dlaczego faceci widza tylko jedno w kobiecie?

Problemy natury seksualnej.

Postprzez mahika » 5 gru 2007, o 17:11

california napisał(a):Załączę niebawem i domyslam się jak będziecie po mnie jechac. Niektorzy przynajmniej...


Co jakiś czas w zyciu każdy z ans dostaje lekcję pokory, a nic nie dzieje sie bez przyczyny.

Cieszę sie również ze zgadzasz sie ze mna w kwestii głupiego tłumaczenia sie "mam prawo wyrazić swoje zdanie" :evil:

Napisałam wyzej po to zebyśmy mogli sobie przemyśleć, zeby nikt nie obawiał sie wiecej odezwac bo jak to ujełaś ktoś będzie po nim jechał. Chodziło mi zeby się troche postarać nie jeździć po innych. i tyle.

Co sie dzieje kalifornia, napisz jak będziesz gotowa, zaniepokoiłaś mnie....
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Loki86 » 5 gru 2007, o 20:53

California zastanów się czemu często cię besztają ;)
Czasami wydaje mi się że umykają ci pewne niuanse (każdemu się zdarza)
Bardzo żałuje że Kendziorek się zraziła nie ma sensu robić też polowania na czarownice z tego powodu. Mam nadzieje że jeszcze się odezwie i napisze jak się trzyma
Avatar użytkownika
Loki86
 
Posty: 556
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 00:58
Lokalizacja: z tąd;d

Postprzez sgrzeslaw » 10 gru 2007, o 13:15

Bianka napisał(a):"O sgrzeslawie nawet nie wspominam " -napisalam o sgrzeslawie i tekst o chorym spoleczenstwie odnosil sie glownie do jego wypowiedzi ktora mna wstrzasnela, ale do takiego poziomu nie mialam zamiaru sie znizac...

Widze ze dyskusja rozgorzała ale "kedziorek" juz zniknal z forum - mam tylko nadzieje ze udał sie do PSYCHOLOGA ktory rzeczywiscie pomoże, a nie zaszyła sie w domu ze swoimi problemami...,
Kochani dyskusja rozgorzala na temat tego co jest gwałtem a co nie - co osoba to inna opinia y rozne przezycia.
Ja obecnie mam tak ze gdy dobieram sie do mojej partnerki - to ona mowi "nie" a wiec robie to dalej y jest udany sex - rano (pod warunkiem ze choc troche przespalismy sie) moja partnerka jest usmiechnieta i czasami nawet mowi ze bylo cudownie! A wiec czy to był gwałt?
Inny przykład - moja kolezanka siedziala przez pol roku w kanadzie - chodzila na ymprezy w dziwne miejsca, szlajala sie z roznym towarzystwem (w polsce miala faceta) i nigdy jej sie niezdazylo skok w bok. Raz mowila facet ja dopadl w kiblu na disco - to przydziabala mu z kolana w krocze y uciekła, starala sie tez niedoprowadzac do takich sytuacji zeby byc z obcym facetem sam na sam - aby niedoprowadzac do takich sytuacji...
A wiec powiem szczerze mozna byc stanowczym w swoim "nie" albo nie.
A wracajac do wypowiedzi Bianki - to ze zostalas kiedys "zgwałcona" czy wykorzystana - fakt jest to tragedia ale musisz sie tez liczyc ze zdaniem ludzi ktorzy patrza na to wszystko z boku i maja na to wszystko inne spojrzenie
:)
sgrzeslaw
 
Posty: 38
Dołączył(a): 5 lis 2007, o 12:08

Postprzez mahika » 10 gru 2007, o 13:44

Sgrzesław, jesteś cudowny :evil:
Wzór delikatności. Uszanuj to że kedziorek odeszła i zakończ temat, zanim ktoś inny odejdzie.....
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Abssinth » 10 gru 2007, o 14:38

sgrzeslaw, skoncz.

pograzasz sie jeszcze bardziej w swoim braku empatii.
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Nieco inna historia...

Postprzez Setko » 11 gru 2007, o 00:58

Korzystając,że jest już późno i chce mi się spać oraz trudno mi pełnozakresowo myśleć nad tym,co uważam i co będę pisał,to pozwolę sobie przytoczyć zdarzenie,kiedy zaprosiłem nowo poznaną znajomą na seans filmowy do mojego mieszkania. Dla wygody zaproponowałem rozłożenie wersalki i ułożenie się wzdłuż,tuż przed telewizorem. Po filmie zaproponowała mi masaż pleców. Nie od razu,ale zgodziłem się,bo jednak mam problemy z kręgosłupem. Rozebrałem się do połowy. Po wszystkim podziękowałem i nie uważałem,że jestem zobligowany do rewanżu,np.w formie seksu,na co ona być może liczyła. Byłem na 'nie' i chyba ona to wyczuła. Nie rozebrała się i nie prowokowała do niczego. 'Nie' znaczy nie. Nieważne,jak głośne.Czy wręcz ciche...

Jeszcze inny przykład przychodzi mi na myśl. Byłem w związku z dziewczyną przez 5 lat. Nie pamiętam już,czy codziennie,ale w każdym bądź razie bardzo często byłem namawiany przez nią do współżycia. Z obawy przed ciążą(nie mogła przyjmować pigułek) oraz niepewnością swoich uczuć-poza jednym wyjątkiem- odmawiałem. I nie przychodziło mi to łatwo,bo na popęd nigdy raczej nie narzekałem i nie narzekam. Może więc nie każdy facet,to taka skończona świnia,której trzeba pozwolić na zabrudzenie błotem... Gorzej tylko z tymi rozjuszonymi... Nieprzewidywalnymi... I nieokiełznanymi...

Pisane tuż przed północą,zatem jak dla mnie,proszę o wyrozumiałość... :)
Setko
 
Posty: 8
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 13:59
Lokalizacja: Nizina Północnopodlaska

Postprzez Loki86 » 11 gru 2007, o 01:27

heh pisane troszkę po godzinie x z lekką nutką chmielu :]

Seiko nie stawiaj się w miejscu kobiety bo nią nie jesteś. Jesteś facetem jak mniemam a to jest zasadnicza różnica. nie wiem czy zdarzył się kiedykolwiek gwałt na facecie wykonany przez kobietę:]. Wiec to co napisałeś ma się nijak do wątku głównego.

sgrzesław nie kumam cię człowieku. piszesz bzdet w poważnym temacie zupełnie jakbyś chciał pochwalić się udanym pożyciem ze swoja panią. dobraliście się... To super trzymajcie tak dalej i cieszcie się życiem życzę szczęścia ale nie każdy jest taki jak ty czy twoja partnerka dla niektórych nie znaczy nie a jak ktoś to zlekceważy to jest gwałt jak byś tego nie określił. Zastanów się chłopie nad sobą i nad tym co chcesz napisać zanim coś napiszesz bo możesz komuś wyrządzić krzywdę.

pomimo że pisze po 2 piwkach szczerze oświadczam jestem świadom co pisze przemyślałem to i naciskam przycisk wyślij.
Avatar użytkownika
Loki86
 
Posty: 556
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 00:58
Lokalizacja: z tąd;d

Postprzez agik » 11 gru 2007, o 02:27

A ja sobie "wypożycze" Sgrzesława w innym temacie...
W tym już nie będę się wypowiadac...
Bardzo prosze- Kedziorek dezaktywowała nicka...:(
Uszanujmy jej wolę, ona zamkneła temat...
Bardzo proszę wszystkich- nie wypowiadajmy się tu już. Niech temat umrze smiercią naturalną...

A Ty Sgrzesław.......................... :twisted:

Kedziorku- buźka, bardzo żałuję, ze nie ma Cie tutaj... I jeszcze raz przepraszam
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez Megie » 14 gru 2007, o 17:59

---------- 16:45 14.12.2007 ----------

Nie bylo mnie tu jakis czas, ale to co tu czytam to przechodzi granice
Na pewnym etapie watku, czlowiekowi odechciewa sie tego czytac....

---------- 16:56 ----------

oczywiscie nie dotyczy to Kedziorka ( bez urazy)

---------- 16:59 ----------

przez to ze odechcialo mi sie czytac do konca caly watek- nie przeczytalam ostatniego wpisu agik i dopisalam jeszcze.
Przeczytalam po fakcie :)

tak jeszcze w celu wyjasnienia
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Postprzez california » 16 gru 2007, o 22:23

---------- 21:21 16.12.2007 ----------

Loki zdarzyl sie gwałt, matka zgwałciła syna było w tv.

Nie wiem w ktorym momencie kendziorek powiedziala,ze ją zgwałcili. Chyba dopiero jak wszyscy zaczeli ja oczerniać to była forma obrony- kłamswo. Prawda jest taka,ze dziewuchy tak sie teraz puszczaja jakby narzady płciowe na loteri wygraly. Nie wiem jak bylo naprawde z tas dziewczyna która tu to pisala, ale tak jest a wy zwyczajnie tego bronice. free style

---------- 21:23 ----------

Momo wszystko zostanę wierna swoim ideałom i nie zmieni zdania:)

---------- 21:23 ----------

Mimo* piszę pociemku.
Avatar użytkownika
california
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 15:16
Lokalizacja: Bliżej morza

Postprzez mahika » 16 gru 2007, o 22:27

bez komentarza.........
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez california » 16 gru 2007, o 22:30

Pewnie. Ja nie pojmę seksu co dzien z innym i finito. Dla mnie to jasne jak slonce. Mam poprostu wpojone inne wartosci, ktorych inni nie posiadaja dlatego poniewieraja swoim ciałem- mając stałego partnera.
Avatar użytkownika
california
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 15:16
Lokalizacja: Bliżej morza

Postprzez mahika » 16 gru 2007, o 22:41

A kogo to obchodzi, temat zamknięty, nie wiem po co dodajesz te 3 grosze które już zreszta każdy zna....

ech, miałabyś troche taktu i założyła swój wątek z wywodami....
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez agik » 17 gru 2007, o 02:21

Miąłam juz nie pisać, ale...
California- chetnie zapoznam sie z Twoim systemem wartości... Proponowałam Ci nawet, zebys załozyła własny wątek... wiesz... wtedy miłabys szanse się dowiedzieć, ze Twój piekny system wartości- pewnie podziela wiele osób. Fajnie byłoby, żebys przyblizyła mi go- W INNYM TEMACIE...
Bardzo mnie ciekawi, co Twój wysublimowany system wartości mówi o nie kopaniu leżacego.
Jestem równiez ciekawa Twojego zdania na temat empatii, wspólczucia- czy te uczucia są w Twoim wspaniałym systemie wartości zakazane?
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Facet..

Postprzez derrr » 12 sty 2008, o 13:52

Nie dziwne, ze patrzeli tylko na cialo skoro podalas sie za taka typowa laleczke do zabawy. Mezczyzna tez ma uczucia i tez liczy na milosc. Ale od jakies laleczki ktora juz pol miasta posiadlo, to nie oczekuje raczej uczuc tylko przyjemnego seksu i traktuje ja wlasciwie, jako kogos kto chce wykorzystac jego. Dlatego czesto slyszy sie wyzwiska na k.. na jakas seksowna kobiete. Wiekszosc kobiet liczy tylko na pieniadze mezczyzny.. moze pora pokazac drogie panie, ze potraficie byc przy meczyznie, nawet w w przypadkach kiedy mezczyznie sie nie powiedzie.. zaloze sie ze kazdy mezczyzna by taka kobiete traktowal jako kogos wyjatkowego i by obdarzyl ja wielkim uczuciem. To jest ten dylemat milosc vs. pieniadze..
derrr
 
Posty: 40
Dołączył(a): 26 maja 2007, o 17:59

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 323 gości

cron