BPD?, czyli dziecko we mgle....

Problemy związane z depresją.

BPD?, czyli dziecko we mgle....

Postprzez wielorybica » 17 gru 2007, o 02:03

witam, ciezko zebrac mi mysli dlatego z gory przepraszam za byc moze malo skladny post. jestem tu pierwszy raz. nie wiem nawet czy pod dobry watek sie podpielam, ale teraz juz mniejsza z tym. mam mnostwo watpliwosci i znakow zapytania. czuje jednak, ze jest coraz gorzej choc byc moze to jedynie moja swiadomosc samej siebie rosnie i stad to przekonanie. nie chce wyzalic sie tutaj i szukac kolka wzajemnej adoracji. moj problem polega na tym, ze nie wiem a wlasciwie nie jestem pewnie czy bylam wykorzystywana seksualnie w dziecinstwie-dokladnie w wieku 3,5 roku. moje przypuszczenia opieram na pary mglistych wspomnieniach. przesladuja mnie koszmary senne.wlasciwie jedynie na tych przypuszczeniach opieram domniemanie, ze byc moze zostawilo to jakis slad w psychice i moze dlatego dzis tak trudno mi jest sobie poradzic z pewnymi rzeczami. nie wiem czy to BDP czy jeszcze cos innego objawiajace sie w powracajacych stanach lekowych, trudnosciach w nawiazywaniu zdrowych i trwalych relacji z ludzmi, szukaniu bliskosci poprzez seks, krotkotrwalych, intensywnych stanach depresyjnych, silnych pragnieniach autoagresji z kilkoma doswiadczeniami autoagresywnymi itd dlugo by wymieniac. czuje sie jak dziecko we mgle, coraz gesciejszej. z zewnatrz jestem postrzegana jako osoba zaradna itd (przynajmniej taki feedback otrzymuje ;) a dzis poradzic sobie nie moge. i nawet nie wiem o co prosic...
Avatar użytkownika
wielorybica
 
Posty: 458
Dołączył(a): 17 gru 2007, o 01:40

Postprzez Megie » 17 gru 2007, o 22:18

Witaj Wielorybico

Bardzo Cie wspolczuje, to straszne przezycie musi byc..Chyba bez terapi sie nie obejdzie.. Chodzisz gdzies na jakas terapie?

ale na poczatek moze powinnas napiasc ten watek na Problemach seksualnych- tam wiecej jest poruszanych takich tematow. Moze tam ktos bardziej bedzie umial Ci doradzic..

pozdrawiam
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 304 gości