poszedl do sadu

Problemy związane z depresją.

Postprzez pozytywnieinna » 20 lip 2011, o 22:19

[color=red][size=9]---------- 21:06 19.07.2011 ----------[/size][/color]

dopiero odpalilam kompa, kolejna dyskusja w pracy...

wpadlam na pewien pomysl, uradowana, dzwonie, do szefa i jednego z wlascicieli, a on, jak zwykle, ale po co pani to robi, to i tak nie wypali, no i sie wkurzylam i powiedzialam, ze wogole moge nic nie robic, ani nie miec pomyslow, bo jak jemu nie zalezy, to dlaczego mnie ma zalezec....

powiedzialam dowidzenia i sie rozlaczylam, tak jest za kazdym razem, a potem slysze, ze moj zapal maleje! no dziwne, zeby nie malal, w takiej sytuacji!!

[color=red][size=9]---------- 21:08 ----------[/size][/color]

blanko, ja nie jestem zielona i tak to zrobilam, w pierwszy dzien mojej pracy, czy drugi, a potem kolejne 2 razy,

[color=red][size=9]---------- 22:19 20.07.2011 ----------[/size][/color]

:( nie chce mi sie nawet pisac

i zepsul mi sie psychotekst :( zamias obrazkow, cytatow itd mam tylko sciezki dostepu aa, szkoda gadac.
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez ophrys » 20 lip 2011, o 22:40

Pozytywna, ja mam to samo, żadnych cytatów, zdjęć, kolorów :shock:

To chyba po tym ataku hakera?

Dziewczyny, czy jeszcze któraś ma coś takiego??
Avatar użytkownika
ophrys
 
Posty: 1346
Dołączył(a): 10 paź 2008, o 14:18

Postprzez pozytywnieinna » 20 lip 2011, o 22:43

myslalam, ze tak samo masz klopoty i nie chce ci sie pisac hahaha .... to niech ktos do admina napisze, bo mnie szlag trafi z czytaniem czegokolwiek :(
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez ophrys » 20 lip 2011, o 22:47

[color=red][size=9]---------- 22:46 20.07.2011 ----------[/size][/color]

Pozytywna byłam na Administracji, Admin prosi o zmianę hasła w profilu.

[color=red][size=9]---------- 22:47 ----------[/size][/color]

I już wspomniałam o problemie.
Avatar użytkownika
ophrys
 
Posty: 1346
Dołączył(a): 10 paź 2008, o 14:18

Postprzez Justa » 20 lip 2011, o 22:52

Justa
 
Posty: 1884
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 18:06

Postprzez ophrys » 20 lip 2011, o 22:54

Dzięki Justa, już doczytałam. Co ślepemu po oczach... 8)
Avatar użytkownika
ophrys
 
Posty: 1346
Dołączył(a): 10 paź 2008, o 14:18

Postprzez pozytywnieinna » 20 lip 2011, o 22:56

to zauwazylam przez przypadek, moimi zmeczonymi gałami ... reszty nie zauwazylam i dzieki za informacje, i tak strasznie wolno dziala stronka
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez ophrys » 20 lip 2011, o 23:00

Pozytywna :pocieszacz:

A właściwie to jakie bajki Twoja Maruda lubi najbardziej? Bo nie wiem nad jakimi figurkami na torcie mam się zastanawiać 8)

No i przygotuj się, że Cię nawiedzę w połowie września :D
Avatar użytkownika
ophrys
 
Posty: 1346
Dołączył(a): 10 paź 2008, o 14:18

Postprzez pozytywnieinna » 21 lip 2011, o 20:35

ophrys wszelkiego rodzaju "isie", hauhau, miał mial :lol:

obecnie przerabiamy kubusia puchatka, i mamie to sie na stare lata spodobal, a moje dziecko jest zachwyone, potrafi sie skupic na 3 bajkach pod rzad, po 10 minut kazda i nawet nie drgnie, ogladamy razem i uczymu sie razem...

a ja mam wiecej szczescia niz rozumu czasem, rozwiazal mi sie problem prysznica, sam :twisted: bo do tej pory zamiast prysznica mialam bicze wodne...

zapomnialam, ze w budynku, gdzie pracuje, mam sklep z lazienkami, weszlam od niechcenia, bo to eksluzywne lazienki sa i pytam o prysznic, a pan pyta co sie zepsulo, a ja mowie, ze waz pekl, a on do mnie, ze po co ,prysznic, ze moze byc sam waz, no to pytam ile, a on 25 zl, mysle sobie, ze i tak taniej niz prysznic, ale pytam, czy nie ma cos tanszego, a pan, ze ma zwykle, a ja, ze wlasnie zwykly chce, no i mi dal, za darmo :)

no i jest prysznic... :lol: sama reszte naprawilam :P
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez Honest » 21 lip 2011, o 20:39

Witaj Kochana!!!


Jestes niesamowita!!!!!!!!!


Marchewy for juuuuuuuuuuuuu :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez pozytywnieinna » 21 lip 2011, o 20:47

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dzis dzien bez wojny w pracy i bez wojny w domu... pierwszy raz od dawna ciesze sie na weekend....

i zamierzam wyprobowac przepis ophrys....

mialam dzis rozmowe z drugim szefem i zapytali mnie, czy jesli nie chce byc kims jak sprzedawca, to czy pokieruje praca sprzedawcy, a ja ze OCZYWISCIE, bo to umiem i robilam!! wiec moze swiatlo w tunelu....

odezwala sie poprzednia firma (z maja) i bede miala dodatkowa prace wieczorkiem, przez najblizsze pare tygodni, zawsze grosz, choc niewielki.... no i nie moglam sie doliczyc mojej kasy, na koncie, cos za duzo mi wychodzilo, okazalo sie, ze tamta firma w ramach premii przelala mi "pare" groszy :lol:

tamta z poprzedniego tygodnia sie nie odezwala, czyli moje przeczucia sie prawdzily :( nic z tego..... :(

z maruda jeszcze jeden byl problem, mala nie moze spac w dzien, ostatnio sie przez to poprzestawiala, dzis na probe nie spala i byla stanowczo lepsza i spokojniejsza i poszla wieczorem spac o normalnej porze :lol:

dlatego mama teraz ma czas pisac z wami i smiac sie z marchewy :lol: a i jeszcze po pracy udalo mi sie zrobic pranie, posprzatac pol mieszkania i ogladac kubusia :lol:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez Honest » 21 lip 2011, o 20:55

Cudowne wieści!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: I premia- gratuluję!!!!!!!!!!!!!!! Wierzę, że zostaniesz w tej pracy!!!!!! A powedz mi, dlaczego nie chciałabyś być sprzedwcą??? O jaką formę sprzedaży chodzi?? Ja w przerwie poiedzy moimi zasadniczymi obowiązkami przyjmuję zamówienia i rozmawiam z Klientami - podoba mi się to :D

A jak z opiekunką????
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez pozytywnieinna » 21 lip 2011, o 21:00

[color=red][size=9]---------- 20:57 21.07.2011 ----------[/size][/color]

honest to poprzednia firma, ta co w maju pracowalam dala mi premie, mimo, ze tam juz nie pracuje, jak powiedzieli na podtrzymanie kontaktu... i dali dodatkowe zadania, czeki czemu moge dorobic

[color=red][size=9]---------- 21:00 ----------[/size][/color]

honest, ja sie poprostu do tego nie nadaje i o tym wiem od wielu, wielu lat, rozmowa z obecymi klientami tak, ale nagabywanie kogos, stanowczo NIE!!! poprostu nie jestem w stanie wyksztusic wtedy z siebie slowa i wiem, ze tego nie przelamie, natomiast mam ogromna wiedze merytoryczna, co pozwala mi na dalsza obsluge i rozwiazywanie szeregu problemow, ale stanowczo NIE nawiazywanie kontaktu i wydzwanianie, w celu umowienia spotkania.
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez Sanna » 21 lip 2011, o 21:00

[quote="pozytywnieinna"]

tamta z poprzedniego tygodnia sie nie odezwala, czyli moje przeczucia sie prawdzily :( nic z tego..... :(
[/quote]

A ja bym tam zadzwoniła i zapytała, bo niby czemu nie?
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Postprzez pozytywnieinna » 21 lip 2011, o 21:04

napisze maila jutro, tak sobie myslalam, jeszcze chcialam dociagnac do dzis, ale jutro napewno napisze maila
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 90 gości

cron