Macierzyństwo...

Rozmowy ogólne.

Re: Macierzyństwo...

Postprzez limonka » 7 sie 2011, o 16:28

sikorka napisał(a):imprecho, nie tylko wulgaryzmy obrazaja. przemoc w bialych rekawiczkach jest rownie przykra.
WIDZE ZE TERAZ INACZEJ SPIEWASZ BO NIC NIE ZNALAZLAS...
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Macierzyństwo...

Postprzez limonka » 7 sie 2011, o 16:32

radzisz Biance zeby nie sluchala "bzdur"..a sama sie przez pare stron tlumaczylas w ktoryms watku dlaczego tescia oddalas do domu opieki...tez pozrzucalas epitetami...
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Macierzyństwo...

Postprzez Honest » 7 sie 2011, o 16:40

Limonko, Impresjo, myślę, że szkoda naszego czasu na jakiekolwiek tłumaczenia.
Cieszmy sie tym, że takie nie jesteśmy.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Macierzyństwo...

Postprzez limonka » 7 sie 2011, o 16:40

imprecha napisał(a):Sikorko,chyba brak słońca na urlopie spowodował Twoje dziwne zarzuty.
Nie jestem niczyim adwokatem,ale Ty też ie bądź.
Dziewczyny się dogadały,jest porozumienie,a Ty wchodzisz z rozjątrzaniem.
Nigdzie limonka nie napisała,że jest super mamą,ale na pewno nią jest,a to ,że dała klapsiora dziecku to nie świadczy o tym ,że nią nie jest.Wyciągasz jakieś dziwne oszczerstwa i interpretujesz je na swój sposób przypominający najgorszą odmianę dziennikarzy brukowców,co żerują na awanturkach.
To ,że limonka zapytała,dlaczego się zdecydowali na dziecko wyciągnęłaś z kontekstu przerabiając jak owi dziennikarze brukowców sens wypowiedzi zwykłego pytania,na zarzut,że bianka nie powinna mieć dziecka-Bianka tez tak zrobiła.
A pytanie limonki było konsekwencją dłuższej wymiany poglądów i sens jego był inny-doczytaj.
:oklaski:
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Macierzyństwo...

Postprzez Honest » 7 sie 2011, o 17:04

sikorka napisał(a):o kurcze, ale kociol :szok:
bianko,limonko dziwisz sie biance ze sie zdecydowala na dziecko nie majac super warunkow finansowych? spojrz na siebie - sama masz dwoje dzieci, chcesz miec kolejne a nie pracujesz. ciesz sie ze masz faceta co sporo zarabia i Ty mozesz sobie pozwolic na brak wkladu finansowego. a pomyslalas co bys zrobila gdyby nie daj Bog cos mu sie stalo? albo poszedl sobie do innej panny? jak bys wtedy umiala zyc z dwojka czy trojka dzieci bez kasy? zanim zaczniesz innych krytykowac i wyliczac im czy powinni miec dzieci czy nie to sie zastanow nad swoim zyciem. co sie tak bianka przejmujesz? Ty za nia rachunki placisz czy pieluchy kupujesz? wiec zejdz z niej bo jest dorosla i to ona zdecyduje ze bedzie chciala dalej tak zyc czy nie.
iaki:



Lepiej pilnuj swojego faceta. Boli cię to, że Limonce się wiedzie, że ma CUDOWNEGO MĘŻA, zdrowe DZIECI i ŻYJE NA DOBRYM POZIOMIE. poza tym Limonka ze swoimi ZNAKOMITYMI STUDIAMI i INTELIGENCJĄ jak bedzie CHCIAŁA iśc do pracy, to znajdzie ja na pstryknęcie palcami. Więc martw się o siebie.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Macierzyństwo...

Postprzez limonka » 7 sie 2011, o 17:13

sikorku tu bez wkladu 20% wkladu finasowego to tylko klamke mzna pocalowac i co najwyzej dostak kopa w 4 litery...i nie przypominam sobie zebym cie informwala o tym ile i czy dalam wklad finansowy..no chyba ze czytasz w mojej glowie :mrgreen:
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Macierzyństwo...

Postprzez limonka » 7 sie 2011, o 17:16

a gdyby nie daj bog mu cos sie stalo to mamy wysoka polise na zycie..dorosli, odpowiedzialni ludzie ktorzy maja potomstwo (szczegilnie w tym kraju) tak podchodza do spraw, zeby nie obudzic sie z reka w nocniku.. :roll:
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Macierzyństwo...

Postprzez sikorka » 7 sie 2011, o 17:18

:bezradny:
spadam, nic tu po mnie.
bianko, bardzo mi przykro, ze spotkalo Cie tu tyle niesprawiedliwosci. 3maj sie i sprobuj sie oderwac od tego :)
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Macierzyństwo...

Postprzez sikorka » 7 sie 2011, o 17:20

limonka napisał(a):sikorku tu bez wkladu 20% wkladu finasowego to tylko klamke mzna pocalowac i co najwyzej dostak kopa w 4 litery...i nie przypominam sobie zebym cie informwala o tym ile i czy dalam wklad finansowy..no chyba ze czytasz w mojej glowie :mrgreen:


???? a propos czego ta wypowiedz?
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Macierzyństwo...

Postprzez sikorka » 7 sie 2011, o 17:22

Honest napisał(a):
Lepiej pilnuj swojego faceta. Boli cię to, że Limonce się wiedzie, że ma CUDOWNEGO MĘŻA, zdrowe DZIECI i ŻYJE NA DOBRYM POZIOMIE. poza tym Limonka ze swoimi ZNAKOMITYMI STUDIAMI i INTELIGENCJĄ jak bedzie CHCIAŁA iśc do pracy, to znajdzie ja na pstryknęcie palcami. Więc martw się o siebie.


a dlaczego uwazasz ze mnie to boli?
sugerujesz ze ja nie mam cudownego meza, zdrowych dzieci i nie zyje na dobrym poziomie? ze nie mam szkoly i inteligencji?
bo nie rozumiem skad ten zarzut.
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Macierzyństwo...

Postprzez Honest » 7 sie 2011, o 17:23

limonka napisał(a):a gdyby nie daj bog mu cos sie stalo to mamy wysoka polise na zycie..dorosli, odpowiedzialni ludzie ktorzy maja potomstwo (szczegilnie w tym kraju) tak podchodza do spraw, zeby nie obudzic sie z reka w nocniku.. :roll:



Aczkolwiek polisę za milion lat spożytkują Wasze dzieci :)
Limonko, w ogóle nie czytaj takich tekstów ;)
Poza tym z takim intelektem i Lookiem to Cię Twój husband do końca życia będzie nosił na rękach :mrgreen:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Macierzyństwo...

Postprzez sikorka » 7 sie 2011, o 17:25

Ciebie za to widac nikt na rekach nosic nie chce :bezradny:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Macierzyństwo...

Postprzez Honest » 7 sie 2011, o 17:27

sikorka napisał(a):Ciebie za to widac nikt na rekach nosic nie chce :bezradny:



Hahahaha, tak!!!!!!!!!!!!!!! Bo mam 2 głowy, wystające zeby i odpada mi skóra!!!!!!!!!!!!!! Rozgryzłaś mnie!!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Macierzyństwo...

Postprzez limonka » 7 sie 2011, o 17:29

sikorka napisał(a):
limonka napisał(a):sikorku tu bez wkladu 20% wkladu finasowego to tylko klamke mzna pocalowac i co najwyzej dostak kopa w 4 litery...i nie przypominam sobie zebym cie informwala o tym ile i czy dalam wklad finansowy..no chyba ze czytasz w mojej glowie :mrgreen:


???? a propos czego ta wypowiedz?
ano apropos tego ze "udalo ci sie bez wkladu finansowego kupic" tak sikorko najlepiej to :bezradny: bezradnego tu wrzucic jak sie nie ma odpowiedzi na twojego bezsensonego posta...nastepnym razem czytaj uwaznie jesli masz takie bzdury "wydarte z brukowca" pisac...
Ostatnio edytowano 7 sie 2011, o 17:32 przez limonka, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: Macierzyństwo...

Postprzez sikorka » 7 sie 2011, o 17:30

a w ogole to zaczynam rozwazac adopcje - tyle ze w przepisach okresla sie jakies 5 lat stazu malzenskiego. to cholernie dlugo, choc rozumiem ze tak powinno byc.
jedyne czego zazdroszcze ludziom to dzieci, sama sie jakos nie moe swojego dorobic :(

limonko, chyba cytujesz wypowiedz kogos innego. ja nic o wkladzie nie pisalam :nie:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości