Powiadomienia na maila

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Powiadomienia na maila

Postprzez Sinusoida » 23 sie 2011, o 19:43

Szanowny Panie Adminie :)

Na wstępie spieszę donieść, iż podziwiam Twą pracę gdyż programowanie to dla mnie czarna magia. Tak więc - respect :)

Mam pytanko - prośbę. Czy opcja informowania na miala o odpowiedziach w śledzonym wątku, zostanie uruchomiona? A może powinnam gdzieś zmienić ustawienia? Jeśli taki motyw już był to przepraszam, przejrzałam forum i nic nie znalazłam.
Pozdrawiam,
Sinusoida
Avatar użytkownika
Sinusoida
 
Posty: 1225
Dołączył(a): 25 sie 2009, o 19:59

Re: Powiadomienia na maila

Postprzez administrator_Paweł » 30 sie 2011, o 01:08

Opcja jest wyłączona, jak na razie nie ma w planach włączenia tej opcji.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
administrator_Paweł
Administrator
 
Posty: 805
Dołączył(a): 29 kwi 2007, o 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Powiadomienia na maila

Postprzez Sinusoida » 31 sie 2011, o 23:14

Wielka szkoda... :( No trudno.
Avatar użytkownika
Sinusoida
 
Posty: 1225
Dołączył(a): 25 sie 2009, o 19:59

Re: Powiadomienia na maila

Postprzez Sinusoida » 7 lis 2011, o 12:22

To ja może coś innego zaproponuję. Bo to naprawdę jest utrudnienie, brak tych powiadomień. Może dałoby radę stworzyć zakładkę pt. śledzone wątki, Twoje aktywne wątki... czy w jakikolwiek inny sposób nazwane. Chodziłoby oto, że po wejściu ukazywałyby się tematy, w których uczestniczymy w dyskusji albo też zaznaczyliśmy, że chcemy je śledzić... No chyba że jest gdzieś taka opcja i wystarczy ją włączyć...
Avatar użytkownika
Sinusoida
 
Posty: 1225
Dołączył(a): 25 sie 2009, o 19:59

Re: Powiadomienia na maila

Postprzez sikorka » 7 lis 2011, o 14:03

a jak wchodzisz sin to nie masz tak, ze watki w ktorych cos nowego zostalo napisane sa oznaczone na rozowo?
a watki w ktorych Ty sie wypowiadasz oznaczone gwiazka?
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Powiadomienia na maila

Postprzez ewka » 7 lis 2011, o 14:24

Ja tak mam... no chyba wszyscy mają?
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Re: Powiadomienia na maila

Postprzez agik » 7 lis 2011, o 18:38

No i jest jeszcze "zobacz swoje posty"- masz w panelu użytkownika, zaraz obok poczty.
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Re: Powiadomienia na maila

Postprzez Sinusoida » 7 lis 2011, o 20:12

Eee, nie mam żadnych gwiazdek w "moich" wątkach... A czy to możliwe, ze dlatego iż mam włączony tradycyjny widok forum??
Jeśli chodzi o opcję - zobacz swoje posty to wiem, że taka istnieje ale mnie bardziej chodzi oto, by widzieć szybciej czy pojawiło się coś nowego w śledzonych wątkach czy też nie. By nie trzeba było po prostu otwierać po kolei wszystkich głównych zagadnień tematycznych, by zobaczyć czy w którymś się coś pojawiło czy też nie...
Avatar użytkownika
Sinusoida
 
Posty: 1225
Dołączył(a): 25 sie 2009, o 19:59

Re: Powiadomienia na maila

Postprzez sikorka » 7 lis 2011, o 20:16

Sinusoida napisał(a):Eee, nie mam żadnych gwiazdek w "moich" wątkach... A czy to możliwe, ze dlatego iż mam włączony tradycyjny widok forum??

no i po klopocie ;) zmien to w ustawieniach uzytkownika i bedzie dobrze :ok:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Powiadomienia na maila

Postprzez agik » 7 lis 2011, o 22:12

Sin, ja najprawdopodobniej tez mam standardowy styl forum, bo nic nie zmieniałam.
Pojawia się taka gwiazdka w środku ikonki kółka, którym jest oznaczony każdy temat ( kółko jest z lewej strony tytułu wątku). Przyjrzyj się temu kółku dokładnie- jest taka gwiazdka, jeśli pisałaś w danym temacie.
To naprawdę widać gołym okiem, tylko wystarczy popatrzeć.
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Re: Powiadomienia na maila

Postprzez mahika » 7 lis 2011, o 22:19

Dokładnie tak to wygląda :)
Obrazek
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Powiadomienia na maila

Postprzez Sinusoida » 8 lis 2011, o 01:05

Dzięki Mahika :) Dziwna sprawa ale u mnie wygląda to inaczej... Nie mam tego typu gwiazdek :bezradny:
Avatar użytkownika
Sinusoida
 
Posty: 1225
Dołączył(a): 25 sie 2009, o 19:59

Re: Powiadomienia na maila

Postprzez Sinusoida » 8 lis 2011, o 01:07

agik napisał(a):Sin, ja najprawdopodobniej tez mam standardowy styl forum, bo nic nie zmieniałam.


Jeśli nic nie zmieniałaś to najprawdopodobniej masz inny wygląd forum. Bo ja zmieniałam w opcjach na standardowe, na samym początku. Pozostaje mi odszukać gdzie to było i zmienić na tę drugą opcję. I wtedy zobaczyć co się będzie działo, czy to w tym tkwi problem...
Avatar użytkownika
Sinusoida
 
Posty: 1225
Dołączył(a): 25 sie 2009, o 19:59

Re: Powiadomienia na maila

Postprzez administrator_Paweł » 8 lis 2011, o 01:13

Sinusoida napisał(a):
agik napisał(a):Sin, ja najprawdopodobniej tez mam standardowy styl forum, bo nic nie zmieniałam.


Jeśli nic nie zmieniałaś to najprawdopodobniej masz inny wygląd forum. Bo ja zmieniałam w opcjach na standardowe, na samym początku. Pozostaje mi odszukać gdzie to było i zmienić na tę drugą opcję. I wtedy zobaczyć co się będzie działo, czy to w tym tkwi problem...

Styl można zmienić wchodząc do "Panel użytkownika"/zakładka "Ustawienia"/Styl forum

W tym stylu który masz teraz, wątki w których piszesz maja ikonkę z czarną kropką, a w tym drugim stylu, tak jak podała mahika jest gwiazdka.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
administrator_Paweł
Administrator
 
Posty: 805
Dołączył(a): 29 kwi 2007, o 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Powiadomienia na maila

Postprzez Sinusoida » 8 lis 2011, o 01:20

:) Właśnie tego doświadczyłam :) Zmieniłam styl forum i pojawiło się to, co wkleiła Mahika :) Dziękuję wszystkim za pomoc :kwiatek:
Avatar użytkownika
Sinusoida
 
Posty: 1225
Dołączył(a): 25 sie 2009, o 19:59

Następna strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 156 gości

cron