi albo nie wiem czego by napisac ze nie zachowala sie wlasciwie, tylko wszyscy (lacznie z Toba) pisza ze odpowiadala na zaczepki kasiorka i sie bronila :shock: no sory ale jezyk tej obrony niczym sie nie rozni od jezyka kasiorka - a mimo wszystko tylko kasiorek jest tutaj ta 'zla'. naprawde tego nie widzisz?
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez mahika » 4 paź 2011, o 19:47

sikorka napisał(a):przeczytaj sobie moze slowa mahiki ktore zacytowalam w swoim 1.poscie,

słów kasiory było o wiele wiecej.
I to od jej wkrętu po tym nieszczesnym zdaniu, a potem nocnym obgadywaniu i oczernianiu mnie sie zaczęło
:bezradny:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez mahika » 4 paź 2011, o 19:47

Panie adminie, a sikorka mnie zaczepia i prowokuje.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez andrzej83 » 4 paź 2011, o 19:50

Bianka napisał(a):Dziewczyny robicie nagonkę na Kasiorka i to już nie jest karalne? druga część zdania to bagatelizowanie problemów np Kasiorka, oprócz Kasiorka i Andrzeja nikogo więcej tu nie było więc kto miał się poczuć jakoś tam..Widzę to nie jestem ślepa że dziewczyny reagują na siebie alergicznie i też zauważyłam tą aluzję, jeżeli pisze, że ktoś ma problemy tylko z niewyspania a potem narzeka itp jest to minimalizowanie i bagatelizowanie, ktoś nie w temacie alergii dwóch pań tego oczywiście nie zauważy, ale Kasiorek ma radar i obawiam się, że słusznie to odczytała! Oczywiście nie podoba mi się bardzo wywlekanie czyjegoś życia na tapetę i drwiny, tu już OBIE dziewczyny dały się ponieść emocjom prawda?? czy tylko jedna? Wasza stronniczość jest śmieszna...

a groźby karalności i forma jaką wyrażacie swoje zdanie to nie robienie niczego innego niż tego samego co zrobiły dziewczyny...


I całkowicie się z tobą zgadzam i popieram każde jedno słowo. Sam fakt że odkąd temat się pojawił, to jest taka sama reakcja dzienna. :D
Avatar użytkownika
andrzej83
 
Posty: 1248
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 13:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez sikorka » 4 paź 2011, o 19:51

mahika napisał(a):A ja nie umiem sie biernie przygladac jak ktoś rzuca miesem we mnie.

zalozmy hipotetycznie ze sytuacja jest odwrotna - ze to Ty zaczepiasz jako pierwsza kasiorka i w odpowiedzi kasiorek obrzuca Cie miesem - czy tak samo bys ja usprawiedliwiala jak teraz siebie? ze jej wolno bo sie bronila? czy jednak bys wtedy mowila ze nie powinna bo madrzejszy nawet zaczepiany nie postepuje w ten sposob?
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości