wyrazy... ;-)

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

wyrazy... ;-)

Postprzez Filemon » 10 cze 2011, o 10:59

Szanowny Adminie! :)

Wyrazy uznania za KAWAŁ CIĘŻKIEJ ROBOTY wykonanej w wątku: "Wartości wyższe? Co to takiego?" oraz wyważoną jak zwykle, moim zdaniem, i sensowną postawę...

Mam świadomość, że sam również się w jakiejś części przyczyniłem do konieczności wykonania wyżej wzmiankowanej pracy... lecz, cóż... kto z nas bez winy jest niech pierwszy rzuci kamień... ;) Wyznam szczerze i bez obłudy, że jeno o tyle czuję się winny, że dołożyłem co nieco kamyków do ogródka, który Szanowny Pan Admin musiał potem w pocie czoła od-kamieniać... :) A tak sobie myślę, że gdyby podobnie wyglądało wiele innych wątków i ja byłbym Adminem, który miałby wykonywać taką orkę, to chyba musiałbym porzucić pracę, życie rodzinne i towarzyskie, wszelakie hobby... a następnie jeszcze przenieść się prawdopodobnie z laptopem do... psychiatryka! ;) :lol:

pozdrawiam!

Filemon :)

p.s.
a o co chodzi impresji, to myślę, że najpierw... ona sama musi zrozumieć... :haha: (nie mogłem sobie darować tego małego post scriptum) - no nie byłbym Filemonem przecież... :)
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 290 gości