Ja chce chyba umrzec: ((

Problemy związane z depresją.

Ja chce chyba umrzec: ((

Postprzez Martuń » 19 gru 2007, o 22:29

Kolejny straszny dzien czuje sie nikim i znowu te chore mysli ze wszystko nie ma sensu ze nic milego mnie nie spotka szkole zawalam i trzeba wszystko nadrabiac a ja normalnie nie mam do niczego glowy po prostu czuje ze poleglam ; ((( mnie juz nic dobrego nie czeka Zycie jest bez sensu a ja mam dosyc tej chorej walki z depresja to mnie przeroslo .. z rodziny nikt mnie nie rozumie czasem pogadaja ale innym razem dra sie ze jesteam egoistka bo mysle tylko o sobie itd .. a mnie to tak strasznie boli ;(
Wole zamknac sie w sobie i dusic wszystko .. ale to pozniej i tak kiedys wybuchnie Ogolnie to nie wiem mam taki metlik w glowie ..

; (((((((( to straszne marzys o smierci .. ale jesli tak boli jesli nie ma sie sil tabletki nie pomagaja a psycholog tylko na chwile to co niby mozna ??

Nic ... ; ((( Czuje jak umieram kazdego dnia .. ten ogromny bol;(
Martuń
 
Posty: 59
Dołączył(a): 14 lis 2007, o 14:31

Postprzez bratek » 19 gru 2007, o 23:53

Martuń,
pomyśl sobie, że kiedyś się z tego będziesz śmiała. Są lepsze i gorsze dni (normalne), wszystko co dobre przed Tobą! Uwierz w siebie! Poddać się jest najłtwiej i niestety - to jest egoistyczne. Nie jesteś na świecie sama i jest grono osób Ci bliskich którym na Tobie zależy!
Pozdrawiam.
bratek
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 lis 2007, o 18:08

Postprzez bunia » 20 gru 2007, o 00:18

Martus.....depresje da sie wyleczyc,potrzeba czasu i cierpliwosci....nic nie dzieje sie z dnia na dzien....nie zaniedbuj leczenia - to bardzo wazne....dasz rade !!
Pozdrawiam Cie cieplo :pocieszacz:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez AniaK » 20 gru 2007, o 23:49

Martuniu
to że nadal do nas piszesz to bardzo dobry znak- to znak, że szukasz pomocy i mimo wszystko sie nie poddajesz. Jestes bardzo dzielna, tak trzymaj! To co się z Tobą dzieje to depresja (nie ja pierwsza i ostatnia Ci to mówię), a ją da się wyleczyć napewno, nie wolno Ci się tylko zniechęcać. Musisz brać leki i uparcie chodzić do psychologa i uparcie sobie wmawiać, że przeciez się wyleczę! Takie mzsli sa typowe dla depresji, a ja napewno da sie wyleczyc, musisz tylko w to wierzyc! postaraj sie moze odgonic czarne mysli i sie czyms zajac, moze jakies prace ręczno plastyczne mi to wtedy bardzo pomoglo, moze spacery na swiezym powietrzu, cokolwiek...I korzystaj z kazdego promyka slonca.Glowa do gory jestesmy z Toba!
AniaK
 
Posty: 60
Dołączył(a): 13 lis 2007, o 23:14

Postprzez Ventia » 21 gru 2007, o 18:55

Niestety innym jest bardzo ciężko wesprzeć osoby chore na depresje, nie rozumieją nas, nie wiedza jak z nami rozmawiać, co robić, czy powinni nam pobłażać i głaskać po głowie bo jesteśmy chorzy, czy też wymagać od nas, abyśmy się wzięli w garść.

Co do egoizmu, zastanów się czy rzeczywiście nie jesteś egoistyczna? Wybacz, że to pisze, ale nie mam na celu przybicia Cię, ale chce Ci pomóc. Dlaczego to pisze, bo ja sama jestem chora i tez mnie oskarżają o egoizm i mają rację, tak się zapatrzyłam w swoje problemy, w to jak mi źle, że zapominam o problemach innych, nie robie wielu rzeczy bo mówię, że nie mam siły itd, ale czy aby w ten sposób nie wykorzystuje swojej choroby? Tak samo z przekonywaniem innych jak mi źle i że to ja mam gorzej.... Nie wiem jak jest u Ciebie, ale zastanów się czy faktycznie nie ma w Tobie egoizmu, czy nie wykorzystujesz choroby.

Co do sił i nauki, może spróbuj zająć się na przemian z nauką czymś co lubisz? Czasem na siłę coś rób, bo wydaje mi się, że najtrudniej jest właśnie zacząć.

Pozdrawiam Cię ciepło i nie poddawaj się proszę
Ventia
 

Postprzez mariusz25 » 21 gru 2007, o 23:53

co tam szkola, pomysl ze jestes tu by sie rozwijac, szkola, rodzice i inne - to tylko dodatek, mi to pomaga
mariusz25
 
Posty: 779
Dołączył(a): 8 maja 2007, o 18:22


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 328 gości