jak zyc bez zolpidemu?

Problemy związane z uzależnieniami.

jak zyc bez zolpidemu?

Postprzez annel » 28 gru 2007, o 00:19

bylam na tym forum bardzo dawno temu,depresja itd.Moze nadal pamietaja mnie ludzie,z ktorymi spotkalam sie w Krakowie.Serdecznie pozdrawiam,mam nadzieje,ze juz nie odwiedzaja tej strony,nie maja takiej potrzeby.Ja mam.Niestety.Problemy ze snem i zolpidemem,o ktorych dowiedzial sie moj chlopak(najwazniejsza milosc).Bralam je kilka m-cy a K.znalazl je w tegoroczna Wigilie.Nakrzyczal i przebaczyl.Jak mam zyc bez prochow,jak zasypiac nie krzywdzac nikogo...ja chyba nie potrafie.ANES INDJA albo jak kto mnie pamieta
annel
 
Posty: 8
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 00:06

Postprzez desiderata » 28 gru 2007, o 00:39

odp standardowa udaj sie po pomoc do specjalisty .
jeżeli nie chcesz to zacznij uprawiać sport który Cie tak zmęczy ze padniesz do wyra i będziesz grzecznie spać , możesz pić melisse .
ale jednak radze wizytę u lekarza
Avatar użytkownika
desiderata
 
Posty: 259
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 17:38
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez prince » 29 gru 2007, o 00:40

Witaj India!!!!!!!!
No ja cię dobrze pamiętam.Trudno zapomnieć nasz krakowski zjazd.

Ja wciąz tu jestem(nie wiem czy to dobrze czy żle)

Aniu,to juz prawie 3 lata od spotkania w Krakowie.Prawdopodobnie jestem tu ostatnim z obecnych.Raczej na pewno.
Często myślałem co u Ciebie.Jesteś w Polsce?
Szkoda ze tak długo się nie odzywalaś.
Ale cieszę się ze znów coś napisalaś,naprawdę.

I fajnie że masz wreszcie kogoś kogo kochasz.

Serdecznie pozdrawiam. :)

prince
prince
 

Postprzez annel » 30 gru 2007, o 01:41

---------- 00:26 30.12.2007 ----------

jasne ze pamietam.Jalzebym mogla zapomiec.Nie ma mnie w Polsce.Jestem w walijskich klimatach.Pracuje,mieszkam z kims,ktyo mnie kocha i rozumie.Z K.zjadlam juz niejedna beczke przyslowiowej soli.Probuje mnie zrozumiec.Stara mi sie pomoc jak tylko moze.A jednak problemyze snem powrocily.Moze bylo mi tak latwiej.Prince,pamietam imie,nie chce pisac.Napisz do mnie jesli masz nadal mojego maila.Czekam,martwie sie.Mi sie w miare ulozylo,mam nadzieje,ze dasz napiszesz,iz tobie tez.Choc troszke.Czekam K.

---------- 00:30 ----------

jak bardzo niepoprawnie to napisalam,to przez ten alkohol tegoz wieczora,wieczoru...a mialam byc polonistka...brak slow.K napisz,chocby na forum i nie zwazaj na bledy.

---------- 00:34 ----------

desiderata...pamietam cie z tego forum.Nawet przyszlo mi to do glowy ale ciezko sie zebrac o 23 w zimowy wieczor.Lepiej wziac procha.Tak mi sie wydawalo.Ja chce normalni zasypiac i budzic sie.Zyc normalnie i tak funkcjonowac.Powiedz mi,co zrobic,zeby nastepnym razem,kiedy pojde do lekarza nie zostawic recepty zwrotnej albo nie prosic o nastepna?O czym mam myslec i jak znalezc w sobie sile?

---------- 00:41 ----------

ogladam gumisie...lepsze niz feta czy ziolo.Moze bedzie lepsze niz zolpidem?????????????
annel
 
Posty: 8
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 00:06


Powrót do Uzależnienia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 364 gości

cron