i znowu jedno wielkie zero ..

Problemy związane z depresją.

i znowu jedno wielkie zero ..

Postprzez Martuń » 5 gru 2007, o 22:51

Kolejny straszny dzień .. codziennie czuje sie nikim ale czesto przychodza chwile kiedy sie wybucha .. tak tez jest dzisiaj czuje sie doslownie jak smiec , jak jedno wielkie 0 , czuje ze wszystko nie ma sensu . Nie wierze ze to kiedys sie skonczy .. niby sa tabletki .. wieksza dawka i psycholog ale wciaz zle wciaz tak bardzo zle nie wiem juz co mam robic .. Mam ochote umrzec zamiast znosic wciaz te cierpienia i podejmowac walke .. jestem za slaba .. dobre zycie nie jest dla mnie ..

zawsze pragnelam milosci .. ale kto moze pokochac kogos takiego jak ja .. ?? jest tyle wspanialych osob ktore nie maja problemow i to ich sie kocha .. ja jestem nikim i dla nikogo ..
to przykre i bardzo boli .. ; ( ja juz nie moge nie mam sil na to wszystko chce umrzec bo to mnie przeraza i przerasta .. ; ((( Nie umiem juz sobie radzic .. nie mam energii na to wszystko a juz nie wspomne o motywacji .. mam 18 lat .. niby najlepszy wiek czlowieka .. mi tez czas przemija miedzy palcami i nie przez lenistwo ale bol ehhhh ... w Boga tez juz przestaje wierzyc .. juz dawal mi tyle prob .. czy wytrwam .. skonczylo sie .. nie umiem juz sobie poradzic .. motywacji 0 nie ma po co i dla kogo sie starac .. dla siebie ?? dla tego zera?? zalosne
Martuń
 
Posty: 59
Dołączył(a): 14 lis 2007, o 14:31

Postprzez ważka » 6 gru 2007, o 10:11

Bardzo do brze cie rozumiem nie jesteś sama pozdrawiam nie łam sie :slonko: jeszcze zaswieci i dla ciebie i dla mnie też.Oby!
Avatar użytkownika
ważka
 
Posty: 611
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 17:36
Lokalizacja: Anglia

Postprzez Martuń » 13 gru 2007, o 18:06

Czesc Wazko sorki ze dopiero teraz sie odzywam ehhh sama przyznaj skomplikowane to wszystko bardzo .. w kazdym razie dzieki za otuche
no i w ogóle .. Oby nam sie dobrze ulozylo i wszystkim na tym forum ..

pozdrawiam gorrrąco :slonko:
Martuń
 
Posty: 59
Dołączył(a): 14 lis 2007, o 14:31


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 317 gości