Panie adminie

Rozmowy ogólne.

Postprzez Goszka » 10 cze 2011, o 14:06

tak, i znów uwaga od problemów ludzi którzy naprawdę potrzebują pomocy zostanie odwrócona...lepiej inwestować energię w czcze gadanie.
Goszka
 

Postprzez marie89 » 10 cze 2011, o 15:00

Goszka napisał(a):tak, i znów uwaga od problemów ludzi którzy naprawdę potrzebują pomocy zostanie odwrócona...lepiej inwestować energię w czcze gadanie.



z tym się zgodzę...

"nakręcanie się"

aczkolwiek... "jak chcom to niech se gadajom..". Byłe by na poziomie :wink:

z wysoką kulturą osobistą... szacunkiem... miłością wręcz.
marie89
 

Postprzez Goszka » 10 cze 2011, o 15:14

marie89 napisał(a): "jak chcom to niech se gadajom..". Byłe by na poziomie :wink:

z wysoką kulturą osobistą... szacunkiem... miłością wręcz.

nie no ja tam nie śmiałabym nikomu bronić rozmowy. Tylko tak mi to znów wygląda, jakby podążało w kierunku ostatnio dość często przerabianym.
Goszka
 

Postprzez marie89 » 10 cze 2011, o 15:21

Goszka napisał(a):
marie89 napisał(a): "jak chcom to niech se gadajom..". Byłe by na poziomie :wink:

z wysoką kulturą osobistą... szacunkiem... miłością wręcz.

nie no ja tam nie śmiałabym nikomu bronić rozmowy. Tylko tak mi to znów wygląda, jakby podążało w kierunku ostatnio dość często przerabianym.


Noo.. też czuję po kościach przyszłą (oby niedoszłą) wymianę zdań... ale kto tam wie...

Ja nie lubię sytuacji konfliktowych.. nie uczestniczę w nich za bardzo... unikam

No chyba, że słuszna sprawa... i przebiega w mieszczących się granicach dobrego smaku, kultury... ale... czy takowe się zdarzają?


U mnie w domu nie... a szkoda...


Taka dygresja...

Buziaki Pa
marie89
 

Postprzez caterpillar » 10 cze 2011, o 15:44

Ja też popieram! Nie wiem, czy Impresja zwracała się z tym bezpośrednio do admina (pw czy w jego części forum) i on jej nie odpowiedział... więc żal ma słuszny. Jeśli jednak liczyła na to, że w tym gąszczu dojrzał to, co Blanka wkleiła - to żal niesłuszny, bo on raczej się nie wczytuje. Zaufał nam kiedyś.



nie odpowiedzial bo wiedzial ,ze wycieczka na narty impresji to bylo zwykle klamstwo hehe :lol:


o rany przeciez to zwykla prowokacja :roll: jak sie ma sprawe do admina to sie idzie do odpowiedniego dzialu. :szczotka: :szczotka:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez mahika » 10 cze 2011, o 18:04

boże, dziewczyna zadała pytanie Adminowi.
Dlaczego zaraz prowokacja, dlaczego włączają sie osoby trzecie?
Skoro jesteście pewni ze to prowokacja, to inteligentny człowiek nie da się sprowokować podobno...
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez caterpillar » 10 cze 2011, o 18:31

Skoro jesteście pewni ze to prowokacja, to inteligentny człowiek nie da się sprowokować podobno...



rozumiem ,ze Ty do nich tez nie nalezysz?? :wink:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez mahika » 10 cze 2011, o 18:51

:gites:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez limonka » 10 cze 2011, o 20:11

caterpillar napisał(a):
Skoro jesteście pewni ze to prowokacja, to inteligentny człowiek nie da się sprowokować podobno...



rozumiem ,ze Ty do nich tez nie nalezysz?? :wink:
ja tez :roll:
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Postprzez caterpillar » 10 cze 2011, o 20:57

to zobaczymy kto dostanie odznake zen master 8) :wink:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: Panie adminie

Postprzez administrator_Paweł » 10 cze 2011, o 22:08

imprecha napisał(a):Dzięki za odpowiedź....wyznaje Pan zasadę ,że milczenie jest złotem?


Imprecha -a było jakieś pytanie od Ciebie?

Komunikacja to trudna sztuka, ja odczytałem z niedawnego wątku tylko to:
- wyraziłaś żal, że nie stawałem w przeszłości w Twojej obronie
- pomówiłaś jakobym zbijał majątek na waszych kłótniach bo to się niby przekłada na odsłony strony.

Nie dostrzegłem pytania do mnie ani na forum ani na priv,
za to poprosiłem Ciebie o dowody potwierdzające Twoje twierdzenia o biznesie zbijanym przeze mnie na Waszych waśniach na tym forum - nie doczekałem się, ale może nie zrozumiałaś tego oczekiwania?

Prosiłem też wyraźnie by sprawy między dwoma osobami załatwiać na priv - czemu służy kolejny wątek założony do rozpatrywania spraw personalnych? Bo takim mi się wydaje? Czemu nie na priv? Mamy toczyć bitwę na oczach innych? Komu się to przysłuży? Czy będzie dobre dla tego miejsca?


Wyjaśnię raz kolejny - WAS uczestników obowiązuje regulamin forum, KAŻDEGO, również Ciebie imprecho.

Ja nie będę wertował każdego wątku bo nikomu tego nie obiecałem, ani nie widzę takiej potrzeby. Nie jestem rycerzem, który będzie czuwał i przybiegał z odsieczą na każdą sytuację, gdy czujecie się urażeni - z wielu powodów.

A jednym z nich jest to, że każda kolejna moja ingerencja będzie bardziej psuć to forum niż naprawiać. Wystarczy popatrzeć na Twoją pierwszą wypowiedź imprecha, po tym, gdy opatrzyłem czerwonymi komentarzami sławetny wątek: trudne to, gdy władza się miesza i krytykuje - przyznasz rację? Naprawdę chcesz, żebym na każdy Twój wpis odbiegający od regulaminu była moja riposta? I na każdy rozemocjonowany wpis innych użytkowników? W co wtedy zamieni sie to forum? Co wtedy stanie się z Waszą odpowiedzialnością za bycie w kontakcie z innymi ludźmi? Ile stworzy się obozów (za adminem, przeciw adminowi, za sprawą, przeciw sprawie, itd.)

Tak, milczenie bywa złotem, rzeczywiście wyznaję taką zasadę.

Co do spraw finansowych - działalność forum jest zupełnie niedochodowa - widział tu ktoś jakąś reklamę kiedykolwiek? Choć jedną malutką? To niby jak miałoby zarabiać? Forum jest nawet wyraźnie oddzielone od portalowej części psychotekstu, na której to reklamy bywają i owszem, ile ich jest - możecie sami sprawdzić. I porównać z innymi miejscami w Sieci. Wasze kłótnie nie nakręcają biznesu, raczej zagrażają - czemu? Sami sobie odpowiedźcie. Moja spowiedź była i tak długa.

Myślę, że wyczerpałem limit wyjaśnień na następny rok :) To forum nie jest powołane do rozmów z adminem, ale rozmów między Wami w wyraźnym celu. Z ulgą powracam do swojego schowka na szczotki.
Avatar użytkownika
administrator_Paweł
Administrator
 
Posty: 805
Dołączył(a): 29 kwi 2007, o 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Honest » 10 cze 2011, o 22:19

Czyli miałam rację, że nie zauważyłam reklam ;)
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez ophrys » 10 cze 2011, o 22:22

caterpillar napisał(a):to zobaczymy kto dostanie odznake zen master 8) :wink:


Obrazek

8)
Avatar użytkownika
ophrys
 
Posty: 1346
Dołączył(a): 10 paź 2008, o 14:18

Postprzez prince » 10 cze 2011, o 23:39

O ja cie pierdyle,ale admin pojechał,i bardzo dobrze!
prince
 

Postprzez ewka » 10 cze 2011, o 23:40

Też mi się podoba.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 496 gości