Macierzyństwo...

Rozmowy ogólne.

Re: Macierzyństwo...

Postprzez limonka » 6 wrz 2011, o 20:02

wiem co za ulga:):)
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Macierzyństwo...

Postprzez Honest » 6 wrz 2011, o 20:04

limonka napisał(a):wiem co za ulga:):)



A jak wrazenia starszaka??????
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Macierzyństwo...

Postprzez Bianka » 6 wrz 2011, o 20:58

caterpillar napisał(a):
dzieci tez najchetniej spaly by z rodzicami nawet do 6 roku zycia w ich lozku wiec prosze bardzo zaspakajaj sobie wszelkie potrzeby jak masz ochote.

jesli ktos ma chec i wiedze to spokojnie znajdzie sposob bez zostawiania ryczacego dziecka w pokoju


bedzie dobrze!


Wzięłam małą raz do łóżka i ostatni:) ona spała pięknie za to ja przez cały ten czas w jednej pozycji, obudziłam się zdrętwiała, zresztą to był pół sen pół czuwanie, także tego błędu udało mi się uniknąć:)

Właśnie ją uśpiłam, zasnęła sama w łóżeczku:) uff...siedzę, nie gadam i staram się nie nosić, dziś nie nosiłam, chciała do łóżeczka, trochę się pokulała w nim i zasnęła sama, tzn byłam obok ale tylko byłam:)
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Macierzyństwo...

Postprzez limonka » 6 wrz 2011, o 21:07

Honest napisał(a):
limonka napisał(a):wiem co za ulga:):)



A jak wrazenia starszaka??????

chyba pozytywne bo chce wrocic jutro:):)
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Macierzyństwo...

Postprzez Honest » 6 wrz 2011, o 21:08

limonka napisał(a):
Honest napisał(a):
limonka napisał(a):wiem co za ulga:):)



A jak wrazenia starszaka??????

chyba pozytywne bo chce wrocic jutro:):)



Rewelacja!!!!!!! A jak z pieluchami?????????? Ogarnięta sprawa???
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Macierzyństwo...

Postprzez ophrys » 6 wrz 2011, o 21:17

Bianka napisał(a):Właśnie ją uśpiłam, zasnęła sama w łóżeczku:) uff...siedzę, nie gadam i staram się nie nosić, dziś nie nosiłam, chciała do łóżeczka, trochę się pokulała w nim i zasnęła sama, tzn byłam obok ale tylko byłam:)


Czyli jest dobrze :) :ok:
Avatar użytkownika
ophrys
 
Posty: 1346
Dołączył(a): 10 paź 2008, o 14:18

Re: Macierzyństwo...

Postprzez caterpillar » 6 wrz 2011, o 21:28

Właśnie ją uśpiłam, zasnęła sama w łóżeczku:) uff...siedzę, nie gadam i staram się nie nosić, dziś nie nosiłam, chciała do łóżeczka, trochę się pokulała w nim i zasnęła sama, tzn byłam obok ale tylko byłam:)


no i super!

czyli znalazlas sposoba? :wink:

dobrze to zrobi twojemu kregoslupowi
oby tak dalej
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Macierzyństwo...

Postprzez Bianka » 6 wrz 2011, o 22:05

No idzie ku dobremu odpukać:) ja tak robię od dłuższego czasu, wieczorem to jakoś działa, gorzej z drzemką w ciągu dnia, bez noszenia ciężko...
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Macierzyństwo...

Postprzez pozytywnieinna » 6 wrz 2011, o 22:08

limonka, suppeer z tym przedszkolem, u mnie nadal makabra zlobkowa. no i moje dziecie powinno dostawac wyplate, uslyszalam dzis "a jaka ona pomocna jest, prosze, zeby przyniosla, zaniosla, pomogla i ona to robi" dobrze,ze sie babie do gardla nie rzucilam.

ale dzis maruda mnie pogryzla rano, tak nie chciala zostac... a ona nie ma takich odruchow, w zadnej sytuacji :( nie wiem, co to dalej bedzie!
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: Macierzyństwo...

Postprzez caterpillar » 7 wrz 2011, o 14:19

kurcze przykre, bo widze ,ze jak sie pierdzieli to w kazdej dziedzine .Mam nadzieje ,ze przywyknie

No idzie ku dobremu odpukać:) ja tak robię od dłuższego czasu, wieczorem to jakoś działa, gorzej z drzemką w ciągu dnia, bez noszenia ciężko...


ja tez mialam problem z drzemka popoludniowa do ok roku potem stopniowo nauczyla sie sama zasypiac bez glaskania czy nawet czase pobujania.
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Macierzyństwo...

Postprzez Bianka » 7 wrz 2011, o 16:47

W nocy miałam jazdę, obudziła się jak było ciemno jeszcze i do świtu próbowałam uśpić, na rękach gały otwarte, w łóżeczku płacz i na ręce, odkładałam z 80 razy w końcu się poddała i leżała sama, ale gały otwarte, w końcu jak już robiło się jasno zaczęła usypiać, zasnęła i po 5 min. z rykiem się obudziła, okazało się tym razem że to komar :roll: ubiłam i zasnęła..efekt taki że nie mogę nawet dzbanka w ręce utrzymać, bo nadgarstki nie dają rady, jeden spuchnięty! o kręgosłupie nie wspominam!
Przed południem usypiał mąż i sami nie wiedzieliśmy już czy słusznie ją usypiamy bo darła się w niebo głosy ale jakby ją postawić to się słaniała, tarła oczy itp
Chyba za wcześnie ją pochwaliłam...
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Macierzyństwo...

Postprzez limonka » 7 wrz 2011, o 22:25

DZIS jak go odrzucalam plakal:( chyba zdal sobie sprawe ze to bedzie czesciej niz raz na tydzien:( on juz nie sika w papmersy , wola, albo idzie sam..niestety tam sika:( podobno na poczatku to normalka....jutro jak go odwiaze to wejdziemy i pokaze mu kibelek:) bianko...wspolczuje:(
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Macierzyństwo...

Postprzez Honest » 7 wrz 2011, o 22:45

O kurcze, Limonko, a na ile h zostaje w przedszkolu???

Może to dlatego, że wcześniej był z Tobą niemalże non stop :bezradny:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Macierzyństwo...

Postprzez Bianka » 7 wrz 2011, o 22:54

Nie tak łatwo zostawić dziecko w przedszkolu:( ja na razie sobie nie wyobrażam, chociaż często o tym myślę i o pracy..
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Macierzyństwo...

Postprzez Honest » 7 wrz 2011, o 23:18

A swoją drogą ciekawe co bedzie z ta "ustawa przedszkolną".

Limonko, dla Twojej wiadomości - uchwalono ustawę - zmieniono ust. o systemie oświaty i w efekcie zapisów samorządy podniosły koszty pobytu dziecka w przedszkolu, w niektórych przypadkach nawet o 70 %.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości