Brakuje według mnie grupy wsparcia....

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Brakuje według mnie grupy wsparcia....

Postprzez dockman » 17 gru 2007, o 19:08

Ponieważ nie tak dawno zmarła moja żona szukam na stronach internetowych porad dot. sposobu życia po śmierci kogoś bliskiego.Nie ma tego wiele, powiedziałbym że prawie wcale.Myślę że przydałaby się taka grupa wsparcia, przecież każdego z nas ten problem dotyczy lub będzie dotyczył.Ja nie mogę sobie poradzić z tym losowym dramatem, a przecież takich osób na pewno jest więcej.Chciałbym się dowiedzieć jak inni przeżywali stratę kogoś kogo się kochało i jak sobie z tym radzili. Myślę że temat ten powinien znaleźć się na forum ale nie widzę w takim układzie tematów dla niego miejsca.
dockman
 
Posty: 5
Dołączył(a): 18 maja 2007, o 20:24
Lokalizacja: ŁódĽ

Postprzez Loki86 » 17 gru 2007, o 20:04

Przede wszystkim chciałem złożyć szczere kondolencje. Janie jestem administratorem ale wydaje mi się że chwilowo możesz przecież pisać w dziale depresja oczywiście nie chce wprowadzać cię w taki stan wręcz mam nadzieje że się w takowym nie znajdziesz nie mniej jednak jestem pewien że ci z tym ciężko jak sam piszesz. A tam na pewno odnajdzie cię ktoś z podobnymi problemami
Avatar użytkownika
Loki86
 
Posty: 556
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 00:58
Lokalizacja: z tąd;d

Postprzez ewka » 18 gru 2007, o 00:43

Myślę, że to dobry pomysł!
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16


Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 228 gości