Przy kominku - zlot czarownic

Rozmowy ogólne.

Re: Przy kominku - zlot czarownic

Postprzez pozytywnieinna » 31 lip 2011, o 21:08

ophrys napisał(a):Limonka, uważaj na inne activity, bo kolejne bejbi będzie :wink: :P

Postałam sobie na drabinie (i bez żadnych tańców :shock: ), pospałam, bo mnie burza zmogła, ciśnienie było jakieś takie niskie, że zasypiałam na stojąco. A teraz wsuwam kruche ciacho ze śliwkami :D



alez nasza rakieta limonka planuje kolejne bejbi! ona to juz weteran i specjalista w tych sprawach, teraz bedzie baba i da jej tak popalic, ze zapomni jak to chlopcami bylo,
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: Przy kominku - zlot czarownic

Postprzez ophrys » 31 lip 2011, o 21:22

A, jeśli tak, to wprost przeciwnie - życzę duuużo activity i zero uważania :twisted: :lol:
Avatar użytkownika
ophrys
 
Posty: 1346
Dołączył(a): 10 paź 2008, o 14:18

Re: Przy kominku - zlot czarownic

Postprzez pozytywnieinna » 31 lip 2011, o 21:27

i jak tam drabina??? ja ledwo zyje, martwie sie o krolewne :(
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: Przy kominku - zlot czarownic

Postprzez ophrys » 31 lip 2011, o 21:30

Wiem, czytałam u Ciebie o Maludzie. Napisz ma Macierzyńskim, może dziewczyny coś doradzą.

Na drabinę wlazłam, porobiłam, zlazłam. Niedużo porobiłam, bo ciśnienie było takie, że skrobaczki nie mogłam utrzymać, ale coś tam do przodu. Sypialnię musze zrobić przed naszym sabatem :twisted:
Avatar użytkownika
ophrys
 
Posty: 1346
Dołączył(a): 10 paź 2008, o 14:18

Re: Przy kominku - zlot czarownic

Postprzez Honest » 31 lip 2011, o 21:30

limonka napisał(a):moja mama leci we wtorek na miesiac do Polski:):) bierze ze soba 8 letnia corke siostry:):) :gites: :gites:



A Ty kiedy nas odwiedzisz czarownico???????????????
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Przy kominku - zlot czarownic

Postprzez Honest » 31 lip 2011, o 21:31

ophrys napisał(a):Wiem, czytałam u Ciebie o Maludzie. Napisz ma Macierzyńskim, może dziewczyny coś doradzą.

Na drabinę wlazłam, porobiłam, zlazłam. Niedużo porobiłam, bo ciśnienie było takie, że skrobaczki nie mogłam utrzymać, ale coś tam do przodu. Sypialnię musze zrobić przed naszym sabatem :twisted:



Ja zaczynam remonto za jakieś 2 tyg ;) Ale tylko duży pokój odświeżam, reszta zrobiona :haha:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Przy kominku - zlot czarownic

Postprzez Honest » 31 lip 2011, o 21:32

pozytywnieinna napisał(a):i jak tam drabina??? ja ledwo zyje, martwie sie o krolewne :(



Pozytywna, taka goraczka to normalna sprawa po szczepieniu - słyszałaś dziewczyny. Zobaczysz, że jutro bedzie skakac jak łania!!!!!!!!
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Przy kominku - zlot czarownic

Postprzez ophrys » 31 lip 2011, o 21:39

Hehe, ja mam 3 okna z forum otwarte żeby nadążyc z tym co się dziś tu dzieje :shock:

Honest, to Ty masz mało, ja mam końcówkę generalnego za sobą. A ciągnie się tyle czasu, ze cżęść rzeczy do roboty ponownie :bezradny:
Avatar użytkownika
ophrys
 
Posty: 1346
Dołączył(a): 10 paź 2008, o 14:18

Re: Przy kominku - zlot czarownic

Postprzez pozytywnieinna » 31 lip 2011, o 21:42

a ja Wam zazdroszcze i chetnie bym tak polatala na drabinie we wlasnym mieszkaniu :( ale z drugiej strony jak skonczycie, to ja stane juz na nogi, a wy juz bedziecie spece od remontow, wiec mnie nauczycie :lol:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: Przy kominku - zlot czarownic

Postprzez Honest » 31 lip 2011, o 21:44

pozytywnieinna napisał(a):a ja Wam zazdroszcze i chetnie bym tak polatala na drabinie we wlasnym mieszkaniu :( ale z drugiej strony jak skonczycie, to ja stane juz na nogi, a wy juz bedziecie spece od remontow, wiec mnie nauczycie :lol:



A ja Ci zazdroszczę tej małej królewny :haha: A mieszkanie mam Kochana dzięki Tacie, i to nie dlatego, bo chciał mi je kupić, ale, ze nie miałam gdzie mieszkać...
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Przy kominku - zlot czarownic

Postprzez Honest » 31 lip 2011, o 21:46

ophrys napisał(a):Hehe, ja mam 3 okna z forum otwarte żeby nadążyc z tym co się dziś tu dzieje :shock:

Honest, to Ty masz mało, ja mam końcówkę generalnego za sobą. A ciągnie się tyle czasu, ze cżęść rzeczy do roboty ponownie :bezradny:



Remont to meeeeeeeeeeeeeega skarbonka :roll: Ja zaczęłam trochę na opak, najpierw pokój, korytarz, 2 pokój, kuchnia, łązienka, a teraz okna hahahaha :haha: Więc jak mi je wstawią za tydzień ponad, to muszę odmalowywać pokoje. Ale tak chciałam.

A jakie macie dziewczyny barwy w pokojach?????????????? :haha:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Przy kominku - zlot czarownic

Postprzez pozytywnieinna » 31 lip 2011, o 21:47

hahaha, moja mame nie ruszalo, ze nie mialam gdzie mieszkac :lol: a krolewny nie oddam, zasypia teraz wieczorami twarza na mojej twarzy i "recami" na mojej szyi, wydobyc sie nie moge i ... chyba nie do konca mam ochote sie wydobywac...
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: Przy kominku - zlot czarownic

Postprzez imprecha » 31 lip 2011, o 21:53

pozytywna ,podziwiam Cię za siłę, odwagę, działanie.
imprecha
 

Re: Przy kominku - zlot czarownic

Postprzez Honest » 31 lip 2011, o 21:54

pozytywnieinna napisał(a):hahaha, moja mame nie ruszalo, ze nie mialam gdzie mieszkac :lol: a krolewny nie oddam, zasypia teraz wieczorami twarza na mojej twarzy i "recami" na mojej szyi, wydobyc sie nie moge i ... chyba nie do konca mam ochote sie wydobywac...



Kochana, o zmarłych się źle nie mówi, ale... to przez moją mamę i babcię nie miałam gdzie mieszkać... Nasze losy są pokrętnie zblizone.

A Twoja mała musi być przesłodka!!!!!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Re: Przy kominku - zlot czarownic

Postprzez Honest » 31 lip 2011, o 21:54

imprecha napisał(a):pozytywna ,podziwiam Cię za siłę, odwagę, działanie.



O tak, podpisuję się!!!!
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 381 gości