Przy kominku - zlot czarownic

Rozmowy ogólne.

Re: Przy kominku - zlot czarownic

Postprzez Honest » 7 sie 2011, o 14:19

Czy chcę??? Jakbys mieszkała bliżej, to bym Cię zatrudniła na mojego dekoratora wnętrz :haha: :haha: :haha:

Potrzebuję zmian, jakos tak ostatni remont kojarzy mi się z poprzednia pracą :roll: Garderobę zmieniłam diametralnie, teraz czas na chatę!!!!!

A za inspiracje będe wdzięczna!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale najchetniej to nauczyłabym się od Ciebie gotować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Przy kominku - zlot czarownic

Postprzez pozytywnieinna » 7 sie 2011, o 14:42

a ja zrobilam placek z jablkami :D no teraz bede miala 200 kg, obzeramy sie z maruda szarlotka i zaraz plackiem, a najlepsze bylo obieranie jablek, najpierw "mysza" je gryzla, a potem mama kroila i obierala, a potem "mysza" wyzerala z michy,

wymordowalam marude na rowerku, w piachu i na hustawce, potem zakupami i pieczeniem ciasta i padochla, wiec popoludniu znow musze zmordowac, tylko nie wiem, czy nie padne przed nia! :D
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: Przy kominku - zlot czarownic

Postprzez pozytywnieinna » 7 sie 2011, o 14:47

Honest napisał(a):Nieźle zatem :shock: U mnie w sklepikach przyosiedlowych ceny sa zbliżone do marketowych, a w jednym, to nawet niektóre rzeczy są tańsze!!!!!!!!!!!!

Ja za to wiesz co, nie mogę wyjśc z podziwu, ile ja za wode płacę!!!!!!!! W sensie, ile jej zużywam :shock: Od stycznia do czerwca zuzyłam prawie 35 m3. Nikt z moich znajomych tyle nie "przelewa". A wydaje mi sie, że oszczędzam!!!! A prąd??? Mieszkam sama a rachunek prawie 150 zł na 2 m-ce.



honest, my w dwojke, zuzywamy okolo 4 m3 w miesiacu, w danii wychodzilo mi (w ostatnim miesiacu) 30 m3 w miesiacu!!! nierealne, zeby zuzyc, nie zdazylam juz wezwac kogos, aby sprawdzil, ale wiem, ze raz mialam problem z podlaczeniem pralki i wzroslo mi znacznie zuzycie, przyszedl pan, przeinstalowal waz i spadlo 3 krotnie!

prad to u mnie makabra, a oszczedzam jak moge :( ale najgorsze, ze w pradzie najwyzsze sa oplaty stale, a nie samo zuzycie, podobnie jest z gazem
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: Przy kominku - zlot czarownic

Postprzez imprecha » 7 sie 2011, o 15:29

A ja zrobiłam dżemy z borówek,a szarlotkę uwielbiam i pewnie wieczorem zrobię.
A wiecie jakie pyszne jest kruche ciasto z takimi borówkami?
imprecha
 

Re: Przy kominku - zlot czarownic

Postprzez blanka77 » 7 sie 2011, o 15:35

Nie wiem jak smakuje, ale chętnie spróbuję :)

Gratuluję przetworów. Ja robiłam dżem z truskawek, bo bardzo lubię. A mama mi dzisiaj powiedziała, żebym szykowała półki na przetwory i szybko je od niej zabierała bo jej się półki pourywają. Dobrze, że ona to robi z przyjemności, bo inaczej nie miałabym sumienia ich zabierać. A tak to siedzi babcia z dziadkiem w domu i sobie wymyśla :) Nie powiem, póki co korzystam z tego. Bo jednak lubię jak czasami zjem coś, czego sama nie przygotowywałam. A od mamusi zawsze smakuje :)

Ja od wczoraj mam ochotę na pączki, ale potrzebuję żeby mi ktoś dał kopa do kuchni :)

Może Ty imprecho? :)

Posprzątałam wreszcie i siedzę bo podłoga schnie.
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Re: Przy kominku - zlot czarownic

Postprzez blanka77 » 7 sie 2011, o 15:38

Honest, a jaki styl preferujesz (chodzi mi o dekorację/urządzanie wnętrz) ? Bo ja lubię rzeczy naturalne typu drewno, kamienie i wiele innych rzeczy wytworzonych przez naturę :)

Powiedz mi też jak wygląda Twój pokój i czy będzie to typowa sypialnia z dużym łóżkiem, czy kanapa rozkładana. Takie detale jeśli możesz :) ułatwią mi sprawę.

A tak w prezencie to mogę Ci zrobić lampę z tykwy jeśli chcesz....
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Re: Przy kominku - zlot czarownic

Postprzez ophrys » 7 sie 2011, o 16:07

Cześć Kochane :buziaki:

Ja tylko na chwilkę niestety, zarobiona jestem :bezradny:
Ale potem poczytam o tym urządzaniu wnętrz, bo temat bliski mojemu sercu. Własną chałupę sama od zera projektowałam :)

Trzymajcie się i nie piszcie za (bardzo) dużo, bo nie nadrobię :mrgreen:
Avatar użytkownika
ophrys
 
Posty: 1346
Dołączył(a): 10 paź 2008, o 14:18

Re: Przy kominku - zlot czarownic

Postprzez Honest » 7 sie 2011, o 16:30

pozytywnieinna napisał(a):
Honest napisał(a):Nieźle zatem :shock: U mnie w sklepikach przyosiedlowych ceny sa zbliżone do marketowych, a w jednym, to nawet niektóre rzeczy są tańsze!!!!!!!!!!!!

Ja za to wiesz co, nie mogę wyjśc z podziwu, ile ja za wode płacę!!!!!!!! W sensie, ile jej zużywam :shock: Od stycznia do czerwca zuzyłam prawie 35 m3. Nikt z moich znajomych tyle nie "przelewa". A wydaje mi sie, że oszczędzam!!!! A prąd??? Mieszkam sama a rachunek prawie 150 zł na 2 m-ce.



honest, my w dwojke, zuzywamy okolo 4 m3 w miesiacu, w danii wychodzilo mi (w ostatnim miesiacu) 30 m3 w miesiacu!!! nierealne, zeby zuzyc, nie zdazylam juz wezwac kogos, aby sprawdzil, ale wiem, ze raz mialam problem z podlaczeniem pralki i wzroslo mi znacznie zuzycie, przyszedl pan, przeinstalowal waz i spadlo 3 krotnie!

prad to u mnie makabra, a oszczedzam jak moge :( ale najgorsze, ze w pradzie najwyzsze sa oplaty stale, a nie samo zuzycie, podobnie jest z gazem



Czyli jednak może być coś spindolone :? No bo ja basenu w chacie nie mam, żeby tyle szło!!!!!!

No a Ty jak masz ogrzewanie na prąd, to faktycznie cięzko :? Choć zalezy jaka zima będzie.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Przy kominku - zlot czarownic

Postprzez Honest » 7 sie 2011, o 16:34

blanka77 napisał(a):Honest, a jaki styl preferujesz (chodzi mi o dekorację/urządzanie wnętrz) ? Bo ja lubię rzeczy naturalne typu drewno, kamienie i wiele innych rzeczy wytworzonych przez naturę :)

Powiedz mi też jak wygląda Twój pokój i czy będzie to typowa sypialnia z dużym łóżkiem, czy kanapa rozkładana. Takie detale jeśli możesz :) ułatwią mi sprawę.

A tak w prezencie to mogę Ci zrobić lampę z tykwy jeśli chcesz....



O jeny, no coś Ty... nie mogłabym przyjać tak pracochłonnego prezentu... Kochana jesteś!!!!!!!! :cmok:

A co do wystroju, to mam małe mieszkanko, teraz malnę duży pokój na dwa odcienie żóltego, meble mam w kolorze olchy, kanapa brązowa, ale bardzo wygodna i sporych rozmiarów (nie wersalka, inna). A mały pokój mam mały i chce wziąć lóżko mojej mamy.... mam zabudowaną szafę, ale taką bez szału :?

teraz chce malnąć znowu mieszkanie, a takie dodatki to planuję sukcesywnie kupować ;)
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Przy kominku - zlot czarownic

Postprzez wera » 7 sie 2011, o 16:58

Cześć Dziewczyny.

U mnie w miarę dobrze, przynajmniej jeżeli chodzi o kwestię zawodowe. W pracy chyba na prawdę się wykazałam, bo na ogół wszyscy mnie tam chwalą. Całkiem niechcący załatwiłam swojemu bratu pracę na tej samej stacji.
A w domu jak to w domu...różnie bywa.
Ogólnie jestem strasznie zmęczona tym tygodniem.
Avatar użytkownika
wera
 
Posty: 2932
Dołączył(a): 23 paź 2008, o 00:04
Lokalizacja: Szczecin

Re: Przy kominku - zlot czarownic

Postprzez Honest » 7 sie 2011, o 17:06

Wera w tym tygodniu jakaś aura chyba byla na zmęczenie.
Ważne, ze w pracy jest ok.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Przy kominku - zlot czarownic

Postprzez wera » 7 sie 2011, o 17:09

Wiesz, praca w nocy po 12h robi swoje. A w dzień zwłaszcza u mnie w domu, ciężko jest odpocząć, wyspać się itd.
Avatar użytkownika
wera
 
Posty: 2932
Dołączył(a): 23 paź 2008, o 00:04
Lokalizacja: Szczecin

Re: Przy kominku - zlot czarownic

Postprzez blanka77 » 7 sie 2011, o 17:11

Honest napisał(a):
blanka77 napisał(a):Honest, a jaki styl preferujesz (chodzi mi o dekorację/urządzanie wnętrz) ? Bo ja lubię rzeczy naturalne typu drewno, kamienie i wiele innych rzeczy wytworzonych przez naturę :)

Powiedz mi też jak wygląda Twój pokój i czy będzie to typowa sypialnia z dużym łóżkiem, czy kanapa rozkładana. Takie detale jeśli możesz :) ułatwią mi sprawę.

A tak w prezencie to mogę Ci zrobić lampę z tykwy jeśli chcesz....



O jeny, no coś Ty... nie mogłabym przyjać tak pracochłonnego prezentu... Kochana jesteś!!!!!!!! :cmok:

A co do wystroju, to mam małe mieszkanko, teraz malnę duży pokój na dwa odcienie żóltego, meble mam w kolorze olchy, kanapa brązowa, ale bardzo wygodna i sporych rozmiarów (nie wersalka, inna). A mały pokój mam mały i chce wziąć lóżko mojej mamy.... mam zabudowaną szafę, ale taką bez szału :?

teraz chce malnąć znowu mieszkanie, a takie dodatki to planuję sukcesywnie kupować ;)



Dasz radę, nie trzeba przecież mieć wszystkiego na raz.

Lampa jest pracochłonna, ale ja lubię wiercić dziury :) Dla mnie to żaden problem. Mam jedną wolą tykwę, jeśli Ci kształt nie będzie odpowiadał, to może uda się wybrać z tych, co mam nadzieję mi urosną :) Taka lampa nie musi być wisząca, może być stojąca. Mam nawet na "składzie" fajne konary drzew (takie powyginane w ciekawe kształty) i z nich można zrobić podstawę. Nie namawiam Cię, jeśli chcesz to dla mnie nie ma problemu.
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Re: Przy kominku - zlot czarownic

Postprzez Honest » 7 sie 2011, o 17:11

A dniówek nie masz????
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Przy kominku - zlot czarownic

Postprzez wera » 7 sie 2011, o 17:16

Mam, ale u nas pracuję się tydzień na dniówkach i 2 tygodnie na nockach, a w miedzy czasie oczywiście wolne.
Avatar użytkownika
wera
 
Posty: 2932
Dołączył(a): 23 paź 2008, o 00:04
Lokalizacja: Szczecin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron