poszedl do sadu

Problemy związane z depresją.

Re: poszedl do sadu

Postprzez imprecha » 6 sie 2011, o 21:31

Wysłąć im na razie to co sie ma z adnotacją ,ze to polska moze tylko wydać i czekać co będzie dalej i tym samym zyskac na czasie ,żeby dalej przemyśleć sprawę i obrać strategię.
Ja mam też teraz użerkę z urzędami w innych sprawach ,ale spokojnei dosyłam co mogę nie rusza mnei to i mam swietną zabawę jak ciągle cos chcą nowego,cos im nie pasuje,coś nie takiego wysłałam ,co jest niby dobre i mogło by być według nich ,ale jeszcze powinnam uzupełnić .
I tak się bawimy w ciuciubabkę.
Ostatnio edytowano 6 sie 2011, o 21:33 przez imprecha, łącznie edytowano 1 raz
imprecha
 

Re: poszedl do sadu

Postprzez pozytywnieinna » 6 sie 2011, o 21:32

honest, sedzina powiedziala, ze moga byc potwierdzenia z urzedu, bo baby powiedzialy, ze mi to zrobi, a potem sie koczkodany jedne z tego wycofaly :evil:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: poszedl do sadu

Postprzez pozytywnieinna » 6 sie 2011, o 21:34

imprecha nie bardzo, bo wtedy przesunie to termin rozprawy, na nie wiadomo kedy, a ja nie moge sobie na to pozwolic, maja mi te babsztyle potwierdzic zgodnosc z orginalem i juz!!!!!!!!!! nie biore innej opcji pod uwage. koniec kropka.
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: poszedl do sadu

Postprzez limonka » 6 sie 2011, o 21:34

Honest napisał(a):No własnie mnie się wydaje, ze do sądu muszą być Impresjo Oryginały albo odpisy. A z tego co zroumiałam Pozytywnną to one potem chciały dac uwierzytelniona kopię, a to nie przejdzie nawet jak święte paniska dadza
ja bym ich telewzija postrasyzla..jak to polska, sampotna matka w trudnej sytuacji finansowej jest odslana i czeka na kase!!!!!! PODZIWIAM TWOJA DETERMINACJE..JAK JUZ SIE PODDAJESZ TO NA CHWILE:) :kwiatek:
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Re: poszedl do sadu

Postprzez imprecha » 6 sie 2011, o 21:34

nie mogą sie wycofać ,muszą Ci to wydać to ich obowiązek
imprecha
 

Re: poszedl do sadu

Postprzez imprecha » 6 sie 2011, o 21:36

jak pójdzie do telewizji samotna matka bez pracy to jej dziecko zabiorą oszołomy
imprecha
 

Re: poszedl do sadu

Postprzez pozytywnieinna » 6 sie 2011, o 21:36

ja juz jestem tak blisko tej cholernej rozprawy, dostarczylam dokumenty, ktore byly cudem aby dostarczyc, wiec ZADEN BABSZTYL ZA BIURKIEM NIE POKRZYZUJE MI PLANOW I JUZ! dodatkowo ten gnoj zaplaci, jak tylko dostanie te papiery, bo go znam!
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: poszedl do sadu

Postprzez pozytywnieinna » 6 sie 2011, o 21:38

tego dunskiego aktu podobno nie mozna wydac, ale moga i nawet musza potwierdzic, mam juz kontakty do dziennikarzy, jak nie wydadza to bede dzwonic, ze WLASNIE ZACZELAM GLODOWKE!!
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: poszedl do sadu

Postprzez pozytywnieinna » 6 sie 2011, o 21:38

imprecha jeszcze mam prace, caly miesiac, chyba, ze mnie aresztuja w ratuszu :twisted:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: poszedl do sadu

Postprzez Honest » 6 sie 2011, o 21:52

imprecha napisał(a):jak pójdzie do telewizji samotna matka bez pracy to jej dziecko zabiorą oszołomy



No nie wiem, to powinni większości rodzin korzystających z pomocy społecznej zabrać.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: poszedl do sadu

Postprzez pozytywnieinna » 6 sie 2011, o 21:55

a ja cos smiesznego (nie dla mnie) maruda lazila w drodze powrotnej po kaluzach, a zrobilo sie zimno, wiec wzielam rower, pilke i ja pod pache, a wrecz zebami otwieralam drzwi, ejscie od ulicy (ale w bramie) mala sie zloscila i kopala nogami, a ja miala troche za luzne spodnie i skopala mi je prawie calkiem z czterech liter, :zawstydzony: nie wiem, czy ktos to widzial, dobrze, ze dobilam do domu i spadly mi juz w korytarzu calkiem. nic dodac nic ujac :lol:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: poszedl do sadu

Postprzez Honest » 6 sie 2011, o 22:16

Pozytywna, Ty nam tu oczu nie mydl, tylko przyznaj się, że jestes ekshibicjonistką!!!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: poszedl do sadu

Postprzez pozytywnieinna » 6 sie 2011, o 22:49

:D :D :D rozpracowalas mnie!! glodnemu chleb na mysli, co???
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: poszedl do sadu

Postprzez Honest » 6 sie 2011, o 22:53

pozytywnieinna napisał(a)::D :D :D rozpracowalas mnie!! glodnemu chleb na mysli, co???



Hihihih, no Ty tez mnie rozpracowałaś!!!!!!!!!!!! :marchewka:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: poszedl do sadu

Postprzez ophrys » 8 sie 2011, o 15:24

Pozytywna, czy ja już mam sie szykować do sidania przed TV ????????? :!:

No bo nie wiem, przykuwałaś się czy nie :roll: Mam nadzieję, ze nie musiałaś i udało Ci się wszystko załatwić :cmok:
Avatar użytkownika
ophrys
 
Posty: 1346
Dołączył(a): 10 paź 2008, o 14:18

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron