poszedl do sadu

Problemy związane z depresją.

Postprzez caterpillar » 2 lip 2011, o 17:37

jest nowa fura , bedzie dobrze :pocieszacz:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez pozytywnieinna » 3 lip 2011, o 13:49

---------- 21:39 02.07.2011 ----------

nowafura karnely sie wszystkie pluszaki, maruda siedziala w niej pol dnia :lol:
ciekawe kiedy jej przejdzie ...

goraczka u malej nie wystapila, nic sie nie dzialo, czyli jestem przekonana, ze dunole robili cos zle, albo ich szczepionki zle na nia dzialaly, miala wtedy klopoty zdrowotne, wiec moze to byla tez przyczyna, utwierdzilam sie w przekonaniu, ze dobrze zrobilam, nie podajac jej tej ostatniej szczepionki (miala ja dostac w grudniu) w Danii. jak pomysle wtedy jak strasznie sie balam kiedy miala 41,5 a lekarze nic nie chcieli robic, ze to normalne.

---------- 13:20 03.07.2011 ----------

mam okropnego dola :( na dodatek jestem wsciekla, kolega w danii pozyczyl moj tv i satelite z czasza, nie moge od niego wyciagnac od 2 miesiecy, nie mam tv, choc za nia place, ostatnio powiedzial, a nie mozesz sobie kupic uzywanego, to TYLKO 80 zl. wkurzylam sie, bo ja zastanawiam sie nad skarpetkami dla mojej krolewny za 1,5 zl, nie mowiac o tv, kolejny raz jest w danii, jutro wraca i znow nie wezmie. wysc mi sie chce normalnie!!!!!!!!!!!!!!

---------- 13:49 ----------

sprawdzilam, zeby podpisac nowa umowe na dekoder + czasze musze wyskoczyc z kilkuset zlotych i jeszcze placic za poprzednia, choc jej nie mam, co ja mam zrobic, zeby mi oddal, tv i satelita byly w busie, ktory zaplacilam, wtedy kolega go wyjal i powiedzial, ze ja w PL nie potrzebuje teraz to on pozyczy i odda mi jak sie wyprowadze, prosze go juz od maja. za kazdym razem cos!!
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez Bianka » 3 lip 2011, o 14:11

Masz do niego telefon?? powiedz żeby Ci przywiózł! Nie rozumiem takiej pożyczki :shock:
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez wera » 3 lip 2011, o 14:14

Dlaczego Ty masz sobie coś kupić skoro to jest Twoje, a on sobie to pożyczył!!!
W ogóle jakim prawem ktoś dysponuje Twoimi rzeczami?!
Avatar użytkownika
wera
 
Posty: 2932
Dołączył(a): 23 paź 2008, o 00:04
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez pozytywnieinna » 3 lip 2011, o 14:20

bianko, rozmowa na temat oddania tego wszystkiego jest za kazdym razem jak jedzie do Danii i z niej zjezdza, czyli co pare dni, jutro jedzie z powrotem i znow ma wymowke, wlasnie z nim gadalam, wiec jak mam go zmusic????????????

czasem mowil "ok" a potem mowil, ze nie przywiozl bo ...

siedze i placze, bo nie wiem jak mam wyciagnac to wszystko, dzwonilam do firm, na dzien dobry 200 -300 zl z aktywacja antena i reszta plus tv, uzywany to i tak okolo 150-200 zl i to jeszcze stary, a moj mial 3 lata!!
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez Sanna » 3 lip 2011, o 14:22

Powiem Ci, że ja ( i 2 znajome rodziny z dziećmi ) w ogóle nie mam tv. Wiadomości mamy z radia i z internetu, a film zawsze można obejrzeć czy puścić dziecku. Skoro już nie masz anteny to może w ogóle zrezygnować z tv? Nie wiem ile u Ciebie kosztuje to miesięcznie, ale np. w moim wypadku w skali roku jest to całkiem przyzwoita oszczędność.
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Postprzez pozytywnieinna » 3 lip 2011, o 14:27

---------- 14:25 03.07.2011 ----------

sanna wiem, ale ja nie mam do kogo pyska otworzyc wieczorem, no i nie mam juz zadnych przyjemnosci, nie chodze do kina, pubu, mam tylko prace i nic wiecej, a za abonament i tak musze jeszcze placic rok, a korzysta z tego kolega (mialam w Danii polska TV)

wiec jesli i tak place to dlaczego mam komus placic??????????

---------- 14:27 ----------

acha a za tv plus antena dekoder i reszte zaplacilam kilkaset zlotych w zeszlym roku, nie rozumiem wiec dlaczego mam mu to darowac :cry:
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez Sanna » 3 lip 2011, o 14:33

Wcale nie mówię, ze masz darować - niby czemu- skoro to Twoja własność ? :)

Poza tym jak lubisz tv - to nie ma co z tego rezygnować wbrew sobie . Tak się tylko podzieliłam swoim doświadczeniem i refleksją, że skoro już tak sprawa wygląda, to można i popróbować życia bez telewizji.
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Postprzez wera » 3 lip 2011, o 14:33

Oczywiście, że nie masz mu tego darować, bo niby z jakiej racji?
Jeżeli korzysta, to chyba powinien za Ciebie płacić ten abonament.
Avatar użytkownika
wera
 
Posty: 2932
Dołączył(a): 23 paź 2008, o 00:04
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Bianka » 3 lip 2011, o 14:39

Powiedz mu że płacisz za to i ma Ci to przywiezc jak będzie wracał koniec kropka...
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez pozytywnieinna » 3 lip 2011, o 14:41

bianko mowilam, zero reakcji, olew totalny ... probowalam znalezc kogos kto do niego pojedzie i zabierze, nikogo nie znalazlam :(
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez blanka77 » 3 lip 2011, o 15:04

Nie wiem czy to możliwe, ale może poproś zeby na jakiś czas zablokowali dekoder...
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Postprzez Jaga82 » 3 lip 2011, o 16:01

blanka77 napisał(a):Nie wiem czy to możliwe, ale może poproś zeby na jakiś czas zablokowali dekoder...




O! Dobry pomysł. Jak nie idzie po dobroci to może trzeba spróbować innej metody.
Avatar użytkownika
Jaga82
 
Posty: 795
Dołączył(a): 7 lip 2009, o 08:49

Postprzez pozytywnieinna » 3 lip 2011, o 16:21

niemozliwe, bo to jest na moja siore i wlasnie dlatego tez chce to wszystko sciagnac, bo tylko czekam jak zglosza kradziez, mimo, ze ja dalam im na rok z gory i zapacilam za kupno dekodera, czaszy, aktywacje itd., dlatego tez sie denerwuje, bo jakbym miala tu i by zglosily to zapakuje i im oddam a tak bede miala klopoty i kolega o tym tez wie!
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez caterpillar » 3 lip 2011, o 16:51

sanno a wiesz ,ze teoretycznie jesli ogladasz tv przez internet albo masz odbiornik TV i mimo ,ze korzystasz tylko DVD i tak musisz placic abonament

:roll:
ja tak pomyslalam pozytywna ,ze moze na jakis czas zostaw sobie podstawowe programy a kolesiowi bym powiedziala ,ze jak mu nie wstyd i czy wie jaka masz sytuacjie finansowa :? normalnie po oddaniu tv zerwalabym kontakt z dupkiem wrrrrrrrr.
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 70 gości