Wartości wyższe? Co to takiego?

Rozmowy ogólne.

Postprzez blanka77 » 7 cze 2011, o 22:08

---------- 22:05 07.06.2011 ----------

Pomyślałam, że jeśli Admin się tym nie zajmie, to tylko Haga załatwi sprawę :)

---------- 22:08 ----------

Honest napisał(a):Blanko własnie o to chodzi, o rzeczowe ujęcie, dobitne, ale kulturalne! A powiedz mi, Ty jakas prawniczka czy cuś??? Widzę, że jesteś obeznana z ustawami i projektami ustaw????


Nie jestem prawniczą, chociaż trochę w przepisach siedzę z pasji i obowiązków :)

Z polskim prawem trzeba ostrożnie, bo działa niespodziewanie w dwie strony :) i nie lubię strasznie gdy się go nadużywa bez jego znajomości.
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Postprzez Honest » 7 cze 2011, o 22:08

Hmmm... działa w dwie strony??? Tzn???
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez imprecha » 7 cze 2011, o 22:12

marketing=dynamika forum=ilość wyświetleń
imprecha
 

Postprzez blanka77 » 7 cze 2011, o 22:14

Tu musiałabym się podeprzeć jakimś przykładem :)

Ale ogólnie chodzi o to, że interpretacje prawne są tak rózne, że wg jednych działa się zgodnie z prawem, a wobec innych się je łamie :) I czasami z ofiary można się stać oskarżonym :)
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Postprzez Honest » 7 cze 2011, o 22:17

A no tak :? Na myśl przyszła mi płynna granica pomiędzy samoobroną, a napadem (niezbyt naukowe słowo).

Ja najwięcej prcowałąm na ustawie o pomocy społecznej-niby prosta ustawa, a Samorządowe Kolegia Odwoławcze niektóre rzeczy tak róznie interpretują...
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez administrator_Paweł » 7 cze 2011, o 22:19

imprecha napisał(a):marketing=dynamika forum=ilość wyświetleń


...=ilość pokazujących się i wyskakujących reklam
Avatar użytkownika
administrator_Paweł
Administrator
 
Posty: 805
Dołączył(a): 29 kwi 2007, o 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez blanka77 » 7 cze 2011, o 22:24

administrator napisał(a):
imprecha napisał(a):marketing=dynamika forum=ilość wyświetleń


...=ilość pokazujących się i wyskakujących reklam


Administrator na ostrym dyżurze :)

Nie rozumiem wypowiedzi imprechy, bo przedstawione działania w normalnej działaności gospodarczej/przedsiębiorstwa prowadzą do zwiększania przychodów. No chyba, że Admin ma prowizję od liczby nowych członków :)

Ciekawe czy podpadłam i dostanę banana :twisted:
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Postprzez imprecha » 7 cze 2011, o 22:25

administrator napisał(a):
imprecha napisał(a):marketing=dynamika forum=ilość wyświetleń


...=ilość pokazujących się i wyskakujących reklam


co jest wytłumaczeniem na przymykanie oczu przez Admina na obrzucanie mnie gównami w poprzednim wcieleniu.
Niech się kręci interes.Kasa leci
imprecha
 

Postprzez Ironia Losu » 7 cze 2011, o 22:28

agik napisał(a):Zła, podła, niesprawiedliwa nauczycielka, powiedziała Ci, zę jesteś leniem i nie zdasz matury???
Nie ucz się, jak Ci się nie chce. To wyłącznie Twoja sprawa. Nie ma obowiażku mieć wykształcenie.
Ale jeśli Ci się nie chce uczyć, liczysz na to, zę się prześlizgniesz, to przynajmniej miej na tyle honoru, żeby to pwoiedzieć wprost: nie chce mi się uczyć, mam fajniesze rzeczy do roboty ( np bezsensowne pyskówki w necie) i liczę na farta, bo chcę papier


Ne zgodze sie z tm agik-u.Nota nie zawsze jest adekwatna do wkladu pracy i wysiłku nad daną tematyką.Często bywa tak że choćbyś staneła na przysłowiowych rzęsach to jak nauczyciel nie chce ci wystawic pozytywnej noty/ oceny to nie zrobi tego.A wiem bo ja takze byłam w takim połżeniu że siódme poty z siebie wyciskałam na wypracowania i zawsze miałam ndst lub dop. tylko dlatego ze nauczycielka mnie nienawidziła, przyczym za jakis czas ten sam temat wypracowan miała moja kuzynka juz w innej szkole w bardzo dobrym renomowanym LO i z tego co ja miałam pały ona miała 4 a nawet 5 bywało i nigdy ponizej 4 nie zeszła. Wiec nieraz mozesz z siebie wszystko dawac lecz jesli masz miec poprawke to bedziesz miala mimo ze twoja wiedza potrafi byc nadprogramowa.Jak to sie mowi:Daj człowieka a paragraf sie na niego znajdzie, tak samo z uczniem w szkole, wiec ocena nie zawsze jest wyznacznikiem naszej cięzkiej pracy-często bywa niesprawidliwa.To tylko liczba nieadekwatna do naszego poziomu wiedzy tak naprawde
Ironia Losu
 
Posty: 48
Dołączył(a): 26 maja 2011, o 12:31

Postprzez administrator_Paweł » 7 cze 2011, o 22:35

imprecha napisał(a):...
Niech się kręci interes.Kasa leci


To jest pomówienie. Proszę o konkretne dowody, inaczej się pożegnamy.
Avatar użytkownika
administrator_Paweł
Administrator
 
Posty: 805
Dołączył(a): 29 kwi 2007, o 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Honest » 7 cze 2011, o 22:38

Ironio Losu, ja nie wiem czy jest sens się tak przejmowac ocenami... I tak najważniejsze sa testy (w podstawówce i gimnazjum) oraz matura. Poza tym oceny nie sa gwarantem sukcesu. Niesprawiedliwośc to nic miłego, ale myślę, że czasem szkoda energii na irytację :)
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez laissez_faire » 7 cze 2011, o 22:38

imprecha napisał(a):
administrator napisał(a):
imprecha napisał(a):marketing=dynamika forum=ilość wyświetleń


...=ilość pokazujących się i wyskakujących reklam


co jest wytłumaczeniem na przymykanie oczu przez Admina na obrzucanie mnie gównami w poprzednim wcieleniu.
Niech się kręci interes.Kasa leci


imprecha może tobie wyskakujące reklamy przesłaniają treść wypowiedzi innych użytkowników forum i dlatego nie zawsze rozumiesz ich treść... na szczęście ogół tego problemu nie ma.
laissez_faire
 
Posty: 472
Dołączył(a): 10 lut 2009, o 20:47
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez Honest » 7 cze 2011, o 22:39

O kurcze, to na mnie nikt nie zarabia bo ja tu reklam nie widzę :shock:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez blanka77 » 7 cze 2011, o 22:41

administrator napisał(a):
imprecha napisał(a):...
Niech się kręci interes.Kasa leci


To jest pomówienie. Proszę o konkretne dowody, inaczej się pożegnamy.


Widzisz Honest, tak czasami czując się bezkarnym można przegiąć, bo pomówienia też podchodzą pod paragrafy i niestety można sobie narobić kłopotów.

Współczuję serdecznie Administratorowi.
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Postprzez imprecha » 7 cze 2011, o 22:43

Obrazano tutaj wiele razy moją godność osobista obrzucając mnie gównami na nartach w wielu wątkach ,robiono sobie ze mnie zabawe i mam żal ,że Administracja ani razu nikomu nie zwróciła uwagi na obrazanie godności osobistej i obelżywe epitety pod moim adresem.
Fora internetowe utrzymują się w większości z ilosci wejsć i wyświetlen i ilosci uzytkowników .Jak więc wytłumaczyć pozwolenia administracji na obrazanie mnie?
imprecha
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 389 gości

cron