Pomocy... czy wpadlismy?

Problemy natury seksualnej.

Postprzez Honest » 10 cze 2011, o 23:15

A może nie wiem podkładają pigułki podobne wizualnie? No teraz jestem ciekawa!
Nie wiadomo też, ile z tego artykułu to prawda. Ludzie czasem kłamia przecież.

U mnie na studiach była dziewczyna, która nie była atrakcyjna (moim zdaniem, dla kogoś innego mogła byc najpiekniejsza). Miała kompleks i myślę, że zmyslała ciągłe podejrzenia o ciąże - a to z księdzem, a to z zawsze innym ziutkiem :?
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez blanka77 » 10 cze 2011, o 23:27

Może ktoś zmyślał, ale czytałam też inne badania dot. dzieci i tam pisali prawie to sam, tzn. bez szczegółów.

Ale ja znam sporo przykładów ze szkoły od mojego syna (z jego opowieści) i z opowieści nauczycieli. To jest coś strasznego. Dla niektórych to niewyobrażalne.

Nie wiem czy słyszeliście, bo ja się dowiedziałam o tym niedawno, że w śród młodzieży gimnazjalnej jest modna zabawa na tzw. słoneczko. A teraz okazało się, że już jest nie modna. Moda jest inna, ale nazwy nie znam. Wszystko się kręci wokół seksu, ale nie takiego "po bożemu"...
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Postprzez Honest » 10 cze 2011, o 23:33

Słyszałam o tym już jakiś czas temu. Najpierw myślałam, że mój znajomy, który mi to opowiadał żarty sobie ze mnie robi.

Blanko, a jakie historie znasz od nauczycieli??? I syna???
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez blanka77 » 10 cze 2011, o 23:38

Dziewczyny w ciąży, potem okazuje się, że poroniły.... (nie wiem czy naturalnie, czy sztucznie...)

Popijawy na imprezach. Po jednej z nich waracali do domów i napotkali panią dyrektor. Myśleli, że im się uda, ale ona ich zaczepiła i okazało się, że są bardzo pijani. Sprawa miała ciąg dalszym

Papierosy to już normalka.

Dopalacze, które kupowali w sklepie ulokowanym dość blisko szkoły.

Pewnie o wielu rzeczach mi nie mówi, bo się może wstydzi.

Jak na wywiadówkach się rozmawia o dzieciach (chodzi garstka rodziców) to niektórzy rodzice są w szoku co np. ich dziecko robi.

Ogólnie dużo się dzieje, niekoniecznie dobrego.
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Postprzez Honest » 10 cze 2011, o 23:54

Blanko, syn i tak bardzo dużo Ci mówi. Naprawdę.

A powiedz jak wyniki testu??? Kiedy są???
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez blanka77 » 10 cze 2011, o 23:58

Jakoś w przyszłym tygodniu. A jutro ma bal gimnazjalny rozpoczynany polonezem.

Ja idę pomagać przy nakrywaniu do stołu dla nich, bo na sam bal nie chciałam iść do ich pilnowania, bo to ponad moje siły. Nie wiadomo co niektórzy wykombinują, ja się nie nadaję.

Jest podział obowiązków. Mało tego jest podział na płeć, czyli do pilnowania mają być i tatusiowie i mamusie, żeby można było wchodzić do łazienek w celu sprawdzenia co się tam dzieje...
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Postprzez Honest » 11 cze 2011, o 00:07

O kurcze, inwigilacja totalna. Tylko czy to coś zmieni??? "Polak potrafi". Młody też. Jak będa chcieli to coś wymyślą.

A syn wybrał już szkołę???

Mojego taty partnerki syn też zceka na wyniki, a córka ma komisa w średniej - za wagary :roll: Ona jest bardzo madra, cztała mając 3 lata, najlepiej w klasie zdała test gimnazjalny, w szkole była w czołówce nbie ucząc się dużo.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez blanka77 » 11 cze 2011, o 00:12

Honest napisał(a):O kurcze, inwigilacja totalna. Tylko czy to coś zmieni??? "Polak potrafi". Młody też. Jak będa chcieli to coś wymyślą.

A syn wybrał już szkołę???

Mojego taty partnerki syn też zceka na wyniki, a córka ma komisa w średniej - za wagary :roll: Ona jest bardzo madra, cztała mając 3 lata, najlepiej w klasie zdała test gimnazjalny, w szkole była w czołówce nbie ucząc się dużo.


Wiesz, trzeba ufać i kontrolować :) Nadzór musi być. Wiadomo, że jak ktoś coś będzie chciał wykombinować to zrobi to, natomiast pozwolić na samowolkę nie można, bo są niepełnoletni i to rodzice za nich ponoszą odpowiedzialność.

Teraz wybiera się 3 szkoły i dowolną liczbę oddziałów. Zobaczymy, do której i na jaki profil się dostanie.

Młodzież w różny sposób przechodzi okres głupawki. Jedni zachowują się strasznie inni się nie uczą. I nic z tym nie zrobisz, póki sami nie zmądrzeją.
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Postprzez Honest » 11 cze 2011, o 00:42

Ja pamietam, ze w tym wieku to my w butelke gralismy rumienąc się jak dzieciaki :shock:

Cat chyba wspominała o dzieciach kilkuletnich w butach na obcasie - ja nie wiem co to wyrosnie za pokolenie???? A moze im się własnie to już obedzie i będą mniej ciągnąć do "dorosłości"???

Z tym buntem masz rację. Ale czasem konsekwencje sa dośc trwałe :roll:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez blanka77 » 11 cze 2011, o 00:49

Honest napisał(a):Ja pamietam, ze w tym wieku to my w butelke gralismy rumienąc się jak dzieciaki :shock:

Cat chyba wspominała o dzieciach kilkuletnich w butach na obcasie - ja nie wiem co to wyrosnie za pokolenie???? A moze im się własnie to już obedzie i będą mniej ciągnąć do "dorosłości"???

Z tym buntem masz rację. Ale czasem konsekwencje są dość trwałe :roll:


Ja pamiętam, że na zakończenie 8 klasy to mieliśmy może 2 butelki piwa dla wszystkich :) a teraz to jest 6 szt na łebka :?

Dużo jest rodziców, którzy z różnych powodów nie poświęcają czasu swoim dzieciom rekompensując im te brak większą swobodą lub prezentami. Mnie się wydaje, że efektów takich sposobów cofnąć się już nie da. Oni nie zdają sobie sprawy z tego, że robią krzywdę swoim dzieciom.

Cały świat tak pędzi, że aż strach pomyśleć co czeka te dzieci w przyszłości.
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Postprzez Honest » 11 cze 2011, o 00:52

Blanka, a Ty nocny marek jesteś???????????????? :D
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez blanka77 » 11 cze 2011, o 00:56

Aktywna nie na tyle żeby coś robić, ale siedzę codziennie do prawie drugiej :)

Bo najpierw coś oglądam, potem prysznic, jakieś jedzonko i do łóżka (zasypiam przy tv :? )

I jak już wszystko porobię to jest akurat 2 :)
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Postprzez Honest » 11 cze 2011, o 00:58

Ja też tak mam!!!!!! A rano jak budzik dzwoni to tragedia!!!!!!! :lol: Nie masz problemu z rannym wstawaniem???

Ja też zasypiałam przy tv, ale spadł mi pilot i czasem nie chce mi się wstawać zmieniac kanałów i zapyspiam bez niekiedy :lol:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez blanka77 » 11 cze 2011, o 01:01

Honest napisał(a):Ja też tak mam!!!!!! A rano jak budzik dzwoni to tragedia!!!!!!! :lol: Nie masz problemu z rannym wstawaniem???

Ja też zasypiałam przy tv, ale spadł mi pilot i czasem nie chce mi się wstawać zmieniac kanałów i zapyspiam bez niekiedy :lol:


Budzik dzwoni od 6.40 do 8.00 co dziesięć minut. Trzymam telefon w ręku i bezwiednie prawie wyłączam tę drzemkę :) Ja nie umiem wstawać zaraz po przebudzeniu :) muszę swoje odleżeć :lol:
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Postprzez caterpillar » 11 cze 2011, o 01:11

Ja pamiętam, że na zakończenie 8 klasy to mieliśmy może 2 butelki piwa dla wszystkich


a my nic! :D kurcze u nas szkola podstawowa byla na ponad 2tys uczniow i nie bylo slychac o wybrykach alkoholowych

...zloty rocznik normalnie :zawstydzony:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 336 gości

cron