Macierzyństwo...

Rozmowy ogólne.

Postprzez limonka » 14 lip 2011, o 00:14

Bianka napisał(a):Tylko że opiekunki i żłobki są drogie a te drugie państwowe trudno osiągalne, w naszym kraju wszystko jest postawione na głowie niestety...
Masz rację może powinnam nad tym popracować, a jak urodzę i wychowam wszystkie dzieci które mam mieć to może jeszcze uda się zrobić karierę:) no chyba że mam mieć jedynaczkę jednak wolałabym żeby nie była sama...
uwierz mi nawet jak juz tak sie stanie to jak nie podleczysz samooceny i tak bedziesz czula podobni:( choc moze faktycznei ten licenjacat cie podbuduje:) ja mimo ze mam pare tytulow tez czasem tak czuje jak jest w srodowisku super madrych ludzi...na szczescie tylko czasem :wink:

moj starszy syn mial dizsiaj pierwsze spotkanie z dentysta..mielismy obawy czy wogole otworzy buzie :roll: a on otworzyl nie plakal, wyczyscili mu zabki, a co najlepsze nie ma zadnej dziurki!!!!!! :lol: :lol:
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Postprzez Bianka » 14 lip 2011, o 15:03

Wiem:( nie dotarłam znowu na terapię bo niani teściowa się rozchorowała i nie mogła przyjść...
Najb. jednak dobija mnie że takie głąby kapuściane kończą, mi przychodzi nauka naprawdę bardzo łatwo i tak wyszło jak wyszło, wśród znajomych mam kilka takich osób, naprawdę ograniczone i z tytułami, a puszą się przy tym jakby wszystkie rozumy pojedli..

Limonko kiedy to trzeba iść pierwszy raz do dentysty z dzieckiem? lakujecie ząbki dzieciom?
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez limonka » 14 lip 2011, o 15:25

Jak skonczy 3 lata .. Chyba ze zauwazysz cos niepokojacego. Lakuja pomiedzy 4-5 rokiem zycia:)
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Postprzez Honest » 14 lip 2011, o 17:36

limonka napisał(a):
Bianka napisał(a): ja mimo ze mam pare tytulow tez czasem tak czuje jak jest w srodowisku super madrych ludzi...na szczescie tylko czasem :wink:


Limonko, ale przeciez Ty jesteś super madrą osobą i jeśli jesteś w takim towarzystwie to m.in. dlatego, że sama je tworzysz!!!!
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez caterpillar » 14 lip 2011, o 18:23

ja bylam juz po 2 gim roku jakos 2,5 i teraz wlasnie duza przerwe mam i musze isc bo chce ,zeby mala nie kojarzuyla dentysty z bolem :/

a co z tym lakowaniem??
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Bianka » 14 lip 2011, o 19:34

Honest to nie ja napisałam:) a jest mój nick zamiast Limonki:)

Lakowanie warto zrobić, mój mąż miał zrobione i zęby mu się nie psują, z 10 lat nie był u dentysty, mi po takim czasie nic by z zębów nie zostało:)
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez Honest » 14 lip 2011, o 20:23

Bianka napisał(a):Honest to nie ja napisałam:) a jest mój nick zamiast Limonki:)




Hahah, wiem Bianko ;) Sorki ;)
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez pozytywnieinna » 14 lip 2011, o 20:38

a mysmy dzisiaj w pracy graly w chinczyka :lol: szef kiedys kupil na odstresowanie i zadnej z nas (wlaczajac szefowa) nie chcialo sie dzis pracowac, to gralysmy i... WYGRALAM!!!
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez Honest » 14 lip 2011, o 20:51

Hahahha, Pozytywna, ale super!!!!!!!!!!!!!
A ja wracając po pracy przeszłam na czerwonym świetle i zostałam zatrzymana przez Policję.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez blanka77 » 14 lip 2011, o 20:54

Honest napisał(a):Hahahha, Pozytywna, ale super!!!!!!!!!!!!!
A ja wracając po pracy przeszłam na czerwonym świetle i zostałam zatrzymana przez Policję.


Trzeba im było powiedzieć, że przeszłas dlatego, że czerwone pasowało Ci do koloru Twoich paznokci (podobno też są dzisiaj czerwone) :lol:
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Postprzez Honest » 14 lip 2011, o 20:59

blanka77 napisał(a):
Honest napisał(a):Hahahha, Pozytywna, ale super!!!!!!!!!!!!!
A ja wracając po pracy przeszłam na czerwonym świetle i zostałam zatrzymana przez Policję.


Trzeba im było powiedzieć, że przeszłas dlatego, że czerwone pasowało Ci do koloru Twoich paznokci (podobno też są dzisiaj czerwone) :lol:



Kochana, ja przeszłam dwukrotnie na czerwonym :shock: :shock: Tutatj nawet czerwone włosy by nie pomogły!!!!!!!!!
Ale taka pogadanke mi strzelili i byli bardzo kulturalni, że teraz to mi głupio byłoby kiedykolwiek przejśc na czerwonym :roll:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez pozytywnieinna » 14 lip 2011, o 21:09

hahaha blanko rewelacja! pasowalo do koloru paznokci!a jak ja przekrocze predkosc autem, to co im powiedziec? ze pasuje do mojego zwariowanego zycia? i temperamentu? :twisted:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez blanka77 » 14 lip 2011, o 21:20

---------- 21:17 14.07.2011 ----------

pozytywnieinna napisał(a):hahaha blanko rewelacja! pasowalo do koloru paznokci!a jak ja przekrocze predkosc autem, to co im powiedziec? ze pasuje do mojego zwariowanego zycia? i temperamentu? :twisted:


To może będzie pasowało do koloru samochodu? :)

Zawsze można powiedzieć, że przejeżdżałaś na zawstydzonym zielonym :)

---------- 21:20 ----------

Honest napisał(a):

Kochana, ja przeszłam dwukrotnie na czerwonym :shock: :shock: Tutatj nawet czerwone włosy by nie pomogły!!!!!!!!!
Ale taka pogadanke mi strzelili i byli bardzo kulturalni, że teraz to mi głupio byłoby kiedykolwiek przejśc na czerwonym :roll:


Sprawdź czy Ci kartoteki nie założyli :) i nie zamieścili w portalu "Na sygnale" :)

ijo ijo ijo Honest idzie, ruch wstrzymany :) zaleca się objazd przez centrum miasta :)
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Postprzez pozytywnieinna » 14 lip 2011, o 21:49

blanka77 napisał(a):---------- 21:17 14.07.2011 ----------

pozytywnieinna napisał(a):hahaha blanko rewelacja! pasowalo do koloru paznokci!a jak ja przekrocze predkosc autem, to co im powiedziec? ze pasuje do mojego zwariowanego zycia? i temperamentu? :twisted:


To może będzie pasowało do koloru samochodu? :)

Zawsze można powiedzieć, że przejeżdżałaś na zawstydzonym zielonym :)

---------- 21:20 ----------

Honest napisał(a):

Kochana, ja przeszłam dwukrotnie na czerwonym :shock: :shock: Tutatj nawet czerwone włosy by nie pomogły!!!!!!!!!
Ale taka pogadanke mi strzelili i byli bardzo kulturalni, że teraz to mi głupio byłoby kiedykolwiek przejśc na czerwonym :roll:


Sprawdź czy Ci kartoteki nie założyli :) i nie zamieścili w portalu "Na sygnale" :)

ijo ijo ijo Honest idzie, ruch wstrzymany :) zaleca się objazd przez centrum miasta :)


hahahahaahha dobre, to powiem, ze mi sie kolory pomylily z autem, bo mam ciemny zielony :twisted:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez blanka77 » 14 lip 2011, o 21:52

pozytywnieinna napisał(a):hahahahaahha dobre, to powiem, ze mi sie kolory pomylily z autem, bo mam ciemny zielony :twisted:


Powiedz, że Ty z Etiopii dopiero wróciłaś i tam jeździ się na czerwonym i Ci się myli :) Nie dodawaj, że tam się na wielbłądach jeździ przy zachodzącym czerwonym słońcu :lol:
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości

cron