10 lat PSYCHOTEKSTU - zaproszenie

Rozmowy ogólne.

10 lat PSYCHOTEKSTU - zaproszenie

Postprzez Małgorzata_Osipczuk » 17 cze 2011, o 19:53

Witam forumowiczów Psychotekstu

Nasz zakątek obchodzi w tym roku swoją 10-latkę, zarówno cały portal, jak i forum. Zwracam się z propozycją do każdego z Was, którzy tu na krócej bądź dłużej zagościliście.

Chcąc uczcić tę okazję zapraszamy naszych użytkowników do wzięcia udziału w bardzo wyjątkowym konkursie – konkursie, w którym brak ocen, rywalizacji, jury, rankingu miejsc, za to pełno przestrzeni do wspomnień, ciepłych wzruszeń, refleksji o wzajemnej pomocy, rozwoju i oczywiście ... nagrody! Konkurs adresowany jest do każdego, kto choć przez chwilę poczuł, że to miejsce w Sieci ma dla niej/niego jakieś znaczenie.

Jeśli wzięłaś/wziąłeś stąd kiedyś coś dla siebie, czy to z artykułów, czy z czatów, czy wreszcie z naszego, jedynego w swoim rodzaju, forum wsparcia - podziel się tym!


Akcja Jubileuszowa Portalu Pomocy Psychologicznej http://www.psychotekst.pl
"Moje wsparcie w sieci - Mój Psychotekst"



Z okazji Jubileuszu dziesięciolecia istnienia Portalu Pomocy Psychologicznej http://www.psychotekst.pl zapraszamy użytkowników do zaprezentowania swoich prac, które będą odzwierciedleniem ich osoby i własnego, indywidualnego stosunku do Portalu Pomocy Psychologicznej http://www.psychotekst.pl . oraz lat spędzonych z nami. Uczestnicy Akcji mają szansę wygrania jednej z książek wspierających rozwój osobisty lub zaprojektowanych specjalnie na tą okazję gadżetów z logo http://www.psychotekst.pl w formie długopisów, piłeczek antystresowych, kołonotatników, itp.


Prace można wykonać w czterech blokach tematycznych:

1. "Moje spotkanie z Psychotekstem" Artykuły-świadectwa, wiersze, humorystyczne wierszowanki.

2. "Pozwól mi zrobić, a zrozumiem i pokażę, jak jesteś dla mnie ważny" Prezentacje multimedialne, scenki rodzajowe, komiksy nawiązujące do Portalu Pomocy Psychologicznej http://www.psychotekt.pl

3. "Życzenia z okazji 10-lecia Psychotekstu" – prace plastyczne wykonywane w różnych technikach (np. malowanie farbami, ołówkiem, węglem, świecą, formy z gipsu, masy solnej, płaskorzeźby, itp.)

4. "To Tobie dziś zaśpiewam" – Użytkownicy Psychotekstu będą mieli okazję skomponować i zaśpiewać piosenkę, w której będą mogli wyrazić siebie i swój osobisty stosunek do naszego Portalu.


W efekcie zebrane dzieła opublikowane zostaną na stronie, gdzie powstanie dokumentalny portret, kącik twórczości "Moje Wsparcie w Sieci – Mój Psychotekst" .

Nabór prac - w toku!!!

Nagrody, nasi sponsorzy, szczegółowy regulamin, formularz zgłoszenia dostępne na stronie:
http://www.psychotekst.pl/strona.php?nr=44


Nie ukrywam, że bardzo liczymy na Waszą aktywność, nie tylko dlatego, że bardzo chcemy rozdać te książki i niewidoczne jeszcze – ale już za chwilę - inne gadżety :D .

Zależy nam też na tym by usłyszeć, zobaczyć, przeczytać – to, co chcielibyście przekazać nam i innym użytkownikom.


Jedna dziesięciolatka za nami – liczymy na to, że przed nami następne.

Chciałam podziękować za współtworzenie tego forum, z jego ciepłem, wsparciem a nawet i jego burzami :) Za całą jego różnorodność, wielostronność, bogactwo myśli o życiu, ludzkiej kondycji i związkach, za trud wkładany w podawanie ręki drugiemu człowiekowi, za całe zaangażowanie w dzieleniu się sobą. Bez Was - każdego z Was - to miejsce by nie istniało, choć może brzmi to patetycznie to pozwalam sobie na tą czułą nutę biorąc pod uwagę nasze wspólne Cynowe Gody
Ostatnio edytowano 25 cze 2011, o 14:35 przez Małgorzata_Osipczuk, łącznie edytowano 2 razy
Małgorzata_Osipczuk
 
Posty: 8747
Dołączył(a): 9 maja 2007, o 23:39
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Filemon » 17 cze 2011, o 23:40

Małgorzato!

Korzystając z okazji ja też chciałbym podziękować twórcom i animatorom tego portalu za możliwość przynależności do tutejszej społeczności - co stanowi dla mnie zarówno przyjemność, jak też niekiedy daje pocieszenie i wsparcie w problemach i smutkach... i wreszcie zwykłą, ludzką możliwość "wygadania" się i ulżenia w tym co "zalega na wątrobie"... :)

Gdyby nie Wasza inicjatywa, praca i twórcza wola - jak rozumiem, nie byłoby to możliwe...

Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę następnej fajnej, pożytecznej dla wielu i przyjemnej dziesięciolatki!

Zwracam się do Ciebie w bezpośredniej formie (po imieniu - nicku), bo tak się to już tutaj przyjęło i postanowiłem nie robić w tym miejscu wyjątku... :)

Wszystkiego dobrego dla Ciebie i wszystkich osób mających swój udział w tym, że te dziesięć lat upłynęło, jak mi się zdaje pod dobrym przesłaniem i zawsze w konstruktywnym kierunku, nawet jeśli od czasu do czasu powieją mroźne wiatry i zagrzmi... (potężny i rozeźlony głos Zeusa, albo w jego zastępstwie... Filemona! ;) :lol: )

:kwiatek2: :kwiatek2: :slonko: :kwiatek2: :kwiatek2:
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez Małgorzata_Osipczuk » 18 cze 2011, o 15:15

Dziękuję Filemonie:)

mam nadzieję, że znajdziesz dla siebie odpowiedni dział w konkursie - że weźmiesz w nim udział, liczę na to

i nadal zachęcam każdego z Was , poza argumentami mogę zachęcać marchewkami :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka: :marchewka: :)
Małgorzata_Osipczuk
 
Posty: 8747
Dołączył(a): 9 maja 2007, o 23:39
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez caterpillar » 21 cze 2011, o 23:52

To co ? Filemon..

moze

"To Tobie dziś zaśpiewam"


:D :P

ja probowalam ale cos jak widac wena nas opuscila :oops:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Małgorzata_Osipczuk » 27 cze 2011, o 23:22

caterpillar - wena ma to do siebie że przychodzi odchodzi i znów przychodzi :)

ja wciąż zachęcam do tej zabawy wspominkowej
książki cieplutkie prosto z wydawnictwa czekają

i nie tylko książki 8)
Małgorzata_Osipczuk
 
Posty: 8747
Dołączył(a): 9 maja 2007, o 23:39
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez caterpillar » 28 cze 2011, o 00:30

tak tak zdradliwa wena... :P

cos tam w glowie swita ..wiec pomyslimy :wink:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez PodniebnaSpacerowiczka » 3 lip 2011, o 10:52

Pomyślimy, pomyślimy...
Psychohita wytworzymy :).
Avatar użytkownika
PodniebnaSpacerowiczka
 
Posty: 2415
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wszędzie mnie pełno ;-).

Postprzez Małgorzata_Osipczuk » 5 lip 2011, o 01:02

PodniebnaSpacerowiczko - zapraszam oczywiście!

chciałam też kolejną zanętę rzucić:

Obrazek


Obrazek

i piłeczki antystresowe :lol: :

Obrazek

Obrazek

do zdobycia - pierwszy raz gadżety z logo psychotekstu

a wystarczy wypełnić odpowiednio:
http://www.psychotekst.pl/pdf/Formularz ... j_2011.doc


szukacie też czasem książek rozwojowych - zajrzyjcie jaki wybór przygotowalismy dla Was

i to wszystko chcemy rozdać :)
Ostatnio edytowano 5 lip 2011, o 19:28 przez Małgorzata_Osipczuk, łącznie edytowano 1 raz
Małgorzata_Osipczuk
 
Posty: 8747
Dołączył(a): 9 maja 2007, o 23:39
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez prince » 5 lip 2011, o 09:40

---------- 09:36 05.07.2011 ----------

Gdzie trzeba wysłac ten formularz zgłoszeniowy?I to dzieło czyli wiersz ,świadectwo lub te inne wymienione?Razem z tym formularzem czy osobno?

---------- 09:40 ----------

A już wiem:jubileusz@psychotekst.pl

Ten formularz tez tu wysłać?
prince
 

Postprzez Małgorzata_Osipczuk » 5 lip 2011, o 19:26

prince - już odpowiadam , może taką instrukcją "krok po kroku", liczę, że i dla innych osób przydatną:

po 1. przeczytać opis konkursu Jubileuszowegohttp://www.psychotekst.pl ... .php?nr=44

oraz regulamin http://www.psychotekst.pl/strona.php?nr=46

po 2. zdecydować o formie swojej pracy wybierając spośród 4 "szufladek":

"Moje spotkanie z Psychotekstem" Artykuły-świadectwa, wiersze, humorystyczne wierszowanki.

"Pozwól mi zrobić, a zrozumiem i pokażę, jak jesteś dla mnie ważny" Prezentacje multimedialne, scenki rodzajowe, komiksy nawiązujące do Portalu Pomocy Psychologicznej www.psychotekt.pl

"Życzenia z okazji 10-lecia Psychotekstu" – prace plastyczne wykonywane w różnych technikach (np. malowanie farbami, ołówkiem, węglem, świecą, formy z gipsu, masy solnej, płaskorzeźby, itp.)

"To Tobie dziś zaśpiewam" – Użytkownicy Psychotekstu będą mieli okazję skomponować i zaśpiewać piosenkę, w której będą mogli wyrazić siebie i swój osobisty stosunek do naszego Portalu.


po 3. wykonać :)

po 4. wypełnić formularz - dokument tenże: http://www.psychotekst.pl/pdf/Formularz ... j_2011.doc

po 5. pracę własną i wypełniony formularz wysłać na e-mail: jubileusz@psychotekst.pl

po 6. poczekać na potwierdzenie otrzymania tej przesyłki

po 7. uzbroić się w cierpliwość i czekać na listonosza z prezentem


Tu nie trzeba zamieszczać, bo zrobimy zupełnie wyodrębniony dział z tymi pracami jubileuszowymi i tam będą one publikowane, oczywiście z zachowaniem Waszej anonimowości.
Małgorzata_Osipczuk
 
Posty: 8747
Dołączył(a): 9 maja 2007, o 23:39
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez PodniebnaSpacerowiczka » 5 lip 2011, o 22:09

Długopis wypasiony !
Avatar użytkownika
PodniebnaSpacerowiczka
 
Posty: 2415
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wszędzie mnie pełno ;-).

Postprzez Katarzynka » 19 lip 2011, o 17:35

Fajnie, że są pierwsi zainteresowani :)

Mam pytanie do użytkowników. Może macie jakieś sugestie co by można zmienić w tej Akcji Jubileuszowej? Może formularz zgłoszeniowy jest zbyt skomplikowany? Może treść jest zbyt długa?

Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki tutaj czy też na priva.

Pozdrawiam :kwiatek2:
Kasia
Katarzynka
 
Posty: 7802
Dołączył(a): 10 sie 2008, o 13:21
Lokalizacja: Wrocław

Re: 10 lat PSYCHOTEKSTU - zaproszenie

Postprzez Małgorzata_Osipczuk » 1 wrz 2011, o 01:24

a ja chciałam zaprosić do tego linka i do pierwszych prac świadectw - serdecznie za nie dziękujemy!

http://www.psychotekst.pl/strona.php?nr=47

zachęcam następne osoby - nie może Was tam zabraknąć!
Małgorzata_Osipczuk
 
Posty: 8747
Dołączył(a): 9 maja 2007, o 23:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: 10 lat PSYCHOTEKSTU - zaproszenie

Postprzez Maui » 16 wrz 2011, o 13:20

Kurcze, szkoda, że dopiero teraz zauważyłam ten post, bo chętnie bym się podzieliła też swoimi odczuciami i doświadczeniami... :( Czy jest możliwość jeszcze wysłania mojej pracy?
Maui
 
Posty: 200
Dołączył(a): 27 lip 2007, o 17:12

Re: 10 lat PSYCHOTEKSTU - zaproszenie

Postprzez Małgorzata_Osipczuk » 16 wrz 2011, o 13:34

Maui - jest jeszcze możliwość - wysyłaj a jakże

no to przy okazji ja pierwszy raz na forum Psychotekstu napiszę, że mam kłopot
naprawdę
nie wiem czemu - błędnie jak się okazuje - oczekiwaliśmy że będzie odzew na ten nasz konkurs
nie wiem czemu nie ma zbyt dużego, bardzo żałuję z licznych powodów
także takich po prostu sentymentalnych bo to miejsce ma dla mnie wymiar niezwykle sentymentalny

ale tak po prostu konkretnie do bólu - to zakupiliśmy całą masę gadżetów, i leżą... :bezradny:
załatwiliśmy z wydawnictwami całą masę książek takich rozwojowych rzekłabym - i leżą :bezradny:
zakupiliśmy całą masę znaczków i kopert do wysyłek tego powyżej - i leżą :bezradny:

chciałabym jednak móc przekazać te rzeczy dla Psychotekściarzy - i nie wiem jak
proszę o wsparcie w tej sprawie - czy wypełnienie formularza konkursowego czy też poradę czy jeszcze coś innego
ogłaszam swoją bezradność :bezradny:
Małgorzata_Osipczuk
 
Posty: 8747
Dołączył(a): 9 maja 2007, o 23:39
Lokalizacja: Wrocław

Następna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 216 gości

cron