Macierzyństwo...

Rozmowy ogólne.

Postprzez caterpillar » 6 cze 2011, o 18:54

---------- 18:53 06.06.2011 ----------

Bianko a jaka masz pewnosc ,ze twoja depresja nie jest spowodowana niedoczynnoscia?

http://www.airstar.pl/zdrowie-i-uroda/n ... -depresja/


mysle ,ze dobry endokrynolog znalazl by sposob na to pomysl o tym ,bo tak to mam wrazenie ,ze jestes w blednym kole

czytalam troche o skutkach ubocznych lekow na niedoczynnosc i wcale nie jest tak ,ze KAZDY musi miec wszystkie obiawy wiec mysle ,ze warto sprobowac, kuracje mozna zawsze przerwac.

pozdrawiam!

---------- 18:54 ----------

(moze juz kiedys Ci to pisalam ..jak tak to sory..mam skleroze hihi :oops: )
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez limonka » 6 cze 2011, o 19:40

jesli nie mozesz brac antydepresnatow (czy stwierdzil to lekarz czy ty sama?) to czy masz jakis plan co robic? bo przeciez jesli masz depresje to sama nie pusci:(
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Postprzez Bianka » 6 cze 2011, o 20:37

caterpillar napisał(a):---------- 18:53 06.06.2011 ----------

Bianko a jaka masz pewnosc ,ze twoja depresja nie jest spowodowana niedoczynnoscia?


mysle ,ze dobry endokrynolog znalazl by sposob na to pomysl o tym ,bo tak to mam wrazenie ,ze jestes w blednym kole

kuracje mozna zawsze przerwac.



---------- 18:54 ----------
)


Cat dzięki za artykuł, ja jestem prawie pewna że moje samopoczucie powoduje niedoczynność, chociaż nie wiem czy nie wpadnę zaraz w nad...
Nie ma dobrych endokrynologów, ja takiego jeszcze nie znalazłam, nie mam do kogo iść z wynikami bo mieszczą się w widełkach, wyniki procentowe mówią że mam tragiczne ft3 ale niestety mój pierwszy endo w ogóle na ft3 i ft4 nie patrzył tylko na tsh które zależy od wielu czynników i nie jest wiarygodne...jestem na forum dla osób z chorą tarczycą, babki tam mają niesamowitą wiedzę, piszą o żelazie, o witaminach o selenie, moi lekarze o takim leczeniu nie słyszeli!!! a tak leczą w niemczech...jeden mi powiedział że nie słyszał o związku selenu z tarczycą! jest pełno artykułów naukowych na ten temat!
Zmiana dawki którą mam nic nie da, właściwie to ten debil patrząc na samo tsh by mi ją pewnie zmniejszył i spieprzyłby mi zdrowie tym samym bo wtedy ft3 by jeszcze bardziej spadło, antydepresanty powodują spadek ft3 więc jeszcze większy dół i tak w kółko...
Nie mogę sobie brać leków na próbę bo jak mi spadnie ft3 jeszcze bardziej to już tylko zdechne, nie mogę sobie więc na to pozwolić, ryzykować...
Wiem że w klinice we Wrocławiu np robią wyniki procentowe także, to jest już szczebel wyżej bo muszą też umieć czytać ft3 i ft4 mam nadzieję, myślę o tym, ale technicznie to prawie niemożliwe do wykonania...

---------- 20:37 ----------

Limonko to są objawy tarczycy i ją muszę ratować a o lekarzach napisałam Ci wyżej, do kogo mam iść w takim razie po pomoc? kupiłam sobie selen, zamierzam jeść:/
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez caterpillar » 6 cze 2011, o 21:12

http://www.znanylekarz.pl/


ja korzystam z tej stronki no wierze ,ze jest ktos (jakis lekarz) ktory by tom wszysko ogarnol..mam nadzieje ,ze kiedys trafisz na takiego
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Jaga82 » 8 cze 2011, o 15:55

Cześć Laseczki!
Byłam z małą u lekarza. Lekarz powiedział 'dzień dobry, o co chodzi' pokazałam mu wysypkę na buźce małej a on 'to wszystko?' ja mówię, że tak a on 'ciao' :) Pediatra ma poczucie humoru :) Powiedział mi, że to normalne, że to hormony, jak słusznie któraś z Was zasugerowała :) Mówił, że dla nas dorosłych wygląda to strasznie i myślimy, że coś dziecku dolega a ono wcale tego nie odczuwa. Więc jestem spokojna :)
Avatar użytkownika
Jaga82
 
Posty: 795
Dołączył(a): 7 lip 2009, o 08:49

Postprzez caterpillar » 8 cze 2011, o 16:38

do dobrze a czytalas o tym krochmalu??
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Bianka » 14 cze 2011, o 16:22

Co tam u Was mamusie??

Ja mam koszmar z zasypianiem małej, nie chce spać przed południem tak jak zwykle, potem pada po obiedzie, usypiam ją w wózku, bo nie mam siły nosić..możliwe że się przestawia z przedpołudniowej drzemki na popołudniową??

A wieczorem to już w ogóle nie mam pomysłu jak nie zaśnie przy mleku, mąż teraz ciągle w delegacji, ja muszę jeszcze szkołę ogarnąć i już nie mam siły...
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez caterpillar » 14 cze 2011, o 16:30

u mnie nadal trwa awers do przedszkola i ma problem z tzw"sciemnianiem"

ostatno moje dziecko zapytanie przez kogos czy chce miec braciszka powiedzialo "rodzice juz mieli ale oddali bo nie chcieli sie nim zajmowac " :shock: no dobrze ,ze to byl ktos znajomy :oops:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Bianka » 14 cze 2011, o 16:54

hehe co to dziecku chodzi po głowie :)
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez caterpillar » 14 cze 2011, o 20:55

no problem w tym ,ze czasem nie wiem kiedy mowi prawde a kiedy nie ...wiec nie zawsze mnie to smieszy a wrecz irytuje ,ze tak sciemnia

kiedys przylapalam ja za kanapa umazana czekolada i dojadajaca resztki cukierka.. powiedzial "ja wcale nie jem zadnego cukierka" zanim zdazylam sie odezwac hehe smieszne ale w sumie musze byc wyczulona na tego typu rzeczy bo mi zacznie normalnie klamac

tez macie taki problem z tymi gadajacymi szkodnikami?
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez pozytywnieinna » 14 cze 2011, o 22:40

cat rewelacja, hahaha, no juz widze, co by powiedziala moja mama jakby jej mala tak powiedziala, ale sie usmialam....

a moja za to sie ugrzecznila totalnie, ubrala dzis moje adidasy i chodzila w nich po domu, wygladala tak smiesznie, ze pokladalam sie ze smiechu, a rano zrobila mi akcje pod tytulem "pupa", zobaczyla psia kupe na chodniku i zaczela pokazywac palcem i wrzeszczec na cala ulice "pupa, pupa, pupa", jakies 10 osob oslupialo, a ja nie moglam dotrzec do pracy, bo zalewalam sie lzami smiechu...
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez limonka » 14 cze 2011, o 23:18

moj mlodszy ma 20 msc i chyba wczesniej zaczal bunt dwulatka...wszystko jest nie i tak (jak ja mowie nie) ...wszystko chce sam..pic z kubka jesc sam a co najgorsze to marudzi jak stara panna :roll: :roll: :roll: wczoraj bylam sprawdzic polskie przedszkole...decyzja zpadla idzie od wrzesnia na 4 h dziennie:):)

dzis mialam profilaktyczna kolanoskopie, dopiero co wstalam z drzemki, a chlopaki jeszcze spia...tak ich kolezanka wymeczyla:):):)

buziaki!!!!!!!
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Postprzez caterpillar » 14 cze 2011, o 23:26

pozytywna no bywa smiesznie ale ja naprawde czasem mam dylemat z tym sciemnianiem :roll:

Limonka a to fajnie ,ze idzie zawsze to 4h luzu :P
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez ewka » 15 cze 2011, o 09:29

caterpillar napisał(a):ostatno moje dziecko zapytanie przez kogos czy chce miec braciszka powiedzialo "rodzice juz mieli ale oddali bo nie chcieli sie nim zajmowac " :shock:

Hahaha, poczucie humoru chyba po mamusi. Super!
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez caterpillar » 15 cze 2011, o 16:54

tia a jak tak dalej pojdzie to bede miala opieke spoleczna na chacie :wink:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości