poszedl do sadu

Problemy związane z depresją.

Re: poszedl do sadu

Postprzez Sanna » 23 sie 2011, o 22:23

pozytywnieinna napisał(a):aaa zapomnialam Wam powiedziec, auto sluzbowe jest!!

i kto nim teraz jezdzi?????????????????????????????? SZEFOWA!! cytuje "dam Ci je za kilka dni, bo wiesz musze kupic apteczkeitd., a to potrwa kilka dni!"

no to dalej nie komentuje....


Zgłoś do właściciela i nie daj sobie wejść na głowę - auto przydałoby Ci się na sobotę.
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Re: poszedl do sadu

Postprzez Honest » 23 sie 2011, o 22:23

Tez myślałam o tym, aby zadzwonić do właściciela.

A co do soboty, to pozytywna, możesz używac auta prywatnie???
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: poszedl do sadu

Postprzez pozytywnieinna » 23 sie 2011, o 22:25

sanna, wlasciciel stal obok i nie zareagowal, kupuja drugie auto, bo szefowa wpadla w szal :bezradny:

jak ja bardzo chcialabym im powiedziec pocalujcie sie w d...
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: poszedl do sadu

Postprzez Sanna » 23 sie 2011, o 22:26

Aaaa, to pozostaje jedynie męczyć ją codziennie i nagabywać ...
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Re: poszedl do sadu

Postprzez pozytywnieinna » 23 sie 2011, o 22:30

tak myslalam o tej firmie, co mam w sobote, ze widac szacunek do czlowieka od poczatku, przemaglowali mnie kilkakrotnie, nim mnie sciagneli, zaakceptowali to, ze pracuje obecnie, wiec umowili sie na sobote...

no musze tam pojechac i fajnie by bylo pracowac w firmie z mozliwosciami.
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: poszedl do sadu

Postprzez Honest » 23 sie 2011, o 22:31

pozytywnieinna napisał(a):sanna, wlasciciel stal obok i nie zareagowal, kupuja drugie auto, bo szefowa wpadla w szal :bezradny:

jak ja bardzo chcialabym im powiedziec pocalujcie sie w d...



Co za facet :roll: Pantoflarz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Niedługo im powiesz co myślisz!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie zapomnij wspomnieć o nowym uposażeniu :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: poszedl do sadu

Postprzez pozytywnieinna » 23 sie 2011, o 22:34

jak sie uda z nowa praca, to normalnie na kolanach do czestochowy pojde, a teraz pedze na kolanach do lozka ...
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: poszedl do sadu

Postprzez Honest » 23 sie 2011, o 22:37

pozytywnieinna napisał(a):jak sie uda z nowa praca, to normalnie na kolanach do czestochowy pojde, a teraz pedze na kolanach do lozka ...



Kochana, zaczynam myśleć, że życie rzuca kłody pod nogi takim gwiazdom jak Ty, bo po prostu wszystkie kłody odrzucasz na bok i jeszcze posprzatasz drogę!!!!!!!!

Nawet nie wiesz, jak się cieszę...

Marchewa mówi dobranoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: poszedl do sadu

Postprzez imprecha » 23 sie 2011, o 22:56

Pozytywna,cieszę się i pozdrawiam znad morza
imprecha
 

Re: poszedl do sadu

Postprzez Honest » 23 sie 2011, o 22:56

Pozytywna, a jakie masz warunki wypowiedzenia umowy najmu????
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: poszedl do sadu

Postprzez ophrys » 24 sie 2011, o 18:35

Pozytywna jak Ci dzień mija? :cmok:
Avatar użytkownika
ophrys
 
Posty: 1346
Dołączył(a): 10 paź 2008, o 14:18

Re: poszedl do sadu

Postprzez pozytywnieinna » 24 sie 2011, o 20:41

w pracy do d... podsuneli mi dzis warunki korzystania z samochodu!! okazalo sie, ze za prywatne km, musze placic prawie zlotowke!! na dodatek bedzie to wliczane do dochodu, pomimo, ze bede im musiala za to zaplacic, czyli wyszloby mi drozej niz dojezdzam teraz, powiedzialam, ze mam to gdzies i niech sobie sami nim jezdza. auto stoi pod firma....

odnosnie opieki, to uruchomila linie kredytowa na koncie i wzielam kobiete polecona przez sasiadke, starsza pani, mialam obawy, nie korzystalam z niej, bo mnie na nia nie bylo stac... bardzo sie cenila, ale udalo mi sie dogadac na 120 zl za te trzy dni, co dla mnie i tak jest koszmarnym wydatkiem zwazajac na to, ze place obecnie podwojnie!!

ale juz wiem, czemu ta kobieta sie tak ceni!! poprostu REWELACJA!!! pytam co robily, a mala juz do mnie wrzeszczy "huś huś", a niania, ze byly 3 godziny na spacerze, na placu zabaw, hustala ja i bawily sie w piasku, potem mala padla po 14, wiec sie przestraszylam, ze nie bedzie spala wieczorem, ale wstala po 15 i one znow poszly na spacer, po obiedzie, mala padla wieczorem, bylo totalnie spokojna, bo ta kobieta jest ostoja spokoju. niania mowila, ze ja sluchala, ze grzecznie szla, ze ANI RAZU NIE PLAKALA!!

kompletne przeciwienstwo u tamtej niani, gdzie mala NIGDY NIE BYLA NA PLACU ZABAW! chodzi samopas, nudzi sie i wrzeszczy!!!

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: zasrany tatus, :cry: :cry: :cry: tak byloby mnie stac na ta kobite!
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: poszedl do sadu

Postprzez Honest » 24 sie 2011, o 21:12

Ale lipa z autem!!!

A niania super :cmok:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: poszedl do sadu

Postprzez pozytywnieinna » 24 sie 2011, o 21:22

niania tylko na 3 dni :( potem nie mam wyjscia, musi wrocic do starej :cry: :cry:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: poszedl do sadu

Postprzez Honest » 24 sie 2011, o 21:29

Przykre to... pieniadz rzadzi swiatem...
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron