Roz

Problemy z partnerami.

Roz

Postprzez Donata » 5 sty 2008, o 22:54

Czy uważacie, ze ludzie po przejsciach maja szanse na udane zwiazki? moj mezczyzna jest po rozwodzie, akceptuje to, ale czasami zastanawiam sie bo tak naprawde nie znam jego przeszlosci, tamtej strony zycia. Jest kochany, kocham go, ale no wlasnie czy na dluzsza mete bede w stanie to zaakceptowwac
Donata
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 sty 2008, o 20:30

Postprzez Justa » 5 sty 2008, o 23:08

Na pierwsze pytanie moja odpowiedź brzmi: TAK. Ludzie po przejściach jak najbardziej mają szansę na udane związki.

A czy TY będziesz w stanie w dalszej perspektywie zaakceptować przeszłość swojego partnera - i jaką masz na to szansę - to już musisz sama sobie odpowiedzieć.

Ja znam swoje ograniczenia na tyle, że wiem, iż sama osobiście nie ułożyłabym życia z facetem po rozwodzie. Ale to ja.

Ty możesz mieć zupelnie inaczej. :-)
Justa
 
Posty: 1884
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 18:06

Re: Roz

Postprzez ewka » 6 sty 2008, o 02:01

Donata napisał(a):Jest kochany, kocham go, ale no wlasnie czy na dluzsza mete bede w stanie to zaakceptowwac

Jeśli naprawdę kochasz, to zaakceptujesz... no bo dlaczego nie? Tamta strona się teraz nie liczy - teraz liczy się ta Wasza wspólna strona. I tego bym się trzymała. I jakaś wydajesz się taka pełna obaw... chyba o wszystko. Dlaczego? Sił Ci zbraknie na prawdziwe życie, a może szkoda byłoby?

Pozdrówka
:D
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 346 gości

cron