Pogaduszki Wieczorne.

Rozmowy ogólne.

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez andrzej83 » 3 paź 2011, o 20:16

mahika napisał(a):najpierw nie śpią, potem chodzą niewyspani i mówią ze życie jest do dupy.
trochę trzeba też o siebie zadbać.


A ja wręcz przeciwnie, zawszę się wysypiam :D Więc te słowa to nie do mnie?. :kwiatek:
?
Avatar użytkownika
andrzej83
 
Posty: 1248
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 13:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez Księżycowa » 3 paź 2011, o 20:25

No jak do mnie ponoć tez nie, to ciekawe do kogo :lol:
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez andrzej83 » 3 paź 2011, o 20:28

mahika napisał(a):Sądzę ze przypierdzieliłaś sie do mnie głupio.
Nawet o tobie nie myślałam, tylko o Andrzeju, który ma ciężką pracę i będzie niewyspany :roll:


Uwierzcie mi albo nie. Ale bardzo, bardzo poczułem się przyjemnie zaskoczony :D

Przeżyłem wiele w życiu. Ale aż takiej troski, po tak krótkiej znajomości to nie zaznałem :kwiatek: :cmok:

W razie padnę ze zmęczenia, to nie zajrzę tutaj tylko spać pójdę. Przepraszam że tak napiszę. Kochana jesteś :kwiatek:
Avatar użytkownika
andrzej83
 
Posty: 1248
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 13:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez Sansevieria » 3 paź 2011, o 20:30

Ech, Andrzeju, na pokuszenie mi ten wątek założyłeś :D wczoraj się powstrzymałam tylko siłą woli i rozsądku przed dołączeniem około pierwszej.
Ja jestem "sowa" i mój optymalny czas zasypiania to między drugą a trzecią. A ten paskudny budzik dzwoni o poranku... tak z mojego "sowiego" punktu widzenia zycie społeczne jest dodupnie ustawione, "sowy" są grupą uciemiężoną :uoeee:
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez Księżycowa » 3 paź 2011, o 20:35

Andrzeju nie wiem tylko czy ten teks był po to, zeby komuś tu dosrac, czy by faktycznie Ci się miło zrobiło, bo Mahika ostatnio lubi manipulować...

Wiadro pomyj zaraz poleci pewnie, ale ja tak po prostu uważam...
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez andrzej83 » 3 paź 2011, o 20:36

kasiorek43 napisał(a):no popatrz... tak mi się wydaje, ze andrzej to duży chłopiec i gdyby nie chciał, to by po prostu nie siedział...

dobrze mahiczko, dobrze... niech Ci będzie... :lol: :ok:


Dajcie mi troszkę czasu bo nie nadążam z odpisywaniem. :D

Kasiorek przepraszam że ci się za mnie oberwało, ale masz rację jestem dużym chłopcem. Gdybym nie chciał,
to bym z tobą nie rozmawiał. Ale że było bardzo miło. To chętnie nie raz z tobą jeszcze pogadam :kwiatek: :cmok:
I jeszcze raz przepraszam za zamieczanie :D
Avatar użytkownika
andrzej83
 
Posty: 1248
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 13:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez Księżycowa » 3 paź 2011, o 20:38

Nie masz za co przepraszać... nie ma tu Twojej winy... Tego możeswz być pewien... niestety ale słowa jakie padły miały inny zamiar i nie raz tu tak jest od pewnego czasu,... czemu... :bezradny: pojęcia nie mam...
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez Księżycowa » 3 paź 2011, o 20:39

Ja mam nadzieję, ze faktycznie siedziałeś, bo chciałeś :wink: :wink:
Miło się gadało i szybko mi noc zleciala i sniadanko pyyychota :D
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez andrzej83 » 3 paź 2011, o 20:41

Abssinth napisał(a):grrrrrr lasencje :twisted:

ja tez dzisiaj niewyspana, bo do prawie czwartej robilismy rozpierduche* w salonie mojego nowego domu....a potem sie relaksowalismy...a potem trzeba bylo i siodmej rano wstac :( i pracuje wlasnie....

*robienie rozpierduchy w tym wypadku oznacza wyrzucanie roznych rzeczy, ktore sie nagromadzily przez ok 10 lat i wiele zmian lokatorow - wlaczajac w to 2 niedzialajace telewizory, trzy polamane lub w inny sposob zepsute stolki barowe, kolekcje butow meskich plesnia porytych, zwiniety dywan rowniez plesnia pokryty, etc etc etc
oraz mycie scian i wszystkiego co sie dalo umyc, lacznie z odrdzewianiem lodowki, z ktorej schodzi farba z lekka i tworza sie kropeczki rdzy, wywolujace piekny efekt jakby ktos zostal w brutalny sposob zadzgany nozem po arteriach w okolicy podlogi.


Musisz nauczyć się szybko spać, polecam. ja jestem pełen Energi.
A jak chcesz dobrą rozpierduchę.
To ci remont zrobię z moimi pomysłami i nie posprzątam po sobie. :haha: :haha: :haha:
Avatar użytkownika
andrzej83
 
Posty: 1248
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 13:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez andrzej83 » 3 paź 2011, o 20:43

ewka napisał(a):O rety, a te znowu...

Obrazek


Fakt, nie złe zamieszanie.A winowajca w pracy :haha: :haha: :haha:
Avatar użytkownika
andrzej83
 
Posty: 1248
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 13:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez Honest » 3 paź 2011, o 21:00

Abssinth napisał(a):ja tez dzisiaj niewyspana, bo do prawie czwartej robilismy rozpierduche* w salonie mojego nowego domu....a potem sie relaksowalismy...a potem trzeba bylo i siodmej rano wstac :( i pracuje wlasnie....

.



No coś Ty, miałąś siłe pracować???? :mrgreen: Czy może kreowałas wizerunek pracownika roku :mrgreen:
A mieszkanko już uprzątnięte???

I kochana, jak tam twoja waga???
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez andrzej83 » 3 paź 2011, o 21:12

kasiorek43 napisał(a):Ja mam nadzieję, ze faktycznie siedziałeś, bo chciałeś :wink: :wink:
Miło się gadało i szybko mi noc zleciala i sniadanko pyyychota :D


Poważnie i niech nikt nikomu nie kopie dołków. Proszę :)
Faktem jest że lepiej się czułem zanim trafiłem na to forum, ale namiary dostałem od poradnia@116123.edu.pl.

Więc nie bez powodu.... :(

A mój temat narodził się z myślą rozmowy wieczornej.
Mały przykład; Rozmawiałem dawno temu z jeszcze koleżanką(Na jej działce w domku pod kocykiem(w ubraniu co by nie było skojarzeń) do 6 rano, na 7 miałem do pracy. :D

Co ja biedny zrobię że jak z kimś mi miło się rozmawia to nie liczę czasu. :D

Myślę że nie zraziłaś się do mnie i jeszcze nie raz pogadamy :kwiatek: Bardzo chętnie.

Dla mnie nie ma ograniczeń, jestem w stanie się ograniczyć sam. :)

Jeżeli z kimś znajdę temat, to sen jest nie istotny, może to złe dla organizmu. :)

Ale ja czuję się świetnie, w którymś poście wcześniej napisałem. Wysypiam się. Na prawdę!!!....

Przepraszam cię że tak wyszło, na prawdę nie spodziewałem się takiego odzewu w tym temacie. :haha:

Choć wirtualny, ale przyjmij to odemnie :kwiatek: :cmok: :cmok: :cmok: :cmok:
Avatar użytkownika
andrzej83
 
Posty: 1248
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 13:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez Księżycowa » 3 paź 2011, o 21:21

Ja mam nadzieję, ze nie sama ta przepychanka tutaj pogorszyła Ci nastrój...

Dziękuję... wirtualny czy nie, ale szczery i to się liczy :)

No mam nadzieję, że forum Ci będzie pomocne już teraz... :)
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez andrzej83 » 3 paź 2011, o 21:24

Sansevieria napisał(a):Ech, Andrzeju, na pokuszenie mi ten wątek założyłeś :D wczoraj się powstrzymałam tylko siłą woli i rozsądku przed dołączeniem około pierwszej.
Ja jestem "sowa" i mój optymalny czas zasypiania to między drugą a trzecią. A ten paskudny budzik dzwoni o poranku... tak z mojego "sowiego" punktu widzenia zycie społeczne jest dodupnie ustawione, "sowy" są grupą uciemiężoną :uoeee:


Jeżeli nie idę spać, to z każdym bardzo chętnie pogadam, bywa czasem że padnę wcześniej, ale to jak kręgosłup mi siada i odczuwam wtedy zmęczenie mocniej i śpię jak dziecko. Niestety, albo stety, jak jest w miarę dobrze, to mam nie spożytkowaną energie. Może dla tego że od małego dziecka haruje jak WÓŁ. :haha: :haha: :haha:

Na prawdę policzę dni, na palcach kiedy odsypiam w dzień :D
Avatar użytkownika
andrzej83
 
Posty: 1248
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 13:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pogaduszki Wieczorne.

Postprzez andrzej83 » 3 paź 2011, o 21:27

kasiorek43 napisał(a):Ja mam nadzieję, ze faktycznie siedziałeś, bo chciałeś :wink: :wink:
Miło się gadało i szybko mi noc zleciala i sniadanko pyyychota :D


Na prawdę jest wszystko porządku i czuję się zaproszony na śniadanko. Może i szkoda że wirtualne po takiej aferze.
:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Avatar użytkownika
andrzej83
 
Posty: 1248
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 13:35
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości

cron