Skrzynka odbiorcza

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Skrzynka odbiorcza

Postprzez Jaga82 » 24 cze 2011, o 17:02

Drogi Adminie! :)
Zwracam się z pytankiem dlaczego gdy loguję się by sprawdzić czy mam jakieś nowe wiadomości w skrzynce odbiorczej widzę komunikat 'Nie masz nowych wiadomości' mimo, że takowe są? Nie jest to problem, który utrudnia mi życie :) Chciałabym zspokoić swoją ciekawość :)
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Jaga82
 
Posty: 795
Dołączył(a): 7 lip 2009, o 08:49

Re: Skrzynka odbiorcza

Postprzez administrator_Paweł » 25 cze 2011, o 14:38

Jaga82 napisał(a):Drogi Adminie! :)
Zwracam się z pytankiem dlaczego gdy loguję się by sprawdzić czy mam jakieś nowe wiadomości w skrzynce odbiorczej widzę komunikat 'Nie masz nowych wiadomości' mimo, że takowe są? Nie jest to problem, który utrudnia mi życie :) Chciałabym zspokoić swoją ciekawość :)
Pozdrawiam


Witaj Jaga82,
Domyślam się, że chodzi o komunikat który jest na górze w menu. Jeśli logujesz się poprzez " Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości", po zalogowaniu od razu otwiera się skrzynka odbiorcza, system uważa, że skoro już jesteś w skrzynce odbiorczej nie ma potrzeby informacji o nowych wiadomościach, ponieważ są one już widoczne w skrzynce zaznaczone pomarańczowym kwadracikiem, jeśli zalogujesz się z "Zaloguj", otwiera się główna strona forum i widnieje, że są nowe wiadomości i ile, ewentualnie jeśli w przeglądarce nie ma ustawionego blokowania wyskakujących okienek dla tej domeny, wyskakuje okienko z informacją o nowych wiadomościach i odnośnikiem do skrzynki odbiorczej.

Bynajmniej u mnie tak to działa.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
administrator_Paweł
Administrator
 
Posty: 805
Dołączył(a): 29 kwi 2007, o 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Jaga82 » 25 cze 2011, o 23:02

No i wszystko by się zgadzało :) 'Problem' pojawiał się właśnie wtedy, gdy logowałam się tylko po to, by sprawdzić wiadomości.
A Administrator jak zawsze perfekcyjnie przygotowany, gdy jest wzywany do odpowiedzi :)
Dziękuję za wyjaśnienia Obrazek
Avatar użytkownika
Jaga82
 
Posty: 795
Dołączył(a): 7 lip 2009, o 08:49

Postprzez Sansevieria » 11 lip 2011, o 17:03

To ja sie dołączę z pytaniem do Wielce Szanownego Admina :)
Zwykle kiedy wysyłam wiadomość pw, czeka ona w "do wysłania" do momentu, kiedy adresat ją odbierze. Wtedy z "do wysłania" znika i pojawia się w "wysłane". Dziś wysłałam pw, zniknęła z "do wysłania" ale nie pojawiła się w "wysłane". I jestem w kropce, bo nie wiem czy dotarła? Nigdy przedtem tak mi się nie zdarzyło. :?
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Postprzez mahika » 11 lip 2011, o 17:28

dotarła.....
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Sansevieria » 11 lip 2011, o 18:04

No to już nie pytam czy dotarła :) , ale nadal Drogi Adminie jestem ciekawa, dlacczego nie mam jej w "wysłane"?
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Postprzez mahika » 11 lip 2011, o 18:16

ja wiem ale nie powiem.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07


Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 278 gości