Macierzyństwo...

Rozmowy ogólne.

Re: Macierzyństwo...

Postprzez pozytywnieinna » 15 wrz 2011, o 21:07

wiecie co jest najfajniejsze u krolewny, jak idziemy ulica, czy gdziekolwiek i slysze caly czas "to to?" co ja sie natlumacze :lol: i wszystko chce robic sama, auto tez otwiera sama (kluczyk wsadza do zamka), odsuwa mi reke i stanowczo mowi "JA", smiac mi sie chce
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: Macierzyństwo...

Postprzez limonka » 15 wrz 2011, o 22:55

a u mnie dzis moj maly wpada rano o 6 (ten dwulatek) i mowi "dzien dobry" a my w smiech:):)
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Macierzyństwo...

Postprzez Bianka » 15 wrz 2011, o 23:49

Hehe dzieciaki są niemożliwe:)
Moja jest taka spryciula, że jak nie chce spać i koniecznie chce wyjść z łóżeczka a mama jest nieugięta to udaje, że chce na nocnik a jak ją posadzę to ucieka:) pytam czy chce kupę a ona odpowiada z uśmiechem "tak":) Ale mama nigdy nie wie czy to akurat oszustwo czy faktyczny stan więc sadza:)
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Macierzyństwo...

Postprzez limonka » 16 wrz 2011, o 01:17

u mnie to normalka...krzyczy siku..po 5 sekundach..juz:) a tam pusto :mrgreen: z lozka dalej nie moze sam wyskoczyc :mrgreen:
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Macierzyństwo...

Postprzez caterpillar » 16 wrz 2011, o 11:04

Bianka specjalnie 4 U ;)


Zastanawiasz sie czy pracuje?? oooo tak JESTEM MAMA. To sprawia ,ze jestem zarowno budzikiem, kucharka, sprzataczka, kelnerka,lekarzem, niania, pielegniarka,strozem,fotografem,doradca,szoferem,studentka,organizatorka przyjec,osobistym asystentem,ksiegowa,BANKOMATEM,pocieszycielka,nigdy nie mam urlopu, wolnych dni ani placone kiedy jestem chora.Pracuje dzien i noc.Jestem na dyzurze cala dobe do konca mojego zycia. DUMNA MAMA



:)
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Macierzyństwo...

Postprzez Bianka » 16 wrz 2011, o 11:59

Cat dzięki :buziaki:
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Macierzyństwo...

Postprzez Honest » 16 wrz 2011, o 17:21

limonka napisał(a):a u mnie dzis moj maly wpada rano o 6 (ten dwulatek) i mowi "dzien dobry" a my w smiech:):)



O ranyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, o tak nieludzkiej porze???????????????????????? :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Macierzyństwo...

Postprzez limonka » 16 wrz 2011, o 19:31

jak zostaniesz mama tego sie spodziewaj:):) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: spanie do 9 tylko w niedziele jak moz jest na dyzuze, ale nawet wtedy wczesniej sie budze...kiedys spalam do 12!!! :mrgreen:
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Macierzyństwo...

Postprzez limonka » 16 wrz 2011, o 19:46

hej mamy...a co myslicie jesli kobieta decyduje sie tylko na jednego potomka??? ma kase tylko po prostu jej sie nie chce wiecej bo ciezko etc. tak mi to przyszlo do glowy bo teraz starszy jest rano w przedszkolu i mam tylko jednego..i jakos tak mu czasem smutno ciagle pyta kiedy tamten wroci :roll:
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Macierzyństwo...

Postprzez sikorka » 16 wrz 2011, o 20:25

jedno dziecko - newer! :twisted: jak juz to kolo 3 bym chciala, ale oczywiscie jesli jakas panna chce to jej wybor. mnie by bylo za nudno, a i dzieciaki lepiej sie w stadzie chowaja ;)
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Macierzyństwo...

Postprzez Bianka » 16 wrz 2011, o 20:32

Ja też zawsze chciałam 3:) ale teraz sobie nie wyobrażam, 2 wystarczy, jednemu smutno, choć rodzicom pewnie łatwiej...
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Macierzyństwo...

Postprzez Justa » 16 wrz 2011, o 20:50

Ja kiedy nie mialam dzieci, to tez myslalam o trojeczce - to ciagle wedlug mnie optymalna liczba - ale teraz jestem prawie pewna, ze zostane przy dwojce. Rozne czynniki maja na to wplyw, wielorakie - poczawszy od ciazy poprzez energie wlasna, czas, ktory moge poswiecic dzieciom, finanse itp.
Ale!!! Nigdy nie mow nigdy, bo jesli sie nam "zdarzy", to... "wychowamy jak wlasne". ;-) :mrgreen: :gites:
Justa
 
Posty: 1884
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 18:06

Re: Macierzyństwo...

Postprzez Justa » 16 wrz 2011, o 20:54

limonka napisał(a):hej mamy...a co myslicie jesli kobieta decyduje sie tylko na jednego potomka??? ma kase tylko po prostu jej sie nie chce wiecej bo ciezko etc.
Uwazam, ze jak najbardziej ma prawo zostac przy jednym. Nawet wiecej - ma prawo nie chciec miec dzieci wcale, pomimo warunkow, finansow itp.

limonka napisał(a): tak mi to przyszlo do glowy bo teraz starszy jest rano w przedszkolu i mam tylko jednego..i jakos tak mu czasem smutno ciagle pyta kiedy tamten wroci :roll:
Mysle, ze to jest troche co innego, bo mlodszy przez cale swoje zycie doswiadczal obecnosci brata, wiec towarzystwo starszego jest dla mniejszego czyms tak naturalnym jak powietrze. No i zrozumiale calkiem, ze teskni, bo nie przywykl do bycia samemu.
Justa
 
Posty: 1884
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 18:06

Re: Macierzyństwo...

Postprzez limonka » 16 wrz 2011, o 21:07

Bianka napisał(a):Ja też zawsze chciałam 3:) ale teraz sobie nie wyobrażam, 2 wystarczy, jednemu smutno, choć rodzicom pewnie łatwiej...
:mrgreen: :mrgreen: aby do 2 lat potem to z gorki:) az uderza lata nastoletnie:):)
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Macierzyństwo...

Postprzez limonka » 16 wrz 2011, o 21:08

Justa napisał(a):
limonka napisał(a):hej mamy...a co myslicie jesli kobieta decyduje sie tylko na jednego potomka??? ma kase tylko po prostu jej sie nie chce wiecej bo ciezko etc.
Uwazam, ze jak najbardziej ma prawo zostac przy jednym. Nawet wiecej - ma prawo nie chciec miec dzieci wcale, pomimo warunkow, finansow itp. pewnie tak..tylko jakos temu dziecku smutno ...a moze tylko mi sie tak wydaje bo moj "mial" brata caly czas a teraz jest pare godzin sam :roll:
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości